Dyskusja o sytuacji na świecie 182

ElCygano

Król Cyganów
Wynik reakcji
2.013
jestesmy po prostu bardziej glodni sukcesu niz key wiec nie musimy mechanizowac naszej gry, wystarczy ze robimy swoje :cool:

Stefany nigdy nie grały na wspomagaczach, w AoS również pierwszy raz o czymś takim słyszą i się tego wręcz brzydzą. VPNy czy boty są dla lamusów, a w AoS grają tylko porządni ludzie, którzy nie przyznają się do gry ze wspomagaczami, bo przecież to nielegalne, prawda? ;D

Dobra, może w końcu zaczniecie robić jakieś porządne akcje, okey?
 

Clara Kaminari

Szlachcic
Wynik reakcji
8.528
Stefany nigdy nie grały na wspomagaczach, w AoS również pierwszy raz o czymś takim słyszą i się tego wręcz brzydzą. VPNy czy boty są dla lamusów, a w AoS grają tylko porządni ludzie, którzy nie przyznają się do gry ze wspomagaczami, bo przecież to nielegalne, prawda? ;D

Dobra, może w końcu zaczniecie robić jakieś porządne akcje, okey?
Sorki, ostatnie +200 to była mega chujowa akcja bo messey wyszedł na zero, moja wina
 

Clara Kaminari

Szlachcic
Wynik reakcji
8.528
I człowieku, bo ty chyba nie rozumiesz
To wy macie bany, nie my
Wiem że nas zglosiliscie, nie wiem co z tego wyjdzie (chociaż ufam swoim graczom że nic) - natomiast wiem, że jak ktoś dostanie bana za nielegalne skrypty, to nazwę takiego gracza tym czym jest - bociarzem. Nie będę krzyczał że support gra przeciwko nam, o jakiś kontaktach wrogiego plemienia w supporcie, pisał że noo dobra ale kto w dzisiejszych czasach jest czysty niech rzuci kamieniem!!!(rzucam, i pytam się czy swoją drogą nie jest to przyznanie się do oszukiwania?)
Tym się różnimy, bo bany się posypały u was a nie u nas, i robicie teraz ty z Artemida (bo reszta KEY jest ogarnięta i wie że koniec końców bany były słuszne) śmieszny spin że skoro wy bocicie, to aos na pewno też boci, a desmond to nigdy oszustwa nie widział na oczy i nie można zapomnieć że zawsze na klatce schodowej mówił dzień dobry :/
 
Ostatnia edycja:

Buduj Mur

Szlachcic
Wynik reakcji
6.368
Dobra to żeby było po równo to też wysyłki z bota możemy zacząć wysyłać
Przynajmniej hujska nie będzie kazał mi rano wysyłać ataków ;)
 

Leandere

Szlachcic
Wynik reakcji
4.985
hujsqa to gracz starej daty, on kliny i odbitki to jeszcze na kartce sobie rozpisuje

wytłumaczcie mu jak się tego bota używa, bo chłopak się wykończy....
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.350
Wiem że nas zglosiliscie, nie wiem co z tego wyjdzie (chociaż ufam swoim graczom że nic) - natomiast wiem, że jak ktoś dostanie bana za nielegalne skrypty, to nazwę takiego gracza tym czym jest - bociarzem. Nie będę krzyczał że support gra przeciwko nam, o jakiś kontaktach wrogiego plemienia w supporcie, pisał że noo dobra ale kto w dzisiejszych czasach jest czysty niech rzuci kamieniem!!!(rzucam, i pytam się czy swoją drogą nie jest to przyznanie się do oszukiwania?)
stress.gif
 

ElCygano

Król Cyganów
Wynik reakcji
2.013
Poszły za skrypty, kolega z KEY mi powiedział

Jeden poszedł za skrypt z paska, że niewłaściwy dopisek w skrypcie. Dziwne że w AoS nie poszły za to bany bo mieli to samo w swoim skrypcie do fejkowania xD

Drugi poszedł za przeglądarkę, która nie była zakazana, wiele osób z niej korzysta, co śmieszniejsze to w ciągu 2 dni ban był potem jeszcze 2 razy ręcznie zmieniany, jak się chyba komuś zaczęło gorąco robić bo info poszło wyżej.

I to bany na akcje, w konta pod które szła nasza akcja. Cóż za przypadek xD Bo to przypadek, AoS się przecież brzydzi znajomościami z supportem ]:->
 
Do góry