Dyskusja o sytuacji na świecie 189

KrzychuD30

Chłop
Wynik reakcji
7
Być może nie patrzyłeś na mape albo nie umiesz czytać a śmiem twierdzić, że to i to

Juz tłumaczę
Pytanie nie było skierowane do Ciebie widzisz tam adresata?
Być może nie zauważyłeś, że zostali Ci którym się chce grać wszyscy wiemy że przegramy świat
Chyba, że szukasz atencji to tak hoho wow jesteś zajebisty

I przykro mi Panowie, że święta u Was tak wyglądają niemniej jednak pytanie nie było skierowane do Was rozumiem, że chcecie pokazać co wy to nie jesteście ( Krzychu wyślij choć fejka na mnie bo do świąt nie wypali to nie ma uja) ale w tej hierarchii jesteście tylko kundelki co szczekaja

Krzychu wiesz co jest najważniejsze w waleniu konia?
Byś walił swojego

jak bys nie był taka pizdą to byś nie musiał całe życie konia walić
 

Azmin

Miecznik
Wynik reakcji
69
Haha, tak macie w piździe, że dostaliście oklep, spierdoliliście jak Fabijański a dalej tu zaglądacie <lol>

Do zoo czasami też chodzimy pooglądać małpy, nie znaczy to że nimi jesteśmy ;)
Tak przy okazji ;) niektórzy wasi gracze do mnie piszą że dostaniemy wpierdol, teraz to nam pokażą..
XD świat jest skończony, my przegraliśmy. Wszystkie moje/nasze wioski pewnie prędzej czy później trafią do was. Naprawdę zamierzacie przeżywać kolejny rok sukces w internetowej gierce i celebrować przejmowanie prawie nie bronionych wsi? xd
edit
ps. ja pierdolę.... my nawet gratulowaliśmy dobrej gry, sukcesu ale są zjeby które do końca będą się jak debile puszyć :D
 
Ostatnia edycja:

Hwastu

Chłop
Wynik reakcji
10
Ja tam nic nie wysyłałem i nie uczestniczyłem w przejmowaniu ale chyba masz inna definicje „prawie nie bronionych wsi” z tego co doszły mnie słuchy to pp płynęły wartkim strumieniem @Azmin <cisza><szampan>
 

Azmin

Miecznik
Wynik reakcji
69
Ja tam nic nie wysyłałem i nie uczestniczyłem w przejmowaniu ale chyba masz inna definicje „prawie nie bronionych wsi” z tego co doszły mnie słuchy to pp płynęły wartkim strumieniem @Azmin <cisza><szampan>

Dla niektórych wartki strumień, dla innych rwąca rzeka a dla jeszcze innych smark z nosa.
Aczkolwiek patrząc na to co się dzieje to tak rok można by się jeszcze bawić :D

ps. wydaje mi się że gdzieś też coś pisałeś ;P

pss... i o jakim przejmowaniu Ty mówisz? Że moich wsi? :D W zasadzie nie było na razie przejmowania a mi chodziło tak ogólnie :D Nie pisałem o sobie XD
 

Pan Bocian

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
670
Zamierzamy już zawsze walić gruchę do tego, że jesteście najbardziej chujową zbieraniną, jaką plemiona widziały. Jesteście Marzycielami.
 

Azmin

Miecznik
Wynik reakcji
69
trzeba być naprawdę debilem aby

- pieprzyć ciągle o jakichś marzycielach
- sugerować mi że jestem jakimś marzycielem

ja wiem że jesteś pojebany bo prezentowałeś to na tym forum, ale nie sądziłem że te granice niedorozwoju są tak przesunięte.
ps. niepotrzebnie cię odblokowywałem bo to kopanie się z koniem. cześć, misiu, wracasz tam gdzie twoje miejsce.
 

Azmin

Miecznik
Wynik reakcji
69
No to wygląda na to że niechcący zapiszę się w historii tego świata :) Jako pierwszy przekroczyłem zdecydowanie 100mln w obronie, a potencjał jest na może nawet 150 mln w najbliższym czasie! (przy minimalnym przyroście RA atakujących!)
Moje wcześniejsze konta INNO pokasowało, ale gdy kiedyś może zagram na 1000 świecie to będę mógł powiedzieć młodym że ja to jestem ten Azmin z 189 :)
 

Tohsaka Rin

Zwiadowca
Wynik reakcji
341
Ale masz marzenia :) Chcesz się zapisać w historii jako prawie największa ssawka do defa ? :) Chociaż.. trzeba przyznać.. przynajmniej coś z nim robisz nie tak jak @Yamvor :)
 

Azmin

Miecznik
Wynik reakcji
69
Ale masz marzenia :) Chcesz się zapisać w historii jako prawie największa ssawka do defa ? :) Chociaż.. trzeba przyznać.. przynajmniej coś z nim robisz nie tak jak @Yamvor :)

Aha. Bo jak wy obstawiacie wioski to fajnie ale jak ja to niefajnie :) ale to już słyszałem :)
Ale tak się spytam Toshaka, jak Ty w ogóle próbujesz cokolwiek być ironiczny wobec mnie? :) Byłeś zdecydowanie jednym z najgorszych graczy z JN (tych których kojarzę). Trochę na możliwość ironii sobie nie zapracowałeś XD Naaaweeet wobec Yamvora XD

PS. I to nie marzenia bo to rzeczywistość :) Wydarzyła się :)
 

Azmin

Miecznik
Wynik reakcji
69
Zdrowych, radosnych i szczęśliwych świąt Bożego Narodzenia wam wszystkim życzę! Niech gra przynosi wam przyjemność i odrobinę zapomnienia w tym durnym realnym świecie :)

Ps. Życzenia nie dla tych co w Wigilię atakowali ;) Sczeźnijcie w piekle, w jakim niewątpliwie jesteście, nie mając życia prywatnego XD

I wielkie gratulacje dla TegoZłego, za dobrą obronę! :)
 

kumaboss

Chłop
Wynik reakcji
11
Zdrowych wesołych dla każdego gracza życzę bez względu po której stronie stoi. Przy okazji pozdrawiam graczy JN, gratuluję wygranego świata i nie mogę już się doczekać kiedy uslusze ten żałosny skowyt tych wszystkich wazeliniarzy którzy nie dostaną blaszki a czuja ze już są wybijane ich inicjały. Kretom tradycyjnie chu…na krzyż.
P.s.
Pozdrowienia dla JN nie dotyczą każdego gracza.
 
Do góry