Dyskusja o sytuacji na świecie 187

0o0kicia0o0

Pikinier
Wynik reakcji
19
Widzę ,że kultura pełną gębą :p Daniel słoneczko a Tobie to się nudzi :p Jak tam Panie i Panowie gra się na tym świecie coś ciekawego się dzieje :)
 

Shotasik

Miecznik
Wynik reakcji
64
Hej Dyktatorzy, hej @elem, jak już robicie masówkę i rekrutujecie wszystko, co się rusza na mapie, to może po utracie choćby 1 wioski w dniu akcji (jakakolwiek by ona nie była), moglibyście nie wyrzucać, tylko przyjąć utratę w statach z honorem? Tworzenie osobnych plemion na dzień akcji też nie jest rozwiązaniem. :D
Simon nawet nie zdążył stracić... XD

Ahh... O czym ja mówię, jaki honor... :/

A to tylko z dnia dzisiejszego...

PS. Tak, też wyrzuciliśmy 1 osobę. Po utracie wiosek, nie w trakcie/przed. ;)
 

Załączniki

  • ELEMIK_FORWARD_CIENKI.png
    ELEMIK_FORWARD_CIENKI.png
    36,4 KB · Wyświetlenia: 102

aveiro17

Miecznik
Wynik reakcji
24
Hej Dyktatorzy, hej @elem, jak już robicie masówkę i rekrutujecie wszystko, co się rusza na mapie, to może po utracie choćby 1 wioski w dniu akcji (jakakolwiek by ona nie była), moglibyście nie wyrzucać, tylko przyjąć utratę w statach z honorem? Tworzenie osobnych plemion na dzień akcji też nie jest rozwiązaniem. :D
Simon nawet nie zdążył stracić... XD

Ahh... O czym ja mówię, jaki honor... :/

A to tylko z dnia dzisiejszego...

PS. Tak, też wyrzuciliśmy 1 osobę. Po utracie wiosek, nie w trakcie/przed. ;)
ja zostałem wyproszony i nawet mi na pw nikt nie raczył odpisać z jakiego powodu mimo ze ubiłem 3 pelne offy i sklinowałem grube
a jak wczesniej ratowałem innych klinami to tego juz nie pamietaja
ogolnie zero szacunku do dyktatorow wiec nie mam zamiaru z nimi grac
 

Przemek9595

Łucznik
Wynik reakcji
864
Hej Dyktatorzy, hej @elem, jak już robicie masówkę i rekrutujecie wszystko, co się rusza na mapie, to może po utracie choćby 1 wioski w dniu akcji (jakakolwiek by ona nie była), moglibyście nie wyrzucać, tylko przyjąć utratę w statach z honorem? Tworzenie osobnych plemion na dzień akcji też nie jest rozwiązaniem. :D
Simon nawet nie zdążył stracić... XD

Ahh... O czym ja mówię, jaki honor... :/

A to tylko z dnia dzisiejszego...

PS. Tak, też wyrzuciliśmy 1 osobę. Po utracie wiosek, nie w trakcie/przed. ;)
moze i ich wyrzucili, ale przynajmniej za to mało RO nabili
 

Kobyłka.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.129
Uwaga do wszystkich szarych graczy dYKTATORÓW. Widzicie jak się sprawy mają, przecież ani ślepi ani głupi nie jesteście. Wasze plemie rekrutuje wszystko co się rusza, jesteście dla nich mięsem armatnim, będziecie rozbierani i wyrzucani a radni będą się chapać waszymi wioskami ale spokojnie- jestem ja, można do mnie napisać o każdej porze dnia i nocy a doradzę co należy zrobić w danej sytuacji, rozmowa zostanie między nami, gwarantuje rozwiązania bardzo korzystne dla obu stron. Widzicie jak nasi potężni frontowcy jadą po was jak masełkiem po chlebie także radze się śpieszyć
 
Do góry