Dyskusja o sytuacji na świecie 185

Paczo121

Chłop
Wynik reakcji
6
Nie chce być uszczypliwy ale na poprzednim świecie wrzuciliście na FO całe rozmowy dyplomatyczne z Nami, plując i śmiejąc się przez kilka stron. Dalszą historie świata znacie.

Nie jestem zwolennikiem takich rozwiązań, jednak patrząc na całokształt przebiegu tego świata to i tak dcs dość spokojnie podeszło do sprawy. Na początku tego świata pisałem na FO, że zachowanie waszych graczy, brak pokory i szacunku do wroga na FO czy też pv odbije wam się czkawką, oczywiście mnie od razu wyśmiano, długo nie trzeba było czekać.

Macie/mieliście grono również bdb graczy, osób z którymi można było normalnie porozmawiać o wszystkim mimo walk, jednak przez pajacowanie innych graczy są oceniani i wrzuceni do jednego worka z pozostałymi.
Z tego co widzę, to wielu ujadaczy już rzuciło kontami, niebywałe.

Zastanawiające jest dla mnie również to, dlaczego tak mało pisane jest o Panice/Histerii, jakby nie patrzeć to ich postawa była kluczowa w walce na lini ski vs dcs. Zawsze spisywani na straty a potrafili (oczywiście przy pomocy dcs) utrzymać się i przetrwać długi okres „orania”.

Bo my gramy a nie piszemy na FO:)

Nigdy nie lubiłem takich przepychanek słownych jak tu maja miejsce.

#Histeria
 
Wynik reakcji
1.139
@rErlax Memiarz Podziemia zrob mema jak dave sie chwali w grze przegladarkowej ze pracuje w dwoch firmach IT, jestes taki zalosny, ze siedzisz po nocy i robisz memy zeby sie dowartosciowac lajkami od swoich piesków xD
Ojej, zabolało?
Jak Ty myślisz, że memy robię po nocy, to mówi mi to tylko trzy rzeczy:
1. Masz z kreatywnością wspólnego tyle co Banan z poczytalnością
2. Memy są tak dobre, że Ty byś je wymyślał całą noc
3. Masz poczucie humoru na tym samym poziomie co SKI frontowców.

Rozkazywać to możesz.... hmm. Nie, w sumie to nie możesz pewnie nikomu.
 

xfunraiser

Chłop
Wynik reakcji
0
1685524666582.png

niezle masz na bani jak myslisz, ze zaczalem tu pisac bo mnie cos obrazilo, po prostu jestes stuleja, ktora tu siedzi od X dni i sie dowartosciowuje. zacznijcie przejmowac te wioski, pseudo władcy podziemia xD a Ty deckuś idz rysować smoki z Kayohix
 
Wynik reakcji
1.139
View attachment 49203

niezle masz na bani jak myslisz, ze zaczalem tu pisac bo mnie cos obrazilo, po prostu jestes stuleja, ktora tu siedzi od X dni i sie dowartosciowuje. zacznijcie przejmowac te wioski, pseudo władcy podziemia xD a Ty deckuś idz rysować smoki z Kayohix

Eh, żeby jeszcze można było normalnie z Tobą porozmawiać, trash talk jakiś uskutecznić, a taki wejdzie, pierdolnie wyrazem którego nie rozumie i zadowolony bo potem pomyśli "Ale mu dojebałem"
 
Wynik reakcji
2.114
View attachment 49203

niezle masz na bani jak myslisz, ze zaczalem tu pisac bo mnie cos obrazilo, po prostu jestes stuleja, ktora tu siedzi od X dni i sie dowartosciowuje. zacznijcie przejmowac te wioski, pseudo władcy podziemia xD a Ty deckuś idz rysować smoki z Kayohix
oj widzę boli cię boli, chcesz mieć narysowne wioski na kartce papieru? może tych ci nikt nie zabierze
 
Do góry