Dyskusja o sytuacji na świecie 189

Wynik reakcji
3
Ryszard pomóż kolegą z dzików i jn, uruchom kontakty.. Chłopaki potrzebują jeszcze sojuszu z bkł i gitami, bo jeszcze mają za małą przewagę w wioskach xD
 

sl656

Chłop
Wynik reakcji
42
wiesz :) wybraliście duże emocje a nie naturalny kierunek :) decyzja plemienna czy dwuosobowa?

ps. ciekaw jestem jak wasi członkowie wytrzymają teraz parcie :) na razie latają po defa, zobaczymy czy JN tak będzie chętne do słania jak zobaczy że jest marnowane i trzeba go coraz więcej. JN też go będzie potrzebowało, im głębiej się wbiją w gitów, tym więcej diod zostawią na plecach, które też będą musieli pilnować :)
Ale zostanie waszym kolejnym członem wcale nie było naturalnym kierunkiem, co najwyżej jedną z kilku dróg dalszego rozwoju. A rozegraliście to z nami dyplomatycznie tak źle jak to tylko było możliwe, problemy z rezerwacjami, bronienie BB na zastach, braki odpowiedzi w rozmowach sięgające do 5 dni. Dodaj do tego fakt że dostajecie oklep na jedynym froncie jaki macie i wybór był dość prosty. I dziękuję za troskę o naszych graczy, ale jakoś sobie poradzimy, mimo złamania przez was okresu wypowiedzenia. Zapytaj lepiej o stan psychiczny swoich sąsiadów, bo jeszcze oficjalnie się nic nie zaczęło, a już hejkę dostaliśmy.
 

Lord Karlito

Pikinier
Wynik reakcji
9
Ale zostanie waszym kolejnym członem wcale nie było naturalnym kierunkiem, co najwyżej jedną z kilku dróg dalszego rozwoju. A rozegraliście to z nami dyplomatycznie tak źle jak to tylko było możliwe, problemy z rezerwacjami, bronienie BB na zastach, braki odpowiedzi w rozmowach sięgające do 5 dni. Dodaj do tego fakt że dostajecie oklep na jedynym froncie jaki macie i wybór był dość prosty. I dziękuję za troskę o naszych graczy, ale jakoś sobie poradzimy, mimo złamania przez was okresu wypowiedzenia. Zapytaj lepiej o stan psychiczny swoich sąsiadów, bo jeszcze oficjalnie się nic nie zaczęło, a już hejkę dostaliśmy.
Nie złamaliśmy jeszcze okresu ,nie jestem w 100% kto kogo atakował ale z tego co wiem to atakowaliśmy/atakujemy graczy którzy byli/lub wchodzili do JN
 

Azmin

Miecznik
Wynik reakcji
69
Ale zostanie waszym kolejnym członem wcale nie było naturalnym kierunkiem, co najwyżej jedną z kilku dróg dalszego rozwoju. A rozegraliście to z nami dyplomatycznie tak źle jak to tylko było możliwe, problemy z rezerwacjami, bronienie BB na zastach, braki odpowiedzi w rozmowach sięgające do 5 dni. Dodaj do tego fakt że dostajecie oklep na jedynym froncie jaki macie i wybór był dość prosty. I dziękuję za troskę o naszych graczy, ale jakoś sobie poradzimy, mimo złamania przez was okresu wypowiedzenia. Zapytaj lepiej o stan psychiczny swoich sąsiadów, bo jeszcze oficjalnie się nic nie zaczęło, a już hejkę dostaliśmy.
ja nie jestem dyplomatą aby się wypowiadać ale latanie po defa do JN jest wystarczającym powodem do rozpoczęcia ataków, zwłaszcza tych graczy co latają.
że coś zostało rozegrane źle ze strony gitów to na pewno. zobaczymy czy z waszej dobrze :) atakuje się słabszego, ciekaw jestem czy JN zdąży pokonać gity zanim wasi padną od naporu.
ps. a z tym oklepem to spokojnie. gity porobiły te człony i porekrutowane są osoby które są słabe. robią problemy lepszym wpuszczając na plecy diody ale to się za jakiś czas wszystko naprostuje i sytuacja będzie i tak lepsza niż jakby słabych nie rekrutować. jeszcze dużo na tym świecie się zmieni. gdybym bym neutralny to bym powiedział że trzeba się wstrzymać z decyzjami jeszcze długo bo nie wiadomo jak świat się skończy, pomimo rozdania blach przez dziki/jn :)
 

Pan Bocian

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
670
Warzywa poradzą sobie z Gitami i bez naszej pomocy.
A głupszej teorii o braku defa w JN bo przesuwamy front, to jeszcze nie słyszałem XD
Defa w JN i Esach jest pod dostatkiem. Nie martwcie się o naszą koalicję.
 

Optimum830

Łucznik
Wynik reakcji
305
wiesz :) wybraliście duże emocje a nie naturalny kierunek :) decyzja plemienna czy dwuosobowa?

ps. ciekaw jestem jak wasi członkowie wytrzymają teraz parcie :) na razie latają po defa, zobaczymy czy JN tak będzie chętne do słania jak zobaczy że jest marnowane i trzeba go coraz więcej. JN też go będzie potrzebowało, im głębiej się wbiją w gitów, tym więcej diod zostawią na plecach, które też będą musieli pilnować :)

Sam przed chwilą pisałeś, że Wasz pełny potencjał to brak potencjału. Przez 2 miesiące nie potrafiliście nam przejąć ani jednej rozwiniętej wioski. Jesteście wegetatywnym plemieniem, które potrafi podbijać tylko barby i darmy, a nagle piszesz, że stanowicie jakiekolwiek zagrożenie? XD

1690023696561.png

3.7mln RA na jedynym froncie. My jako całe JN mamy ponad 10x więcej to na co nam ten deff?

P.S. jeszcze tylko "fuzja" z GITAMI i mokre sny @Dżobi o samotnej batalii INC vs 40 członów Dzików staną się prawdą xD
 

Lord Karlito

Pikinier
Wynik reakcji
9
Czy każdy wypowiedź musi być odrazu podczepiona do Dżobiego ? Jakoś nie widzę żebym mówił że wypowiadam się za niego. Mi chodzi wyłącznie o styl gry. A czy walną kosę dla nas czy dla was to nie obwiniaj plemienia tylko graczy
 
Ostatnia edycja:

FANBOY Krolik14

Mąż Krolik14
Wynik reakcji
2.958
to jak już wszyscy jesteście ze wszystkimi to powinniście się zacząć rozbierać nawzajem.


ciekaw jestem kiedy 90% graczy się zorientuje że będąc po wygranej stronie przegrali :)
ale idą na rzeż, jak w obozach, zgadzają się na wszystko...
nie no najpierw rozbiorka dzobiego
 
Do góry