Dyskusja o sytuacji na świecie 189

Optimum830

Łucznik
Wynik reakcji
305
1693206992509.png
Z osobnych wojen starałem się obliczyć RO:RA (pojedyncze człony w wojnach mogły dołączyć po wejściu części offów) i wyszło mi:

Strona 1 RA: ~40,2 mln
Strona 2 RO: ~66mln
Współczynnik globalny ~1,64 RO:RA

@Dżobi to co sądzisz o akcji?
 
Ostatnia edycja:

Blaszczuxd

Chłop
Wynik reakcji
3
JN po fuzji z wGG zaczynają wbijać kosy swoim. Albo nawet nie JN, bo to decyzja Łukasz90
Wrzucasz wisielca dla możliwości nagłej reakcji, budzisz się rano i widzisz jak na Twoje wioski wchodzą karety z niebieskich kropek na mapie
A tu rozmowa z elokwentnym założycielem, pierwsza wiadomość od zastępcy, PonuryPanR
Blaszczuxd 28.08. 08:50
eee widzisz mnie? miau

Blaszczuxd 28.08. 11:02
co wy robicie?

Blaszczuxd 28.08. 11:03
ładną kosę wbijacie

Łukasz90 28.08. 11:08
wchodzisz raz dziennie deffa nie wysylasz nie rozwijasz sie jakoś nie wiadomo jak byla akcja na sasiada nawet nie raczyles wyslac sam cos od siebie no nie wiedziałeś a ze w ogole znika tak rzadko zagladasz na mape

sory wioski musza pracować a nie wegetować

Blaszczuxd 28.08. 11:08
to sie pisze a nie odwala akcje w nocy

Blaszczuxd 28.08. 11:09
ja wam ufam, daje to o co prosicie a wy odwalacie takie swiństwo....

Blaszczuxd 28.08. 11:10
wchodzę kila razy dziennie, czytam wiadomości
mobil lata jak trzeba

Łukasz90 28.08. 11:13
niestety nic nie lata

Łukasz90 28.08. 11:13
jak by latało to byś grał dalej a Ty wegetujesz

Łukasz90 28.08. 11:13
wspierajacy 20tys. zart

Blaszczuxd 28.08. 11:14
tyle ile razy grałem w plemiona nigdy takiego gówna nie doświadczyłem, gratuluję. od pcozątku wiedziałęm że ten świat będzie jebnięty, chodź znajomość z ikelosem wzbudziła moje zaufanie

Blaszczuxd 28.08. 11:14
sam masz 100 przy 10x więcej pkt xd

Blaszczuxd 28.08. 11:19
i co najlepsze byłem tu od samego początku gdy wgg nic nie znaczyło, rozmawialem z tobą, a ty mi odwalasz takie świństwo... zero zasad i honoru

Łukasz90 28.08. 11:21
wlasnie grasz od poczatku i masz 12 wiosek ani jednej zagrody deffa. sory ale wegetacja i tyle

Blaszczuxd 28.08. 11:21
będziecie tego załować ;)

Łukasz90 28.08. 11:22
ale co ja mam zalować. stary wez to na klate jak chlop i tyle

Blaszczuxd 28.08. 11:23
na klatę to bym wział gdybyś porozmawiał, a nie wbijał kosę. ja i tak nie planowałem tutaj grać nie wiadomo ile, max 100k i finisz. ale takiego świnstwa nie odpuszcze.

Łukasz90 28.08. 11:25
nie kumam po co sie denerwować unosić ... po prostu redukujemy sie z osob co wchodzą jeden raz dziennie i nie wiedzą co sie dzieje wokoł nich.

Łukasz90 28.08. 11:26
taaa pozabieraj wszystko obraz sie wyjdz z plemienia jeszcze tupnij nóżką i poskarż sie ...

Blaszczuxd 28.08. 11:26
chłopie, poświęcam czas i hajs na grę a ty mi mówisz że nie mam się na co denerwować? idę spać z planem na następny dzień, a rano dostaje kosę, mam się nie denerwować ?

Blaszczuxd 28.08. 11:27
jesteś większym dnem niż myślałem

Łukasz90 28.08. 11:28
no tak to tylko gierka nie ma sie co denerwować w dodatku i tak czasu na nią nie miałeś własnie dlatego dajemy szanse tym co sobie aktywniej wchodzą

Blaszczuxd 28.08. 11:30
chłopie, ROZMOWA , wiesz co to jest? napisać sie nie dało, "weź się ogarnij albo rozdaj wioski"?

Łukasz90 28.08. 11:36
po rozmowie zachowałbys sie nie ferr znam takich nie jedno plemie porawiłem

Blaszczuxd 28.08. 11:37
za to to co ty teraz robisz jest fair xd hipokryta
teraz zobaczysz co to zachowanie nie fair

Łukasz90 28.08. 11:39
chłopaczku drogi. Ty bys stracil wioske w dupie bys mial bo skonczysz gre my pozniej bedziemy z dioda sie bójać xD jak byś był aktywniejszy być grał. tak to sory ale jak bd mial wiecej czasu wróc do plemion

Blaszczuxd 28.08. 11:43
chłopczyku drogi, póki moje to broniłem, teraz chętnie rozdam na diody ;) dla mnie jesteś zwykły śmieć, nie tylko jako gracz ale i jako człowiek

Łukasz90 28.08. 11:45
dlatego wyczułem ze jesteś burakiem zwykłym i załatwiona sprawa została jak zostałą
 

Azmin

Miecznik
Wynik reakcji
69
JN po fuzji z wGG zaczynają wbijać kosy swoim. Albo nawet nie JN, bo to decyzja Łukasz90
Wrzucasz wisielca dla możliwości nagłej reakcji, budzisz się rano i widzisz jak na Twoje wioski wchodzą karety z niebieskich kropek na mapie
A tu rozmowa z elokwentnym założycielem, pierwsza wiadomość od zastępcy, PonuryPanR
bardzo nieładne zachowanie, niestety coraz częstsze. i nieważne po której stronie się to dzieje.
 

sl656

Chłop
Wynik reakcji
42
A warzywami nazywam tych których do tej pory podbijaliście i przez których mieliśmy tak dużo pracy i straconych diod na plecach ;) oni nam nic nie podsyłali tylko wam wioski oddawali, dlatego tak tu łatwo do tej pory mieliście. Ale to się kończy. Dzięki właściwym decyzjom naszych władz niedługo będzie można z czystym sumieniem oceniać kto tu lepiej jest zorganizowany.
Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm… Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję życiu. Dziękuję mu, życie to śpiew, życie to taniec, życie to miłość. Wielu ludzi pyta mnie o to samo, ale jak ty to robisz? Skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam, że to proste, to umiłowanie życia, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład buduję maszyny, a jutro… kto wie, dlaczego by nie, oddam się pracy społecznej i będę ot, choćby sadzić… znaczy… marchew.
 
Wynik reakcji
513
bardzo nieładne zachowanie, niestety coraz częstsze. i nieważne po której stronie się to dzieje.
Z drugiej strony - to trochę brak szacunku ze strony takiego warzywa wobec osób które żyły sobie wypruwają. Chłop kompletnie nieaktywny i pewnie sami dobrze wiecie, jak wygląda współpraca z takimi. Warzywa w drugiej linii działa tak samo tragicznie na obronę jak frontowiec warzywo.
 

Blaszczuxd

Chłop
Wynik reakcji
3
Z drugiej strony - to trochę brak szacunku ze strony takiego warzywa wobec osób które żyły sobie wypruwają. Chłop kompletnie nieaktywny i pewnie sami dobrze wiecie, jak wygląda współpraca z takimi. Warzywa w drugiej linii działa tak samo tragicznie na obronę jak frontowiec warzywo.
skoro takie warzywo, to po co wysyłali moje wojsko na drugi koniec świata? :D pewnie i tak bym się nie obronił xd
łowcy darm
 
Wynik reakcji
513
skoro takie warzywo, to po co wysyłali moje wojsko na drugi koniec świata? :D pewnie i tak bym się nie obronił xd
łowcy darm
Po to, by nie tracić wojska, którym ty zamiast pomagać plemieniu, trzymałeś w wioskach i bawiłeś się w zbieracza-warzywiacza. Gdybyś miał deffa na froncie a offy latające na akcję, to pewnie by nie było żadnego problemu.
 

KrzychuD30

Chłop
Wynik reakcji
7
poziom waszego poczucia humory jest po prostu komiczny. najśmiesznieszy dowcip to pewnie jak nasracie komuś na wycieraczkę? ja sobie ignorki tylko robię i nie będę musiał na przyszłość takich prymitywów słuchać ;) papa

poczytaj sobie niekiedy swoje wypociny zanim zaczniesz pisac o innych ;)
 

Pan Bocian

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
670
@Reeiku kupmplu,
Od ponad miesiąca czekamy na tę listę do wysyłki 200 zagród dla Was żebyście się nie skasowali.
No i dajcie też listę tych 50 zagród dla Yamvora, co płakał po burzeniu Dżobiego, że albo 50 zagród od nas, albo rzuca kontem, bo 5k na odbudowę konta nie wyłoży <hahaha>
Odezwij się ziomeczku, bo coś ostatnio w budzie siedzisz i słuch po Tobie zaginął.

Ps Warzywa zwolniły nazwę na plemieniu, bo gremialnie uznaliśmy że ta nazwa należy się Dzikom.
 
Ostatnia edycja:

Reeiku

Pikinier
Wynik reakcji
59
@Reeiku kupmplu,
Od ponad miesiąca czekamy na tę listę do wysyłki 200 zagród dla Was żebyście się nie skasowali.
No i dajcie też listę tych 50 zagród dla Yamvora, co płakał po burzeniu Dżobiego, że albo 50 zagród od nas, albo rzuca kontem, bo 5k na odbudowę konta nie wyłoży <hahaha>
Odezwij się ziomeczku, bo coś ostatnio w budzie siedzisz i słuch po Tobie zaginął.

Ps Warzywa zwolniły nazwę na plemieniu, bo gremialnie uznaliśmy że ta nazwa należy się Dzikom.
Cześć kumplu!

Nie w budzie tylko na wakajach się opalam elegancko. ♥️

Zaszło jakieś nieporozumienie, lista poszla do Waszego KD w terminie. Cały czas czekamy na tego deffa, musieliśmy nawet zagrać na czas i podpisać się tymczasowo z Dzobim bo długo Wam coś schodzi….
 

Pan Bocian

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
670
To wrzucam Waszym zapki i już wysyłamy. Bardzo dobrze zrobiliście!
A co z tym płaczkiem Yamvorem? Gdzie jemu słać? Zapka wisi już od dawna, a ten tylko darmy chapie. Przecież on bez defa jak bez rączek.
Odezwij się kumplu ASAP.
Ps Świetna akcja ostatnio. 200 wiosek tylko stracone to świetny wynik. Uściski dla tych co już wtedy płakali, że się skasują, później poszli w ślimaka z Dżobim, a jak poleciały nasze offy to i tak się skasowali XD
 

Yamvor

Miecznik
Wynik reakcji
93
No i dajcie też listę tych 50 zagród dla Yamvora, co płakał po burzeniu Dżobiego, że albo 50 zagród od nas, albo rzuca kontem, bo 5k na odbudowę konta nie wyłoży <hahaha>

1) Ani razu sam z siebie nie wspomniałem o deffie.
2) Nigdy nie powiedziałem, że rzucam kontem.
3) W pierwszy dzień po burzeniu sam z siebie włożyłem 5k.

Kompletnie nie rozumiem co cię boli :D Ale, wiem jedno jesteś kłamliwą kur... siejącą same propagandowe wypowiedzi.
Z tego co widzę, to chorujesz na Mitomanie.
Jedno pytanie. Co siedzi w Twojej głowie kiedy wypisujesz takie rzeczy XD ?
 

Pan Bocian

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
670
To ciekawe czemu Wasi radni skomleli, że rzucisz kontem bez 50 zagród. Pewnie sami to sobie wymyślili <hahaha> 5 k w konto 22k pkt po burzeniu? Takich głupot dawno nie słyszałem .
I szczerze mówiąc to w dupie mam co myśli o mnie największe warzywo na świecie. Świetny wynik w przejmowaniu darm i barbar i kiszeniu defa. Szkoda, że RA nie potrafisz nabić. A fejki bez maszyn to już mistrzostwo <tanczy>
Jesteś świetnym przykładem, że można włożyć w grę przeglądarkową i milion złotych - ale na nic to, jeśli jesteś zwykłym dzbanem.
 
Do góry