Dyskusja o sytuacji na świecie 185

Butcher*

Pikinier
Wynik reakcji
28
Nie potraficie rozjebać nas w walce to stosujecie od samego początku takie sztuczki jak Karuzela wczoraj. Karuzela pewnie zadowolony jak i całe DCS, że wasza propaganda zbiera owoce
Kolega chyba niedzielny gracz , nie widzi co jego rada robi od początku świata, ale jesteście wielkie Ski i robicie co chcecie ;p a teraz widzę, że chcecie szybkich wakacji ;)
 

Muciol31

Miecznik
Wynik reakcji
42
Wiem, że jakby moja świętej pamięci mama dowiedziała się, że robię to wy odpierdalacie to by wyszła z grobu i mnie zajebała, ale jestem jej wdzięczny, że wychowała mnie na takiego jaki jestem.
 
Wynik reakcji
1.139
Wczoraj była spina, że były domysły "co autor miał na myśli", to żeby dziś nie było tego samego powiedz mi o co chodzi w tej wypowiedzi?
Screenshot_9.png

Czytam kurwa piąty raz i nie wiem co się miałaby dowiedzieć że "robisz"

Ta wypowiedź podchodzi poziomem pod składnię Katalończyka, widzę niedzielna szkółka języka polskiego w SKI kuleje bardziej niż Wasz front
 

Muciol31

Miecznik
Wynik reakcji
42
Skoncz
Kto to jest ten muciol jakiś znaczący gracz czy gra to samo co na 173? Czyli szczeka zza bramy, a jak się brama otworzy i ucieka?
Kto ucieka ty lamusie? Nie gram na froncie bo nie mam na to czasu, niektórzy mają taką pracę w która nie pozwala na grę w takim miejscu ale nigdy nie uciekłem. A kto jest ten kreduś? A to ten co sprzedaje swoje plemię a później się zwija ze świata udając, że nie ma nic z tym wspólnego. Tak, tak graliśmy razem i sprzedałeś swoje plemię, widziałem też twoja wiadomość z tamtego świata do tych co się sprzedali
 

Damszot x Szeri

Zwiadowca
Wynik reakcji
766
Nie potraficie rozjebać nas w walce to stosujecie od samego początku takie sztuczki jak Karuzela wczoraj. Karuzela pewnie zadowolony jak i całe DCS, że wasza propaganda zbiera owoce
Nie chce być uszczypliwy ale na poprzednim świecie wrzuciliście na FO całe rozmowy dyplomatyczne z Nami, plując i śmiejąc się przez kilka stron. Dalszą historie świata znacie.

Nie jestem zwolennikiem takich rozwiązań, jednak patrząc na całokształt przebiegu tego świata to i tak dcs dość spokojnie podeszło do sprawy. Na początku tego świata pisałem na FO, że zachowanie waszych graczy, brak pokory i szacunku do wroga na FO czy też pv odbije wam się czkawką, oczywiście mnie od razu wyśmiano, długo nie trzeba było czekać.

Macie/mieliście grono również bdb graczy, osób z którymi można było normalnie porozmawiać o wszystkim mimo walk, jednak przez pajacowanie innych graczy są oceniani i wrzuceni do jednego worka z pozostałymi.
Z tego co widzę, to wielu ujadaczy już rzuciło kontami, niebywałe.

Zastanawiające jest dla mnie również to, dlaczego tak mało pisane jest o Panice/Histerii, jakby nie patrzeć to ich postawa była kluczowa w walce na lini ski vs dcs. Zawsze spisywani na straty a potrafili (oczywiście przy pomocy dcs) utrzymać się i przetrwać długi okres „orania”.
 

Butcher*

Pikinier
Wynik reakcji
28
IMG_20230531_092215.jpg
Lichu, ktoś ci na ambicje tu wjeżdża... 163 wygraliście dogadując cały świat vs koty , a tu bardzo płaczecie,bo front z każdej strony i nikt nie chce z wami gadać xD
 

Butcher*

Pikinier
Wynik reakcji
28
Jeśli dobrze pamiętam , wskoczyłem tam po 157 na FRONT im pomóc ,ale niestety zwinęli się, bo nie szło grać 2 członami na 6 wrogich xd no chyba że się jest się SKI , a nie czekaj ...
 
Do góry