Dyskusja o sytuacji na świecie 189

Tohsaka Rin

Zwiadowca
Wynik reakcji
343
a powtórzę tylko to co piszę od jakiegoś czasu że trendy się odwracają i widać coraz wyraźniej przewagę inc. coraz mniej wiosek straconych, coraz więcej zyskanych. i nie mają znaczenia pojedyncze wpadki, trend jest bardzo silny i zdecydowanie widać pozytywny efekt wymuszonego (przejęcie gitów) porządkowania szeregów, a przecież to jeszcze nie skończone! a jeszcze nie było normalnych akcji a obecna jest w zasadzie drugą.

swoją szansę na zwycięstwo JN straciło gdy nie przebiło się wtedy gdy wszystko było w rozsypce.
Oczywiście jeszcze dużo na tym świecie się zdarzy więc nic nie jest przesądzone
Ty to widzę sam siebie lubisz oszukiwać :) Ta wiara w swoje niewidoczne umiejętności chyba się wzmocniła po przytuleniu darm i jednej akcji gdzie każdy potrafi wysyłąć ofki z zabetonowanych wiosek xd Ale muszę przyznać, sporo wiosek wpadło wam wczoraj. Przynajmniej jakieś od wroga a nie przeprane kilka razy po swoich :)
Niezmiernie lubię, jak ktoś dopasowuje ocenę sytuacji pod narrację :p
 

Azmin

Miecznik
Wynik reakcji
69
Ty to widzę sam siebie lubisz oszukiwać :) Ta wiara w swoje niewidoczne umiejętności chyba się wzmocniła po przytuleniu darm i jednej akcji gdzie każdy potrafi wysyłąć ofki z zabetonowanych wiosek xd Ale muszę przyznać, sporo wiosek wpadło wam wczoraj. Przynajmniej jakieś od wroga a nie przeprane kilka razy po swoich :)
Niezmiernie lubię, jak ktoś dopasowuje ocenę sytuacji pod narrację :p
to trzeba było przejmować jak jeszcze nie byłem obstawiony xd była akcja pierwsza, nie miałem zbyt dużo :) A przez kilka miesięcy gry straciłem raptem jedną wieś na waszą rzecz. Wydaje mi się że w tej grze chodzi o to aby mieć więcej wiosek niż przeciwnik i doprowadzić do jego pokonania a nie na puszeniu się kto darmiarz a kto nie. I wywalone mam na to co o mnie myślicie ;)
Ale ja w ogóle o sobie nie pisałem, nawet nie wiem po co mnie zaczepiasz ;) Trendy na zmianę sytuacji widać od dłuższego czasu. Coraz więcej wiosek wchodzi na naszą korzyść, coraz mniej strat. Coraz lepsze statystki. To było przedmiotem mojego wpisu. Jeśli masz minimum zdolności analitycznych to powinieneś wiedzieć co takie dane pokazują. Ale też nie będę się o to kłócić :) Dla mnie możecie być najlepsi :D abyśmy tylko na koniec my wygrali :)
 

Tohsaka Rin

Zwiadowca
Wynik reakcji
343
Tak samo jak u Was wdupowlizy z darmami z kont widm na które się logujecie przez vpn.. to którego kuzyna macie zmianę dzisiaj? bo Dżobi lubi logować kuzynów, ich koty psy i chomiki xd
 

Azmin

Miecznik
Wynik reakcji
69
oj chyba będziesz kolejny do ignora. bardzo nieładne i wulgarne zachowanie, zachowaj minimum klasy.

dla mnie wszystkie konta mogą być na VPN aby tylko na koniec świata wygrać z wami ;)
umiejętność zdobywania defa to też jednak też jakaś umiejętność xd a radny musi mieć więcej spokoju bo musi jeszcze ogarniać kilkuset graczy i kilka kont na vpn ;)
ja to grać nie umiem dobrze, dlatego potrzeba mnie obstawiać. Ale taki bocian czy skowron, jak porównać z sąsiadami...... kilka razy więcej defów.....
 

Tohsaka Rin

Zwiadowca
Wynik reakcji
343
Na debili szkoda słów.
Po jednej akcji już "wygrywasz" świat swoimi tekstami.. Po to by chwilę później siać ferment o tym kto ile ma defa.. Proponuję rozejrzeć się u siebie a nie siać propagandę
Dla mnie taki Azmin, Dżobi czy Wariot to jeden....
Przeciwnik do pokonania. Byle legalnie grać. Niespecjalnie mnie interesuje kto kim jest itd. Ale skoro lubisz wyliczać to licz się z kontrą na wyliczanki. Proste.
Ile nam wiosek wpadło do tej pory mimo waszej gry w przewadze. Policz ilu Gitów zostało. Ilu uciekło z frontu, nawet twój idol Nightmarish ( ten to wogole dwa razy uciekał)
. Ile kont wydmuszek macie . Wyliczać dalej? :) chyba nie trzeba. Szkoda czasu
 

Azmin

Miecznik
Wynik reakcji
69
dobrze że tak mnie szanujesz bo słów nie żałujesz ;)
Trendy w statystykach mówią dokładnie to co powiedziałem. Wiosek wam wpadło dużo ale to się kończy co widać. Gitów nie ma co potwierdza słowa o porządkach, to że niektórzy uciekli ale grają dalej też potwierdza robienie porządków, kont wydmuszek prawie już nie ma co też świadczy o porządkach. I efekt widać. A przecież nie wszystko skończone, więc będzie jeszcze lepiej.
Nihgt wczoraj wieczorem na moim koncie robił dobrą robotę, tak abym mógł w spokoju patrzeć jak żona kupuje sukienki ;) Nie wydaje mi się aby zbyt daleko uciekł ;)
A rozumiem że stwierdzenie faktu że u was niektórzy mają tony defa a niektórym brakuje to sianie fermentu? A co w tym złego, pewnie jakiś racjonalny powód jest skoro tak robicie :) Bocian i Skowron pewnie mało aktywni i mają mniejsze umiejętności więc trzeba rzeczywiście ich solidnie obstawiać.
ps. Wydaje mi się że taki Wariot to pokazał jak się dobrze gra i nawet niektórzy z was mu na tym forum gratulowali. Rozumiem że nie chcesz dezawuować jego umiejętności a chcesz docenić bo inaczej to byłoby trochę pocieszne :) Albo takiego Dzobiego który będąc w totalnej d.. jako kierujący plemieniem zdołał tyle ogarnąć organizacyjnie. Nie chcesz też chyba obrazić frontowców waszych którzy nie mogli zabrać więcej wiosek nam na wschodzie i przepchnąć zdecydowanie frontu? Bo skoro tak słabi gracze jak ja czy inni tam stoją to nie powinno być to problemem.
 

Tohsaka Rin

Zwiadowca
Wynik reakcji
343
To znaczy że Ty musisz być zajebiście słaby a Nightmarish jeszcze bardziej skoro będąc na froncie byliście zalani defem gdy reszta tracila.
Wariot I jego umiejętności? Zależy o kim mowa bo tam od chuja osób się loguje.. Nie skomentuję umiejętności mojego sąsiada.. Nie chwali się Wam? ;)
 
Wynik reakcji
59.447
To znaczy że Ty musisz być zajebiście słaby a Nightmarish jeszcze bardziej skoro będąc na froncie byliście zalani defem gdy reszta tracila.
Wariot I jego umiejętności? Zależy o kim mowa bo tam od chuja osób się loguje.. Nie skomentuję umiejętności mojego sąsiada.. Nie chwali się Wam? ;)
ty za to na s177 straciles wioski na froncie bedac zalany defem :p wtedy juz mielismy 99.99% na wygranie swiata bo cala peka sie sypala
 

Pan Bocian

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
670
a to prawda, różnice w obstawach geneta, ksj, graczy warzyw a np. skowrona są kolosalne. ale zawsze radni mają lepiej ;)
Na szczęście uprzedziłem u siebie, jak z was zrobiłem idiotów, licząc że łykniecie. Po tym jak Wam to wysłałem, zaczęliście wioskę skanować (i nigdy się nie przebiliście) i oczywiście przestaliście dokładać ataków. Klasycznie łykacie jak pelikany.
A obstawa skowrona niczym nie różniła się od Geneta, Po prostu był na koncie. Nie trudno wybronić się, jak się jest aktywnym.
 

cybran

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
730
Mnie zaciekawił temat przytoczonych tutaj tzw. "kont wydmuszek" większej bzdury to kurwa nawet Bocian nigdy nie napisał xd

Na wariota loguje się multum ludzi ? No nie sądzę.. szczególnie przesiadując z nim na discordzie non stop.. eh, między bajki i wiersze trza was wsadzać, w tedy może jakoś to forum da się przeczytać.

Dupa was piecze i boli.. bo jeszcze chwila i wszystko z czym mamy problemy zostanie ogarnięte..

Nie da się ukryć, że mieliście swój czas na wygranie tego świata, szansę generalnie zaprzepaściliście..

Wróćmy do gry w przewadze bo to też Kolejny dobry temat xD koleś nadal ma czelność pisać o jakichkolwiek przewagach xd grając nadal na 8 członów, (pomińmy gadkę o tych kilkunastu wcześniejszych). I nadal ma czelność pisać o przewadze xd

Mówiąc całkiem poważnie, żałuję że Gity zjebały rozmowy z warzywami, bo gdyby warzywa stanęły po naszej stronie to już dawno byście zostali wywiezieni.

To jak ? Kiedy kolejny uciekinier do JN ? Bo coś ostatnio nie było.
 

Nightmarish

Pikinier
Wynik reakcji
64
To znaczy że Ty musisz być zajebiście słaby a Nightmarish jeszcze bardziej skoro będąc na froncie byliście zalani defem gdy reszta tracila.
Wariot I jego umiejętności? Zależy o kim mowa bo tam od chuja osób się loguje.. Nie skomentuję umiejętności mojego sąsiada.. Nie chwali się Wam? ;)

Ruszyłbyś ostatnią szarą komórkę i przemyślał co piszesz, jeżeli byłem zalany deffem to dlaczego miałbym uciekać z frontu i nie klepać darmowego RO na offach JN uposledzonych conajmniej jak ty sam? Twój praw(n)iczek to zamiast pisać Ci kolejne pozwy najwidoczniej stwierdził że łatwiej psycohtropy podawać i ubezwłasnowolnić takie warzywo niż zbijać fortunę na kolejnych pismach. Przestań ośmieszać siebie a co najgorsze plemię które prezentujesz bo znowu dostaniesz siłówkę tylko tym razem nie za bycie botem ale za bycie zjebem
 

Pan Bocian

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
670
Zluzujcie swoje konie,
Właśnie przebiliśmy stan wiosek oponentów! (stan wiosek w sierpniu jak Dziki wbiły nam kosę to było -2500 , a dzisiaj jesteśmy grubo 400 wiosek na plusie.) Więc właściwie codziennie jdziemy z Wami jak z furą gnoju.
WELCOME TO THE JUNGLE!
 
Ostatnia edycja:
Do góry