Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Ruda tańczy

#FRONT69
Wynik reakcji
1.492
Po prostu mamy szybki internet, to wszystko..

Poza tym nas trójka na koncie czemu wszystkie zasługi mi przypisujecie? <help>
 

CdChudes

Miecznik
Wynik reakcji
284
CHCHUDES powinien mieć emeryturę po tym jakie fajne keyloggery wsadzał do swoich nielegalnych skryptów dzięki czemu pozyskiwał loginy i hasła każdego kto je używał :)
Fajnie się bawisz, nawet mnie nie znasz chłopie ;D ani nawet historii i szczegółów idź dalej TVN oglądać
 

Hartigan

Pikinier
Wynik reakcji
17
Hartigan śmiga na światłowodzie mordeczka nasza ten
A co to światłowód jest?
Jak u mnie na wsi to już nawet wrony zawracać nie chcą.
Przynajmniej 5 kilometrów muszę od domu odjechać żeby jako tako dało się ataki wysłać bo nie zawsze zasięg jest a Ty z kosmiczną technologią mi tu wyjeżdżasz.
Gdzie bym miał sobie ten światłowód podłączyć jak ja nawet komputera nie mam.
Może tak jak @Zimny Boguś do śrutownika?
Oprócz tego @MatiMK1 ręczy za mnie.
On potwierdzi że jestem czysty jak łza.
Jest w stanie na dowód jaja w imadło włożyć.
 

koriv

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
635
Key vs Witam +150 beka w chuj, aos zmienia nazwę ale kurwizny z siebie nigdy nie wydostana
 

koriv

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
635
Zaraz HTCrew z S1 przyjdzie z pomocą na konta Aos, beka z tych frajerów xddddd
 

Clara Kaminari

Szlachcic
Wynik reakcji
8.528
No dziwne że zaczyna wam iść dobrze jak odpaliliscie boty które wysyłają za was akcje bo się wam kurewki nie chce

I możecie chuja na ten temat napisać, bo pomimo twoich bezpodstawnych płaczów cygan że niby aos boci, to u was non stop dostajecie bany, plus to u was wychodzą te śmieszne screeny z 30 takich samych rozkazów - że ci wstyd nie jest zaczepiać
 

Clara Kaminari

Szlachcic
Wynik reakcji
8.528
Key vs Witam +150 beka w chuj, aos zmienia nazwę ale kurwizny z siebie nigdy nie wydostana
Zaraz HTCrew z S1 przyjdzie z pomocą na konta Aos, beka z tych frajerów xddddd
Frajerzy? Kurwizny? A ty kim niby jesteś randomie, bo kojarzę cię tylko z tego że nam świat przegraliście na 152 bo się twoje plemię totalnie zesralo kiedy trzeba było 1v1 na cv grać?
 

Frezee

Szlachcic
Wynik reakcji
3.934
Zmieńcie już promotora waszego plemienia na FO xD

@Clara Kaminari cymbale rzucacie na prawo i lewo losowymi oskarżeniami i liczbami, typu 90% key boci. Myślisz ze ktos was bedzie brać na poważnie?
Sklej juz dupe i zacznij coś grać bo jesteś hamulcowym
o bany juz nie mówie 1 ban sie trafił od kilku miesiecy to prawie jak non stop dostawanie banów
 
Do góry