Dyskusja o sytuacji na świecie 185

DuniekRestless

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
419
napisz do mnie na priv, opiszę Ci następnym razem jak się robi taką akcje, a nie wpuszczasz z 50 offów i zero wiosek, gdzie te twoje 30 wioch, co miałeś mi dzisiaj podbić? i to te marne fejki z dwóch kont następnych xd Kolejnym razem, weź sobie jeszcze z 10 kont, może coś się uda xd drineczka nie dostaniesz, bo atakowałeś mnie w urodziny :(
XDDDDDDDDD
 
Wynik reakcji
2.087
To dobrze, im szybciej przejmiecie DCS zanim Omerta nas, to będziecie mieć więcej terenu by potem wbić się w nich ;)
Chyba stonks
Myślę, że jakbyście do rekrutowali tak z 10 graczy by mieć przewagę 7.5k chociaż to może byście coś ugrali, bardzo abstrakcyjny świat, że plemię, które miało nie wygrać i miało nastawienie wszystkich dookoła siebie przeciwko, wygra z plemieniem, które najbardziej się z nimi przekomarzało, no cóż jak to się mówi, zawsze gdzieś na świecie znajdą się większe kurwy. Niestety my nie jesteśmy tacy jak wy, że robimy szpagaty, omerta ładnie broni, my ładnie bijemy, arkadia już blisko, a do końca roku może będziemy już mogli wspólnie świętować wygranie świata. Pozdrawiam, karuzelę
 
Do góry