Dyskusja o sytuacji na świecie 185

DuniekRestless

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
419
Widzę, że nie zrozumiałeś mojego postu a konstruktywna krytyka jest Ci obca. Mój post nie miał na celu obrazy waszych graczy, wręcz przeciwnie - wytknąłem błędy organizacyjne, które moim zdaniem zawiodły w kulminacyjnym momencie waszej przewagi, może kiedyś zrozumiesz.


Niestety mało kto ma tak duże doświadczenie jak Ty w prowadzeniu plemienia, zapamiętam jakże cenne wskazówki. Wrócimy do tej rozmowy niebawem i ocenimy jak kto zagospodarował dany czas.
Przeczytaj mój post dwa razy może zrozumiesz słowa "głupio nie piszesz" i pokaz nam tą kryształową kule z której czytasz jak kto z zaplecza gra na froncie jeszcze nie widziałem takiego wynalazku na aliexpress znalazłeś takie cacko ?
 

Kirea

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
568
Szukam nowego plemienia!!!
TYLKO POWAŻNE OFERTY
Pisać na PW plemiona.
CV jak i plany na przyszłość plemienia mile widziane, przejrzę każdą ofertę, przeanalizuje i udzielę wiadomości zwrotniej
 
Wynik reakcji
2.088
a jakie staty w wojnie?
Nie jestem wstanie powiedzieć, bo przeciwnicy nie mogą zrobić 1 wojny globalnej tu w linku zobaczysz mapki i staty:
 

robinio705

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
134
@robinio705 Ładnie cie koledzy obstawili mobilkiem to musze przyznać a chciałem tylko na drineczka wpaść
napisz do mnie na priv, opiszę Ci następnym razem jak się robi taką akcje, a nie wpuszczasz z 50 offów i zero wiosek, gdzie te twoje 30 wioch, co miałeś mi dzisiaj podbić? i to te marne fejki z dwóch kont następnych xd Kolejnym razem, weź sobie jeszcze z 10 kont, może coś się uda xd drineczka nie dostaniesz, bo atakowałeś mnie w urodziny :(
 
Do góry