Dyskusja o sytuacji na świecie 189

Zwykły Yamvor

Miecznik
Wynik reakcji
53
Jestem jestem. Co tam kumple?
Jak wyniki Yamvora? <hahaha>
I jeszcze jedno, bo są niejasności i wiedzę, że pierdolicie sobie bzdury we własnej bańce.
Nie kupiłem, nie kupowałem i nie kupię żadnego konta w grze. Zawsze na swoim koncie gram sam, nie daję nikomu zastów, nie mam i nie będę miał co-opów ,nie korzystam z botów i nielegalnych skryptów. Możecie mnie zgłaszać wszyscy każdego dnia - raz dostałem bzdurnego bana za nazwę konta, którą zmieniłem.

Pozdrawiam kumple :)
a czemu proponujesz innym kupno wiosek za realną walute? :O
 

Pan Bocian

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
670
Minus 3 licząc dziś i wczoraj.
To porządny wynik biorąc pod uwagę jak bardzo się na nim skupiacie (2.5mln dziennego, drugie miejsce 1.6mln, trzecie 1.2mln). Od początku wojny ma wynik -10, imo to jest zadawalający wynik ;)
Naprawdę się na nim skupiliśmy? To ciekawe, bo nie był celem żadnej akcji. Jest burzony jak każdy inny, z tym że to on niby wydaje 40k pp i jest ściągany do niego mobil z całego plemienia. To ciekawe, kto Wam takie bzdury opowiada, że to on jest celem :D
 
Wynik reakcji
59.447
Naprawdę się na nim skupiliśmy? To ciekawe, bo nie był celem żadnej akcji. Jest burzony jak każdy inny, z tym że to on niby wydaje 40k pp i jest ściągany do niego mobil z całego plemienia. To ciekawe, kto Wam takie bzdury opowiada, że to on jest celem :D
Ja z nim nie rozmawiam po prostu wnioskuje ze statystyk, jakby nie był celem to byście go tak nie atakowali. No i po co burzyć typa który sobie wioski odbuduje za pp po akcji? xD
 

Pan Bocian

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
670
Ja z nim nie rozmawiam po prostu wnioskuje ze statystyk, jakby nie był celem to byście go tak nie atakowali. No i po co burzyć typa który sobie wioski odbuduje za pp po akcji? xD
To że on wydaje X k pp to tylko wersja dla plemienia, żeby go obstawili. Każde kolejne burzenie wchodzi tak samo - bez uników, bez odbudowy murów. Burzenie to jednak nic - bo każdemu zdaje się wpuścić, nawet na offy. Ale żeby przez 3 akcje pół wioski wroga nie przejąć? Nie widziałem jeszcze nigdy tak dużego frontowego konta, które w całości upasione jest na darmach i tylko traci. Ale to w sumie bonus dla JN.
Za to inni z przeciwnej koalicji pokazali, że grać potrafią.
 
Wynik reakcji
59.447
To że on wydaje X k pp to tylko wersja dla plemienia, żeby go obstawili. Każde kolejne burzenie wchodzi tak samo - bez uników, bez odbudowy murów. Burzenie to jednak nic - bo każdemu zdaje się wpuścić, nawet na offy. Ale żeby przez 3 akcje pół wioski wroga nie przejąć? Nie widziałem jeszcze nigdy tak dużego frontowego konta, które w całości upasione jest na darmach i tylko traci. Ale to w sumie bonus dla JN.
-10 w miesiąc z top 1 ro dziennego serwera ;) nie zmieniajcie strategii może wyniesiecie Yamvora z frontu do 2025
 

Pan Bocian

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
670
Tak, bo RO zależy od umiejętności obrońcy, Gdyby tak było, Azmin ssałby pałę na ostatnim miejscu świata a nie był w topce. I doskonale o tym wiesz.
A wywozić z frontu miał ktoś inny XD
 

Azmin

Miecznik
Wynik reakcji
69
a powtórzę tylko to co piszę od jakiegoś czasu że trendy się odwracają i widać coraz wyraźniej przewagę inc. coraz mniej wiosek straconych, coraz więcej zyskanych. i nie mają znaczenia pojedyncze wpadki, trend jest bardzo silny i zdecydowanie widać pozytywny efekt wymuszonego (przejęcie gitów) porządkowania szeregów, a przecież to jeszcze nie skończone! a jeszcze nie było normalnych akcji a obecna jest w zasadzie drugą.

swoją szansę na zwycięstwo JN straciło gdy nie przebiło się wtedy gdy wszystko było w rozsypce.
Oczywiście jeszcze dużo na tym świecie się zdarzy więc nic nie jest przesądzone
 

FAST ROTHMANS

Pikinier
Wynik reakcji
42
"Tak, bo RO zależy od umiejętności obrońcy, Gdyby tak było, Azmin ssałby pałę na ostatnim miejscu świata a nie był w topce. I doskonale o tym wiesz.
A wywozić z frontu miał ktoś inny XD"

@Pan Bocian nie musisz kasować offów, możesz przepuszczać, efektywność twojej obrony zależy od ilości obronionych wiosek nie RO. WekSki x Genet dzisiaj przespali moment, w którym chłopaki gwałcili im mobila i budynki także to jest dowód jak dorobek z kilku miesięcy można stracić w ciągu jednego poranka. Dlatego polecam dla reszty budzić się na czas dla dobra konta, włożonej pracy i czasu.

Wyciągnijcie wnioski na przyszłość, bo muszę się wyżyć na kimś za porażkę mojego projektu na 185, a mój perfekcjonizm nie nasyci się darmowymi wioskami. Razem ze wspólasem będziemy działać 24/7, bo mamy na to czas i ambicje. Jako former KO uważam, że szacunek do wroga zawsze musi być także liczę na solidny front z obu stron.

Fajnie się gra z waszymi graczami w League of Legends, zapraszam do wspólnej gierki, preferuję trzymać wroga blisko, bo czasy nastały ciężkie, nick w LoLu: FAST ROTHMANS.



Pozdrawiamy,
wasz dyktator: Fastuu,
potężny frontowiec Chwastów: Matrol.
 
Do góry