Dyskusja o sytuacji na świecie 185

DuniekRestless

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
419
Witam graczy
1f642.png



Od pewnego czasu szukaliśmy dowodów na potwierdzenie naszych słów dotyczących tego, że wywalenie wojsk przez Ysiek, Hydre itd. Nie było przypadkiem a celowym działaniem. Dziś nasza rada weszła w posiadanie ciekawego screenshota, który faktycznie potwierdza to co nasz kolega mówił od samego początku. Tak się składa, że FATA/ODWET w całym swoim procederze popełniła tylko jeden błąd a mianowicie Ysiek próbował wyłudzć passy do kont i w jednym przypadku mu się udało. Uzyskał passy do Globusa, a że Ysiek logował się z tego samego IP to dostał bany na wszystkie swoje konta. Ysiek, Dzika Hydra z moopem, Globus oraz uwaga Oleska24! Oleska jak każdy może sobie sprawdzić jest w Odwecie w którym kto ma władzę? A no FATA. Oczywiście nie muszę chyba nikomu tłumaczyć, że w tej sytuacji to nie był przypadek tylko zaplanowane działanie
Tutaj jest ss a zarazem dowód potwierdzjący nasze stanowisko. https://zapodaj.net/plik-hRcV5REWpP .
Uważam, że teraz już nikt nie powinien mieć złudzeń w jaki sposób cała FATA wygrywa światy. Dowody są jednoznaczne i niepodważalne. Nie zdziwię się jak po pokonaniu nas rykoszetem dostanie OMERTa, bo przecież po to właśnie
Damszot przyszedł na ten świat. Cel miał podobno jeden – pokonać SKI. Tutaj tylko przypomnę, że w SKI była ta sama sytuacja i tam też mieli multi konta.
Mam nadzieję, że niektórym otworzy to oczy i uświadomi z kim grają.
 
Ostatnia edycja:

Majamivice

Chłop
Wynik reakcji
7
Dla wyjaśnienia jak chcesz mnie oczerniać to wrzuc cala romozwe koleszko :) Kto chce sam może wyciągnąć wnioski jak Fata przerabia wszystkie materiały,które niby dostają. Ciekawe Deckus jakie zaskoczenie spotka Cię za chwile z mojej strony po raz kolejny :)
 

Załączniki

  • Screenshot_20230729-170209_Gallery.jpg
    Screenshot_20230729-170209_Gallery.jpg
    800,3 KB · Wyświetlenia: 74
Wynik reakcji
2.083
Witam graczy
1f642.png

Od pewnego czasu szukaliśmy dowodów na potwierdzenie naszych słów dotyczących tego, że wywalenie wojsk przez Ysiek, Hydre itd. Nie było przypadkiem a celowym działaniem. Dziś nasza rada weszła w posiadanie ciekawego screenshota, który faktycznie potwierdza to co nasz kolega mówił od samego początku. Tak się składa, że FATA/ODWET w całym swoim procederze popełniła tylko jeden błąd a mianowicie Ysiek próbował wyłudzć passy do kont i w jednym przypadku mu się udało. Uzyskał passy do Globusa, a że Ysiek logował się z tego samego IP to dostał bany na wszystkie swoje konta. Ysiek, Dzika Hydra z moopem, Globus oraz uwaga Oleska24! Oleska jak każdy może sobie sprawdzić jest w Odwecie w którym kto ma władzę? A no FATA. Oczywiście nie muszę chyba nikomu tłumaczyć, że w tej sytuacji to nie był przypadek tylko zaplanowane działanie
Tutaj jest ss a zarazem dowód potwierdzjący nasze stanowisko. https://zapodaj.net/plik-hRcV5REWpP .
Uważam, że teraz już nikt nie powinien mieć złudzeń w jaki sposób cała FATA wygrywa światy. Dowody są jednoznaczne i niepodważalne. Nie zdziwię się jak po pokonaniu nas rykoszetem dostanie OMERTa, bo przecież po to właśnie
Damszot przyszedł na ten świat. Cel miał podobno jeden – pokonać SKI. Tutaj tylko przypomnę, że w SKI była ta sama sytuacja i tam też mieli multi konta.
Mam nadzieję, że niektórym otworzy to oczy i uświadomi z kim grają.
No dobra, ale w takim ukladzie czm popin nie dostał przypadek?
 
Wynik reakcji
2.101
Dla wyjaśnienia jak chcesz mnie oczerniać to wrzuc cala romozwe koleszko :)
no to wrzuć, a nie urywek wrzuciłeś XD jak już tu jesteś, stabilne te imperium. KenshiPL dwa razy wypisuje o zaproszenie - radny, Majamivice chce sprzedać konto - radny.
 

Załączniki

  • 363909949_104545859400578_6746735267385088155_n.jpg
    363909949_104545859400578_6746735267385088155_n.jpg
    104,4 KB · Wyświetlenia: 78
Wynik reakcji
2.101
Co do konta Globus - Mikukat chcial do nas przejść z kilkoma osobami, wymieniał takie nicki jak Jakubek (jego kuzyn), Majami, Piekielny, Globus. Na moje pytanie kim jest Globus bo miał chyba 3 wioski powiedział, że to jego Multi na które loguje z innego komputera. Słucham państwa dalej.
Majami chce sprzedać konto z prawami
Globus to Multi Mikukata
 

War.Dogs

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
403
a co do reszty to tak mowilem popin jest za glupi by takie cos wymyslic reka faty byla tam wyczuwalna troche sie z nimi obcowalo to wie na co ich stac
 

Kirea

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
568
Joł, ju noł łots popin? Popin is kurwa jebana.

Popin to idiota, zmanipulowany został przez was i tyle
 

mikukat

Chłop
Wynik reakcji
4
Co do konta Globus - Mikukat chcial do nas przejść z kilkoma osobami, wymieniał takie nicki jak Jakubek (jego kuzyn), Majami, Piekielny, Globus. Na moje pytanie kim jest Globus bo miał chyba 3 wioski powiedział, że to jego Multi na które loguje z innego komputera. Słucham państwa dalej.
Majami chce sprzedać konto z prawami
Globus to Multi Mikukata
Mikrofibro nie wyprana od dawien dawna.
Rozmawialiśmy i usłyszałeś nie jedna nie dwie i nie trzy bajki. Wytłumaczę Ci jeden i ostatni raz ale się mikrofibro skup, drugi raz tłumaczyć nie będę. Globus to osobne i niezależne konto a ze gramy razem od startu świata to Cię widocznie piecze grota nestle - polecam umyć.
Dzięki temu że były rozmowy z Tobą/wami uzyskałem 2 dni przerwy od ataków, wiec efekt satysfakcjonujący ale domyślam się ze przewyższa to waszą możliwość pojmowania wydarzeń i rzeczywistości. Zero konkretów usłyszałeś a już byłeś zasapany.
Rzeczywistość jest taka że zjadłbyś to co z Ciebie wypada byle ten świat wygrać. Próbujesz mnie oczerniać a wypisujesz do ludzi bym Cię odblokował na facebooku czy plemionach. Przyjaciół spróbuj kupić bo z tak „elastycznym” kręgosłupem moralnym raczej bez kasy się nie uda.

Tym wpisem zaczynam i jednocześnie kończę rozmowę z tobą Chamie.

Na pożegnanie siłowo zapoznam Cię z odrobina kultury i sztuki, więc żegnam Cię cytatem wielkiego Polskiego poety.

Próżnoś repliki się spodziewał.
Nie dam ci prztyczka ani klapsa.
Nie powiem nawet pies cię j****,
bo to mezalians byłby dla psa.
 
Do góry