Dyskusja o sytuacji na świecie 189

Azmin

Miecznik
Wynik reakcji
69
w Warzywach to naprawdę nieźli stratedzy muszą grać :) po ewentualnej przegranej Gitów i tak zostaną zjedzeni przez dzielnych i uczciwych wojowników z JN :) Wszyscy wiedzą (wręcz gracze JN i Dzików otwarcie to przyznawali w rozmowach) że świat podzielony, blachy rozdane, miejsc na podium jest mniej niż chętnych, na innych światach bez skrupułów rozbierali swoich "współplemieńców" w takich sytuacjach.... i na co oni liczą? :)
Te plemiona to też "zeszły na psy" skoro takie zagrania nie kończą się powszechną infamią i wykluczeniem :)
Aczkolwiek tylko pogratulować JN skutecznej dyplomacji.
 

Optimum830

Łucznik
Wynik reakcji
305
w Warzywach to naprawdę nieźli stratedzy muszą grać :) po ewentualnej przegranej Gitów i tak zostaną zjedzeni przez dzielnych i uczciwych wojowników z JN :) Wszyscy wiedzą (wręcz gracze JN i Dzików otwarcie to przyznawali w rozmowach) że świat podzielony, blachy rozdane, miejsc na podium jest mniej niż chętnych, na innych światach bez skrupułów rozbierali swoich "współplemieńców" w takich sytuacjach.... i na co oni liczą? :)
Te plemiona to też "zeszły na psy" skoro takie zagrania nie kończą się powszechną infamią i wykluczeniem :)
Aczkolwiek tylko pogratulować JN skutecznej dyplomacji.
Wróć do wykładu od @Dżobi pod tytułem 3 zasada dynamiki Newtona. Jak przy sytuacji z podziałem wiosek ok. 50-50 łudziliście się, że zrekrutujecie połowę dzików kosami, a drugą połowę zjecie wszystkimi plemionami wokół wraz z kosownikami i przyjdzie Wam spokojnie dograć świat 75-25 to się najwyraźniej pomyliliście. Nie ma to jak przegrywać na każdym froncie w Waszej koalicji ES-BKŁ-GITY vs JN (bo INC oczywiście oficjalnie się do Was nie przyznaje) i jeszcze liczyć na łatwe zwycięstwo przez dyplomację nie pokazując zupełnie nic na tym świecie xD

Ale przyznaję Ci rację, żę "plemiona zeszły na psy" skoro najgłośniej słychać szczekanie GITÓW, które od początku świata mając TYLKO 1 front przejęły na nim co najwyżej z 10 barb po 500-1000pkt. Na dobrą sprawę licząc wioski, gdzie My od początku walimy w Was maksymalnie 1/3 potencjału, a Wy macie tylko na nas potencjał wszystkich 3 członów (bo plemię 135k pkt aż wstyd liczyć) to mając przewagę wiosek jesteście od początku wojny ze 150 wioch na minusie licząc wyrzuconych graczy. Tak trzymać <3

P.S. Nie płaczcie za wcześnie, bo pewnie będzie jeszcze sporo niespodzianek na tym świecie
 

Dżobi

Szlachcic
Wynik reakcji
6.351
o kurde, ktoś sobie przypomniał o plemieniu z 40 graczami xd
Pod względem blach chyba nie ma żadnej różnicy z kim się "podpiszemy" skoro w jednej koalicji jest 11 członów a w drugiej 15.
Jak już, to w jednej koalicji jest 10 członów, a w drugiej 16 i podpisaliście się z tą większą
 

Lord Karlito

Pikinier
Wynik reakcji
9
Wróć do wykładu od @Dżobi pod tytułem 3 zasada dynamiki Newtona. Jak przy sytuacji z podziałem wiosek ok. 50-50 łudziliście się, że zrekrutujecie połowę dzików kosami, a drugą połowę zjecie wszystkimi plemionami wokół wraz z kosownikami i przyjdzie Wam spokojnie dograć świat 75-25 to się najwyraźniej pomyliliście. Nie ma to jak przegrywać na każdym froncie w Waszej koalicji ES-BKŁ-GITY vs JN (bo INC oczywiście oficjalnie się do Was nie przyznaje) i jeszcze liczyć na łatwe zwycięstwo przez dyplomację nie pokazując zupełnie nic na tym świecie xD

Ale przyznaję Ci rację, żę "plemiona zeszły na psy" skoro najgłośniej słychać szczekanie GITÓW, które od początku świata mając TYLKO 1 front przejęły na nim co najwyżej z 10 barb po 500-1000pkt. Na dobrą sprawę licząc wioski, gdzie My od początku walimy w Was maksymalnie 1/3 potencjału, a Wy macie tylko na nas potencjał wszystkich 3 członów (bo plemię 135k pkt aż wstyd liczyć) to mając przewagę wiosek jesteście od początku wojny ze 150 wioch na minusie licząc wyrzuconych graczy. Tak trzymać <3

P.S. Nie płaczcie za wcześnie, bo pewnie będzie jeszcze sporo niespodzianek na tym świecie

Wróć do wykładu od @Dżobi pod tytułem 3 zasada dynamiki Newtona. Jak przy sytuacji z podziałem wiosek ok. 50-50 łudziliście się, że zrekrutujecie połowę dzików kosami, a drugą połowę zjecie wszystkimi plemionami wokół wraz z kosownikami i przyjdzie Wam spokojnie dograć świat 75-25 to się najwyraźniej pomyliliście. Nie ma to jak przegrywać na każdym froncie w Waszej koalicji ES-BKŁ-GITY vs JN (bo INC oczywiście oficjalnie się do Was nie przyznaje) i jeszcze liczyć na łatwe zwycięstwo przez dyplomację nie pokazując zupełnie nic na tym świecie xD

Ale przyznaję Ci rację, żę "plemiona zeszły na psy" skoro najgłośniej słychać szczekanie GITÓW, które od początku świata mając TYLKO 1 front przejęły na nim co najwyżej z 10 barb po 500-1000pkt. Na dobrą sprawę licząc wioski, gdzie My od początku walimy w Was maksymalnie 1/3 potencjału, a Wy macie tylko na nas potencjał wszystkich 3 członów (bo plemię 135k pkt aż wstyd liczyć) to mając przewagę wiosek jesteście od początku wojny ze 150 wioch na minusie licząc wyrzuconych graczy. Tak trzymać <3

P.S. Nie płaczcie za wcześnie, bo pewnie będzie jeszcze sporo niespodzianek na tym świecie
Musisz zauważyć że my walimy 0 potencjałem i jakoś trzymamy się więc nie jest tak źle xd.
 

Pan Bocian

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
670
W czym problem, skoro z nikim Dżobilandia nie była podpisana? Pisałem, że sprawdzam. Sojusz z ES i Nową Ekipą nie powinen Was dziwić. To naturalna reakcja na koalicję budowaną przez Dżobiego.
#Okienkotrasferowe
 
Ostatnia edycja:

Pan Bocian

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
670
Bo Twoi koalicjanci mi o tym mówią?
Tobie się wydaje, że jak będziesz bajerował plemiona i się do nich nie przyznawał to się nigdy nie wyda? XD
 

Dżobi

Szlachcic
Wynik reakcji
6.351
Bo Twoi koalicjanci mi o tym mówią?
Tobie się wydaje, że jak będziesz bajerował plemiona i się do nich nie przyznawał to się nigdy nie wyda? XD
Jak mało wiesz ;x
Esy i bkł od początku miały powiedziane, że możemy sobie nie przeszkadzać i wspólnie rozwalić dziki+jn, ale później świata nie kończymy razem.
Uznali, że im się to nie podoba i spoko. W czym problem?
 
Wynik reakcji
526
XD x8

Nie No dżobi akurat wasza umowa z BKL, Es i Gity podpisana była jakoś koło 10 czerwca wiec twoje pisanie ze nic cię z nimi nie łączy to trochę 2/10.

Niczego więcej nie skomentuje, bo mi się alkohol mrozi
 

Dżobi

Szlachcic
Wynik reakcji
6.351
i w 3 miesiącu świata, twoim planem jest gra w takiej koalicji? xD
pl189
 

Happy2Friends

Chłop
Wynik reakcji
6
Marchew to przede wszystkim źródło karotenoidów — przeciwutleniaczy, będących jednocześnie barwnikami nadającymi marchewce jej charakterystyczny pomarańczowy kolor. W marchwi znaleźć można kilka rodzajów karotenoidów:, takich jak luteina, zeaksantyna, likopen, alfa-karoten oraz beta-karoten, czyli prowitamina A. Szczególnie cenny okazuje się ten ostatni. W ludzkim organizmie prowitamina A przekształcana jest bowiem w witaminę A, która reguluje wiele kluczowych dla prawidłowego funkcjonowania organizmu procesów, odpowiadając m.in. za dobry wzrok.
DOŚĆ.
 
Do góry