Dyskusja o sytuacji na świecie 185

Kirea

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
568
Oguem Gruby laska mieszka obok mnie sie okazało, i ma wpaść na nocke ;d, No i chyba, Kirea autentycznie wrócił do Romansów ;c Teraz mniej czasu na plemiona będzie, a na front idę jakiś mniejszy chyba ;c Bo mnie bardzo proszom ;c
 

GrUbY już Atakuje

Zwiadowca
Wynik reakcji
210
Oguem Gruby laska mieszka obok mnie sie okazało, i ma wpaść na nocke ;d, No i chyba, Kirea autentycznie wrócił do Romansów ;c Teraz mniej czasu na plemiona będzie, a na front idę jakiś mniejszy chyba ;c Bo mnie bardzo proszom ;c
Na froncie jednom renkom a tak to tylko do przodu z kobitom i tyle :3
 

Kirea

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
568
Oj Gruby, bendzie fajnie, daj mi jedną wioskem na froncie z imperium co? Albo diodę, to chłopaki nie pośpią 24/7 :D
 

Kirea

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
568
Otóż Kosa gra honorowo, więc cię jedynie po dydku smyrali jak cię nie było, byś obudził się z letargu :)
leżącego nie kopią :)
 

Kirea

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
568
Kirea puścił kierownice, rozpisał kolegom gdzie mają wysłać ataki, i wraca, jeszcze tylko grubych z 20 zrobi, bo trza darmy brać :)
 

Kirea

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
568
ogółem to mój pierwszy świat na jakim gram, więc bądźcie wyrozumiali prosze
 

złyy banan.

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
258
To cie nie było? bo poziomu nie masz od początku świata "darmiarzu" :>
View attachment 47685

oczywiście potem nam oddajesz jak zwykle xD

View attachment 47686

No tak, tworzyłem darme dla swoich graczy, ale dostałem "wezwanie" zeby bić TM, kumpel konczyl gre oddał wioski. No i przeore dostali.
A te wszystkie wioski co niby potraciłem - po pierwsze 3/4 odbite u nas są, po drugie ban na 24h nie bylo mnie na koncie.
Spuść z kranu młody bo zaraz tu chłopaki będą dochodzic tak lizesz.....

<a href=https://zapodaj.net/b477183653c22.png.html>xddddddddddd.png</a>


ogólnie prócz twoich kolezanek, kolejna osoba do mnie pisze ze jestes błaznem i powinienem sobie odpuścić ci odpisywać, jeszcze raz powiem i poraz ostatni dowiedz sie znaczenia słowa frajer bo jak trafisz na osobe która zna znaczenie tych słów i jest wyczulona i nie ma 20 lat to zrobi z ciebie mąke....
Gra toczy się dalej, przestań do mnie wypisywać bo już ci wiecej nie odpisze, a jak chcesz pogadac i mnie powyzywac to napisalem do twojej kolezanki wiadomosc wiec tam się postaw i powyzywasz mnie tam.
 
Do góry