Dyskusja o sytuacji na świecie 187

Homeron

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.711
Homeron pisze coś o bajkopisartstwie, co dalej? Mini majk będzie wyśmiewał niskich ludzi?
Pamiętacie jego legendarne wejście na coopa na 140 na Loitza? Rano przed akcją wszedł wyzywać i kozaczyć na forum, potracił wioski i mobila bez muru, zdjęli konto z frontu, a on na FO odezwał się dopiero jak wygrali świat (koalicja jakiś 2/3). Potem się chyba nawet chęłpił tym zwycięstwem. Jego najlepszy serwer to 126, gdzie siedział w ogromnej koalicji na zapleczu i nie przeszkadzał.
No ty jesteś kolejnym bajkopisarzem wypuszczonym z zoo, którego nawet nie znam xD

Po autograf możesz się ustawić w kolejce z tym płaczkiem i resztą przegrywów
 
Ostatnia edycja:

Kobyłka.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.216
Ktoś jeszcze to gówno o nicku Hormon bierze na serio? Znowu przylazł na nowy świat robić z siebie kozaka a każdy kto miał do czynienia z tym odklejeńcem to wie że jest cienki jak tyle węża. Hormon pochwal się jak strugałeś kozaka na forum, na św 169 a potem spadłeś na strzała z frontu XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Shotasik

Miecznik
Wynik reakcji
64
Ktoś jeszcze to gówno o nicku Hormon bierze na serio? Znowu przylazł na nowy świat robić z siebie kozaka a każdy kto miał do czynienia z tym odklejeńcem to wie że jest cienki jak tyle węża. Hormon pochwal się jak strugałeś kozaka na forum, na św 169 a potem spadłeś na strzała z frontu XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
A przejmiesz w końcu drugą wioskę?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Homeron

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.711
Ktoś jeszcze to gówno o nicku Hormon bierze na serio? Znowu przylazł na nowy świat robić z siebie kozaka a każdy kto miał do czynienia z tym odklejeńcem to wie że jest cienki jak tyle węża. Hormon pochwal się jak strugałeś kozaka na forum, na św 169 a potem spadłeś na strzała z frontu XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Ty leków zapomniałeś? Na 175 grałeś u mnie i mi tłumaczyłeś, żebym nie brał na serio rzeczy, które pisałeś o mnie byleby dalej grać, a potem i tak dostałeś rozbiórkę, bo się nie logowałeś i co świat masz ten sam schemat. W takim wypadku jesteś mocnym gównojadem jak u takiego "odklejeńca" chciałeś grać i się pucowałeś na pw ;]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Małpa

Szlachcic
Wynik reakcji
4.992
@boh12prawdziwy czy to prawda, że homoroid przegrał łapance dyplo na 150, bo wolał się pucować do speedów i apk niż zadbać o interesy swojego plemienia?
 

Homeron

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.711
@boh12prawdziwy czy to prawda, że homoroid przegrał łapance dyplo na 150, bo wolał się pucować do speedów i apk niż zadbać o interesy swojego plemienia?
Gościu kim ty jesteś, że za mną tak latasz? xD Autograf jakiś chcesz, czy o co chodzi, bo to już jakaś niezdrowa obsesja jak u grubego.

Tutaj jest 187, a nie X różnych innych światów.
 
Wynik reakcji
59.447
@boh12prawdziwy czy to prawda, że homoroid przegrał łapance dyplo na 150, bo wolał się pucować do speedów i apk niż zadbać o interesy swojego plemienia?
Łapance świat przegrała kosa nieobliczalnych xD
Po prostu młodym homeronem zakręcili dyplomaci Speed i APK i go wykorzystali obiecując góry złota

Jako dyplomata nie zawiódł, ale zawiódł z wyborem osób do rady bo ikelos był nieaktywny a mC kretowała dla nieobliczalnych
 

Kobyłka.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.216
Ty leków zapomniałeś? Na 175 grałeś u mnie i mi tłumaczyłeś, żebym nie brał na serio rzeczy, które pisałeś o mnie byleby dalej grać, a potem i tak dostałeś rozbiórkę, bo się nie logowałeś i co świat masz ten sam schemat. W takim wypadku jesteś mocnym gównojadem jak u takiego "odklejeńca" chciałeś grać i się pucowałeś na pw ;]
PRZECIEZ ŻARTUJE MORDECZKO
 

Małpa

Szlachcic
Wynik reakcji
4.992
Tak jak myślałem, czekałem pod Skautem na darmo. Klasyczne obsranie zbroi u Homerona. A tak się odgrażał na pw, że do mnie przyjedzie i mnie wyjaśni.
 
Do góry