Dyskusja o sytuacji na świecie 189

Dżobi

Szlachcic
Wynik reakcji
6.351
O w końcu zaczynasz mówić jak człowiek. Tak, gracie w przewadze i teraz po prostu zagęszczanie ten teren, przez co proporcje wioskowe odwracają się. Mieliśmy tego świadomość, że zrekrutowaliscie połowę mapy i prędzej czy później te obrzeża zagęścicie. Różnica polega na tym, że my swoje warzywka eliminujemy, a wy swoje hodujecie. Wy macie już swój prime, a my dopiero jesteśmy na obozie przygotowawczym
 

Optimum830

Łucznik
Wynik reakcji
312
A jakoś dalej mamy mniej graczy :)

P.S. nie zapominaj, że bardzo Wam pomagamy się pozbywać tych warzywek pchając front w ekspresowym tempie ;)
 

Dżobi

Szlachcic
Wynik reakcji
6.351
A jakoś dalej mamy mniej graczy :)

P.S. nie zapominaj, że bardzo Wam pomagamy się pozbywać tych warzywek pchając front w ekspresowym tempie ;)
Paradoksalnie pchacie wolniej, niż myślałem. Dużo niżej wyznaczaliśmy sobie linię frontową, a teraz ją sobie przesuwamy w górę ;p
 

Azmin

Miecznik
Wynik reakcji
69
A jakoś dalej mamy mniej graczy :)

P.S. nie zapominaj, że bardzo Wam pomagamy się pozbywać tych warzywek pchając front w ekspresowym tempie ;)

no z tym pchaniem to tak nie do końca. sytuacja jeszcze miesiąc temu była zła a teraz jest dobra. front się w miarę stabilnie oparł i nawet kosmetyczne straty wiosek nie zmienią strategicznego kierunku na zdecydowaną poprawę. a wy chyba z dzikami pon macie skończony?

odnoszę wrażenie że swoje okienko na przełom straciliście. i teraz będzie coraz trudniej.

no ale zobaczymy xd
 

Optimum830

Łucznik
Wynik reakcji
312
Azmin, ale pamiętaj, że jak dostałeś masę defa to nie tak, że inni też go dostali, a wręcz odwrotnie - im go brakuje i tam są przejęcia ;) Widziałem większość Twoich rapków, 4z defa 4 kratki od diody w barbie 3k pkt to hit xD

A co do PoNa z dzikami to tak - w końcu się dziś skończył i mamy wreszcie dostęp do darmowych wiosek na północy:
1692869108192.png
P.S. jakbyście się zastanawiali nad RO:RA - to nie była akcja burząca, a gdyby ubijanie offów dawało tyle RA co ubijanie defa to byłoby 1:1. Zobaczymy ile na plus będzie we wszystkich wojnach pod koniec dnia. Ja obstawiam 100-120 wliczając wyrzuconych graczy pierwszego dnia.
 

Pan Bocian

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
670
Dziubasku, jeszcze nie ma południa a już jesteśmy +36
My w odróżnieniu od Was wspieramy naszych sojuszników i walczymy razem z nimi, Wiem, że wygodniej byłoby Ci się nie przyznawać do Dzików i Esów, ale sorry XD
 

Azmin

Miecznik
Wynik reakcji
69
Azmin, ale pamiętaj, że jak dostałeś masę defa to nie tak, że inni też go dostali, a wręcz odwrotnie - im go brakuje i tam są przejęcia ;) Widziałem większość Twoich rapków, 4z defa 4 kratki od diody w barbie 3k pkt to hit xD

ja wiem :) jak zyskujecie wiochy to dobrze, jak nie zyskujecie to też dobrze :) jesteście najwspanialsi :)

pozdrawiam
 

Optimum830

Łucznik
Wynik reakcji
312
Zyskujemy tak czy siak, liczy się całokształt, a nie jednostka. Gdyby uderzenie było tylko w Ciebie to akcja byłaby prawdopodobnie najgorszą jaka miała miejsce na tym świecie. Ale na szczęście po za tobą jest jeszcze kilkadziesiąt innych celów, którym ubijamy defa + offy za free i przejmujemy tonę wiosek ;)
 

Pan Bocian

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
670
Zassałeś połowę plemiennego defa, ale dla kolegów nie wystarczyło.
50 wiosek w plecki, a jeszcze 13 nie ma XD
 

Azmin

Miecznik
Wynik reakcji
69
Zassałeś połowę plemiennego defa, ale dla kolegów nie wystarczyło.
50 wiosek w plecki, a jeszcze 13 nie ma XD

prawidłowo misiu nasze plemię określiło cel ataku na tym odcinku frontu :) nasi KD się spisali na medal ;)
a w innych miejscach no cóż..... różnie bywa....

ps. 12000 pp mnie to kosztowało ;)
 
Ostatnia edycja:

Azmin

Miecznik
Wynik reakcji
69
no tak, tradycyjnie najwspanialsi i od sukcesu do sukcesu xd tobie bocian to się chce tak na forum się wygłupiać? rekompensujesz brak sukcesu w realnym świecie? wyluzuj, to tylko gra.
 

Pan Bocian

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
670
Jak przegrywam w jakiejś grze, to potrafię się do tego przyznać. I najlepsze teksty - jesteś lepszy to na pewno nie masz życia XD
Skąd takich dzbanów biorą?
Sprawa jest prosta - zassałeś defa na 2 i 3 linię, a tymczasem Wasza koalicja będzie jakieś 100-150 wiosek w plecy na tej akcji. Dla porównania wy po miesiącu nic nie robienia byliście +3 na swojej akcji.
Ps @Reeiku chłopaku, Gdzie te setki zagród defa, co obiecałeś ludziom którzy skosują? XD Stałeś się u nas wielkim memem ;D
 

Azmin

Miecznik
Wynik reakcji
69
Jak przegrywam w jakiejś grze, to potrafię się do tego przyznać. I najlepsze teksty - jesteś lepszy to na pewno nie masz życia XD
Skąd takich dzbanów biorą?
Sprawa jest prosta - zassałeś defa na 2 i 3 linię, a tymczasem Wasza koalicja będzie jakieś 100-150 wiosek w plecy na tej akcji. Dla porównania wy po miesiącu nic nie robienia byliście +3 na swojej akcji.
Ps @Reeiku chłopaku, Gdzie te setki zagród defa, co obiecałeś ludziom którzy skosują? XD Stałeś się u nas wielkim memem ;D

ale to chyba o to chodzi aby def szedł tam gdzie idą ofy :D Mobilny def nie będzie latał gdzieś hen na kilkadziesiąt godzin :) A stałki stałkami. Straciłem też wieś tylko dlatego że wyparował z niej def od warzyw.
I wskaż mi palcem gdzie u mnie jest 3 linia xd przecież ja ze wszystkich stron już jestem wami otoczony :D
Myślę że ten def bardzo dobrze zapracował w plemieniu :D I mnie to tam nie obchodzi co tam gdzieś inni tracą. Ja mam swoje podwórko i tyle.
 
Do góry