Dyskusja o sytuacji na świecie 185

Muciol31

Miecznik
Wynik reakcji
42
Nah jesteś frajer bity w trąbke i dwa razy prawie z mapy cie skasowano, to nalykales sie darm i cos szczekasz.

spoko cofnelismy cie o 30% w rozwoju ale za 5 dni pewnie znow zjesz 30 darm :)


A muciola to noname jak ty zly kondonie
A to mamy remis bo ty dla mnie też noname, ale kłócić się z tego powodu nie będziemy :)
 
Wynik reakcji
2.081
Najlepsze w tym wszystkim jest to, że to Wy Nam wmawiacie jakiekolwiek bóle dupy xD

Nie przenoś na każdego swoich hobby bo to, że lubisz przyjmować na pierścień nie znaczy że każdy to lubi
Ale ty gościu nie wiesz co ja w życiu robię, a gadasz i bierzesz do siebie to co napiszę dla beki XD. To po co swoje kocopoły piszesz, podoba Ci się sytuacja na mapie to graj, a nie ryczysz na tym fo w kółko.
 
Wynik reakcji
2.101
W sumie to ładnie podważa tezę, że oooo ski nie prowadzi akcji rekrutacji. Oczywiście, że prowadzi, tylko że nikt do nich nie chce iść XDDD
 

Muciol31

Miecznik
Wynik reakcji
42
View attachment 47699
Hej @Gernot @Lich King a te Ski to w końcu zmieni tekst? Bo to już nudne się robi. Ostatnio nawet słyszałem blachę obiecywaliście za kosę xD zamiast surprise nazwijcie się „cześć chcesz wbić kosę?” Robi się to żałosne, na początku śmieszyło teraz smuci, ze musimy grać na jednym świecie z takimi amebami
To i tak lepiej jak " Hej robimy koalicję na 100 członów, chcesz się przyłączyć? Easy Świat, bez wojen" :)
 
Do góry