Dyskusja o sytuacji na świecie 189

Spamer roku

Miecznik
Wynik reakcji
134
Skromne -1 na własnej akcji i 1:3,5 RA:RO to jak na nich i tak dobry wynik. Myślę, że rada specjalnie im tak beznadziejnie akcję rozpisała, żeby mieć pretekst do rozbiórki kolejnych kilkudziesięciu graczy i przygarnięcia kolejnych wiosek. U mnie na profilu jest ranking tych DARMOzjadów z gitów. Coś czuję, że parę dni i Ten=Zly podwoi liczbę darm z 9 na 18, bo pewnie Nightmarish już posłał kolejne kilkanaście wiadomości w stylu:

"Witam, straciłeś wczoraj głównego offa 2,5k topa. W tej sytuacji nie widzę innej opcji niż oddanie nam wiosek i zaczęcie od nowa na naszych obrzeżach. W przeciwnym przypadku czeka Cię rozbiórka. Nie obchodzi mnie, że takie były instrukcje rady, było trzeba nie tracić. Czekam do północy, bo inaczej Cię rozbierzemy tylko nie mamy czym, więc pls zgódź się, bo znowu uwalimy offy i karetę na własnych graczach.

P.S. tak wiem, że mam jeszcze mniejszego offa w głównej wiosce od Ciebie, ale przynajmniej go nie wysyłam na akcję, więc go nie tracę. Z resztą sam jestem w radzie więc mam immunitet, pozdrawiam"

Panie Optimum,
Gdzie wkłada Pan nos i czemu w nie swoje sprawy?:)
Rozbiórki siłowe graczy, którzy pierwszy raz logują się o 10:00 to rozumiem, że coś niewybaczalnego? I dlatego musicie z tej okazji wysyłać hejki, siać propagandę i pisać ze swoimi przemyśleniami do graczy frontowych?
Żadnej akcji na Was nie było, jak będzie to się dowiesz. Widzę właśnie, ze czy przy pw czy teraz najczęstsza Wasza opinia zaczyna się od „słyszałem”.:)

Masz swój czubek nosa, zajmij się proszę nim.
Zajmij się gra, a nie napinaniem internetowym na forum.
To w jaki sposób działamy, to nie jest Twój interes, a polowe rzeczy o których piszesz, to po prosty zwykła ściema.

Zobaczmy kto będzie lepszy w klikaniu, ale błagam Cię chłopie, nie spinaj się, bo nie grasz o złote kalesony.
 

Myszun

Chłop
Wynik reakcji
4
Skromne -1 na własnej akcji i 1:3,5 RA:RO to jak na nich i tak dobry wynik. Myślę, że rada specjalnie im tak beznadziejnie akcję rozpisała, żeby mieć pretekst do rozbiórki kolejnych kilkudziesięciu graczy i przygarnięcia kolejnych wiosek. U mnie na profilu jest ranking tych DARMOzjadów z gitów. Coś czuję, że parę dni i Ten=Zly podwoi liczbę darm z 9 na 18, bo pewnie Nightmarish już posłał kolejne kilkanaście wiadomości w stylu:

"Witam, straciłeś wczoraj głównego offa 2,5k topa. W tej sytuacji nie widzę innej opcji niż oddanie nam wiosek i zaczęcie od nowa na naszych obrzeżach. W przeciwnym przypadku czeka Cię rozbiórka. Nie obchodzi mnie, że takie były instrukcje rady, było trzeba nie tracić. Czekam do północy, bo inaczej Cię rozbierzemy tylko nie mamy czym, więc pls zgódź się, bo znowu uwalimy offy i karetę na własnych graczach.

P.S. tak wiem, że mam jeszcze mniejszego offa w głównej wiosce od Ciebie, ale przynajmniej go nie wysyłam na akcję, więc go nie tracę. Z resztą sam jestem w radzie więc mam immunitet, pozdrawiam"
XD Dodaj do swojej listy, którą masz na profilu jeszcze gracza @lisek29925. Wtedy, po jeszcze kilku poprawkach, twoja lista będzie się pokrywała z listą @arturo963. Przypadeg? Nie sondze.
 

Dżobi

Szlachcic
Wynik reakcji
6.351
Dżobi i Gity to jedno plemię. Widać to po dzisiejszej obronie.
Mają 7 członów a innym wyliczają XD
Po co się tak w swej fantazji ograniczasz? Dorzuciłbym do tego wojowników wódy, ekipę sprzątająca oraz bakłażany. Wyjdzie Ci wtedy nawet 20 członów (prawie tyle, co wy macie/mieliście)
 

Optimum830

Łucznik
Wynik reakcji
305
1686518263723.png

@GITY wyśle ktoś Waszemu dyplomacie poradnik na temat współczynnika RA:RO podczas akcji?

Bo atakując 1 członem na 4 człony defa (bądźmy szczerzy, skoki między członami po obstawy widać przy każdym frontowcu) i wykręcając stosunek 1:1,1 RA:RO, a do tego przejmując 8 wiosek gdy mieliśmy tylko 6h na dobitki (akcja na 17) to chłop się jeszcze cieszy i mówi coś o wywiezieniu nas na arkadię xDDD (a sami zrobili 1:3,5 RA:RO dzień wcześniej)

Nie dziwię się, że w plemieniu nie układa, jak tacy ludzie są w radzie, ale pamiętajcie - zawsze możecie im oddać wioski dobrowolnie xDDD

P.S. Waszemu KD również przydałby się również poradnik na temat kościoła. W skrócie - NIE OBSTAWIA SIĘ WIOSEK BEZ WIARY. Nie ma za co ;)
 

Dżobi

Szlachcic
Wynik reakcji
6.351
Do góry