Dyskusja o sytuacji na świecie 189

Wynik reakcji
61
Daily reminder, że mixon50 i smiechux skosowali koalicje i mixon50 KO esów gasił ich potencjał offensywny rozpisując akcje na królika.

Kosy były zaplanowane od dłuższego czasu. Mixon po kosie pierdolił, że nikt go nie zmusi do gry pod Dżobim. Mogliście przejść do dzików ale woleliście skosować i znaleźć sobie wymówkę, że Dżobi zły, niż przegrać z honorem.
 

Pan Bocian

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
670
Daily reminder, że po każdym wpierdolu @JanNiszczarka zmienia nick.
Po pierwszym wyruchaniu mu zagród zmienił z Diogenes na Jan123 (czy jakoś tak), a później jak wpierdol na froncie dostał to skasował się jak mała dziewczynka i już jest JanemNiszczarką.
Powinieneś być janem barbarą, bo tyle zostało po Twoim koncie XD
 
Wynik reakcji
61
Nigdy nie dostałem wpierdolu na froncie.
Wywiozłem kilku waszych graczy na zachodzie wraz z Manym. Jedynie pinqa się uchowała i gratulacje dla niej

+ miałem po yamvorze największe RA w dzikach

Ps. Jeszcze będzie dużo światów więc nie bądź taki chop siup bo będę startował w przeciwnej koalicji do ciebie pozdro Bocian krętaczu.
 

Pan Bocian

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
670
Idź pakuj kanapki do szkoły janie barburko.
Oklep na froncie i już z dżobim sobie kutasy na arkadii oblizujecie :D Pół roku gry i już spakowany na kolejny świat. Skąd takich nubków biorą?
 

Pan Bocian

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
670
Warzywkiem to byłeś Ty. 2 karety zobaczyłeś i już zmoczyłeś w nocy prześcieradło XD
Idealnie pasujesz do bandy marzycieli - jedna akcja i kasacja :D
 
Wynik reakcji
61
Załatwie sobie coopa z Brazylii i będziesz jebany na następnym świecie.

Zobaczyłem, że dziki poddają inc poddaje to kliknalem usun konto. Na blaszke indywidualną nie mialem szans bo byście mi przebili

pointless exercise
 

Azmin

Miecznik
Wynik reakcji
69
Załatwie sobie coopa z Brazylii i będziesz jebany na następnym świecie.

Zobaczyłem, że dziki poddają inc poddaje to kliknalem usun konto. Na blaszke indywidualną nie mialem szans bo byście mi przebili

pointless exercise

Ty, ale co ty tu jeszcze się wydurniasz. Skasowałeś się i tyle. Mogłeś dograć do końca, do ostatniej piki. O ile masz rację z tymi typami, to są mendy, jak nie chcieli z Dzobim to mogli dawno przejść do JN, ale to już wszyscy wiemy. Kolejnych przechwałek kim to kto nie jest to już zieeew.
 

Mixon50

Pikinier
Wynik reakcji
52
Daily reminder, że mixon50 i smiechux skosowali koalicje i mixon50 KO esów gasił ich potencjał offensywny rozpisując akcje na królika.

Kosy były zaplanowane od dłuższego czasu. Mixon po kosie pierdolił, że nikt go nie zmusi do gry pod Dżobim. Mogliście przejść do dzików ale woleliście skosować i znaleźć sobie wymówkę, że Dżobi zły, niż przegrać z honorem.
Daily reminder, że nobody cares about twoje pierdolenie. Skoro się już skasowałeś, to po co się wypowiadasz na forum tego świata?
 
Wynik reakcji
61
Widzę, że z kolejnymi reminderami coraz więcej osób hejtuje. Niestety ludzie wolą słyszeć cukierkowe kłamstwa Bociana niż brutalną prawdę. ;)
 

Optimum830

Łucznik
Wynik reakcji
305
Daily reminder, że mixon50 i smiechux skosowali koalicje i mixon50 KO esów gasił ich potencjał offensywny rozpisując akcje na królika.

Kosy były zaplanowane od dłuższego czasu. Mixon po kosie pierdolił, że nikt go nie zmusi do gry pod Dżobim. Mogliście przejść do dzików ale woleliście skosować i znaleźć sobie wymówkę, że Dżobi zły, niż przegrać z honorem.
Pierwsza rozmowa Bociana z Miksonem i Śmiechem w tej kwestii odbyła się 2 tygodnie przed samym przejściem. Jako esy, a potem dziki/inc do tego czasu dostawaliście od początku do końca solidny wpierdol równe 5 miesięcy... To tak jakby powiedzieć, że gdyby nie kosy to mieliście większe szanse na wygraną, bo Wam wyszła 1 akcja, a nam 10 i to nie licząc tych lokalnych xDDD
 
Wynik reakcji
61
Kurna już wygrywaliśmy. Na akcji było +100. Zachód był nasz ale te chuje musiały skosować. Mixon50 i smiechu mieli trzymać front w centrum głównie mixon wraz z ryzykiem. Myślę, że gdyby mixon50 i śmiechux nie skosowali to Dziki + Inc byłoby na blaszce. W dzień naszej akcji pod przykrywką nocy skosowali. Potem jeszcze nasir07x oddał zasta na Zwykłym Jakubie optimumowi i po tej akcji ludzie poszli w melanż. 45-55 było do wyciągniecia. Są ekipy co 37-63 dają radę wyciągnąć.

To tak jakby powiedzieć, że gdyby nie kosy to mieliście większe szanse na wygraną, bo Wam wyszła 1 akcja, a nam 10 i to nie licząc tych lokalnych xDDD
Zyskiwaliśmy momentum optimum i dobrze to wiecie bo zaczęliście wzmacniać zachodniom flanke po naszej akcji +100.
W centrum można powiedzieć, że opcje królika już się kończyły, bo warzywa zostały ograniczone. Dlatego sprytnie wybraliście sobie 2 najbardziej ogarniętych wśród tych, którzy chcieli do Was dołączyć i zaburzyliście 3 miesiące ustawiania frontu pod mixona ryzyko i lolo.
 
Do góry