Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Artemida i lewy X

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.230
Kibicowałem żeby darmiarze z KEY przegrali
Ale że darmiarze z KEY okazali się jeszcze oszustami :O niespodziewane!
I dlaczego ich obroną jest "no ale druga strona też oszukuje!". Jakby tak było to przecież na pewno support by ich sprawdził tak samo jak graczy którzy u was oszukiwali.
Ale piękny widok że oszuści przegrywają przez to że zostali przyłapani i jeszcze płaczą o to. <cisza>
Nie płacze nad oszustwami
Płacze nad tym że w końcowej rozgrywce co niektórzy łapią się supportu,doskonale wiedzą, że graja tez na botach
Po co??
Supportu nie było tu praktycznie od początku,mieli na ten swiat wywalone
Teraz raptem w dzien akcji takie jaja;)
Oszustwa były,są i będą
Taka prawda
Boty,krety,vpny
Dobrze wiecie
No ale wielkie sraos jest ponad to;p
 

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.108
I bardzo dobrze, że zareagowali. Lepiej późno niż wcale. Jebać wszystkich frajerów którzy używają nielegalnych wspomagaczy.
Przestańcie się logować do tej gry jak nie potraficie uczciwie
spit-it-out-spit.gif
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.265
jak cos dla ludzi co nie sledza swiata - od polowy grudnia aos ani razu nie dostał DUŻEGO wpierdolu na akcji obronnej, byliśmy +300 w wojnie (wyrównanej, ale cały czas do przodu), a w przeciwieństwie do KEY zyskiwaliśmy nowych graczy cały czas i wygaszaliśmy spory wewnętrzne

płakać o bana dla desmonda? jednego z największych bociarzy jakich ta gra widziała? serio?
bardzo dobrze że dostał bana, jeżeli nie wywiesicie białej flagi chowając się za banami to będzie tutaj zdrowiej bez niego :) o wiele zdrowiej :)
ktokolwiek używa w aos botów? wątpię, zresztą to widać po obronach i po atakach na co stawia aos i gracze tacy jak ja, a na co stawia key. inne szkoły i inny poziom używania różnych programów

a dla ciebie artesiu - ochłoń, dobrze wiesz, że dobre parę osób jak nie parenaście wysyłało u was rozpiski z bota - coś co jest w aos PO PROSTU NIE DO POMYŚLENIA, bo my te tysiące ataków klikamy ręcznie i nie ma nawet pomysłu używania do tego botów - takich jak na przykład używał desmond co go pogrążyło, czy takich co się @NajlepszyGraczTegoPlemia @chortex czy @Kejmen x eselufox zacinały i waliły co określony czas ataki w jedną wioskę
no i super że support W KOŃCU coś z tym zrobił
 

Artemida i lewy X

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.230
jak cos dla ludzi co nie sledza swiata - od polowy grudnia aos ani razu nie dostał DUŻEGO wpierdolu na akcji obronnej, byliśmy +300 w wojnie (wyrównanej, ale cały czas do przodu), a w przeciwieństwie do KEY zyskiwaliśmy nowych graczy cały czas i wygaszaliśmy spory wewnętrzne

płakać o bana dla desmonda? jednego z największych bociarzy jakich ta gra widziała? serio?
bardzo dobrze że dostał bana, jeżeli nie wywiesicie białej flagi chowając się za banami to będzie tutaj zdrowiej bez niego :) o wiele zdrowiej :)
ktokolwiek używa w aos botów? wątpię, zresztą to widać po obronach i po atakach na co stawia aos i gracze tacy jak ja, a na co stawia key. inne szkoły i inny poziom używania różnych programów

a dla ciebie artesiu - ochłoń, dobrze wiesz, że dobre parę osób jak nie parenaście wysyłało u was rozpiski z bota - coś co jest w aos PO PROSTU NIE DO POMYŚLENIA, bo my te tysiące ataków klikamy ręcznie i nie ma nawet pomysłu używania do tego botów - takich jak na przykład używał desmond co go pogrążyło, czy takich co się @NajlepszyGraczTegoPlemia @chortex czy @Kejmen x eselufox zacinały i waliły co określony czas ataki w jedną wioskę
no i super że support W KOŃCU coś z tym zrobił
Ja będąc w Key mowie ze nie wiem o używaniu tego gówna,ty też
Ok
U nas poszły tickety,bany,ok
Mam nadzieje ze i u was pójdą.. jaka będzie linia obrony?
 

Clara Kaminari

Szlachcic
Wynik reakcji
8.528
jak cos dla ludzi co nie sledza swiata - od polowy grudnia aos ani razu nie dostał DUŻEGO wpierdolu na akcji obronnej, byliśmy +300 w wojnie (wyrównanej, ale cały czas do przodu), a w przeciwieństwie do KEY zyskiwaliśmy nowych graczy cały czas i wygaszaliśmy spory wewnętrzne

płakać o bana dla desmonda? jednego z największych bociarzy jakich ta gra widziała? serio?
bardzo dobrze że dostał bana, jeżeli nie wywiesicie białej flagi chowając się za banami to będzie tutaj zdrowiej bez niego :) o wiele zdrowiej :)
ktokolwiek używa w aos botów? wątpię, zresztą to widać po obronach i po atakach na co stawia aos i gracze tacy jak ja, a na co stawia key. inne szkoły i inny poziom używania różnych programów
jestesmy po prostu bardziej glodni sukcesu niz key wiec nie musimy mechanizowac naszej gry, wystarczy ze robimy swoje :cool:
 
Wynik reakcji
2.646
Ja będąc w Key mowie ze nie wiem o używaniu tego gówna,ty też
Ok
U nas poszły tickety,bany,ok
Mam nadzieje ze i u was pójdą.. jaka będzie linia obrony?
Czasem bardziej po drugiej stronie widać jak kto gra niż własny współplemieniec.
Na 152 miałem możliwość grania trochę czasu na Desmonda na froncie i już wtedy grał "dziwnie" i były spore podejrzenia o mocne wspomagacze. Tyle że tam grał jeszcze z jakimś jedynką na koncie, więc co najmniej 2 osoby. Tutaj grałem trochę z Wami i w sumie poza sąsiadami z frontu to nawet nie wiedziałem jak kto gra za bardzo. Takie cechy jak zaangażowanie, próby diodowania, szanowanie deffa można było oceniać ale czy dogrywa botem czy nie ciężko ocenić nie analizując ataków.
 

Damianeg

Miecznik
Wynik reakcji
105
A WLASNIE, CZYSTE ZAGRYWKI, GDZIE TEN LAMUS CO MIAL NICK DAMIANEQ I PODSZYWAL SIE, UWAGA, PODE MNIE XDDDDDDDDDDDDDD
Nawet awatar zajebal, XDDDDDDDDDDDDD
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.265
Czasem bardziej po drugiej stronie widać jak kto gra niż własny współplemieniec.
Na 152 miałem możliwość grania trochę czasu na Desmonda na froncie i już wtedy grał "dziwnie" i były spore podejrzenia o mocne wspomagacze. Tyle że tam grał jeszcze z jakimś jedynką na koncie, więc co najmniej 2 osoby. Tutaj grałem trochę z Wami i w sumie poza sąsiadami z frontu to nawet nie wiedziałem jak kto gra za bardzo. Takie cechy jak zaangażowanie, próby diodowania, szanowanie deffa można było oceniać ale czy dogrywa botem czy nie ciężko ocenić nie analizując ataków.
Kolega desmond dla przykladu, dal sobie wbic diode karetą lecącą 3,5h kiedy z jego konta cały czas wychodziły w tym czasie ataki

Hmmm, na pewno po prostu to ofesywny gracz i sie skupil tylko na ofensywie :D

Jego kolega facet to chyba najdziwniejszy gracz jakiego w zyciu widzialem i wlasnie - to jest wlasnie ta rzecz, jaka gracze ktorzy maja doswiadczenie rozpoznają, że ktoś po prostu gra bardzo dziwnie. Osoby jak over oprócz tego że dogrywały na 1ms to grały normalnie, dobrze, to jest stare pokolenie bociarzy. A wyrosło pokolenie na plemionach desmondów czy facetów w czerni, co po prostu nie wiesz czy to jeszcze człowiek czy już nie. Podstawowe błędy w wielu dziedzinach popełniane przez ludzi klinujących 2000 ataków w kilka godzin czy dogrywających na 10ms za każdym razem. Wiesz że masz kilkaset razy większą wiedzę o grze od takich, ale ciężko czasami sie na nich gra wiedząc jakie to odpały.

Jeżeli ktoś popełnia fundamentalne błędy w tak wielu rzeczach, a do bólu perfekcyjny jest w innych, to sorka, ale to cos znaczy. Dziękuję OW za ten tekst o dziwnej grze, bo w sumie to jest to co chciałem w przypadku desmonda przekazać.
Ja będąc w Key mowie ze nie wiem o używaniu tego gówna,ty też
Ok
U nas poszły tickety,bany,ok
Mam nadzieje ze i u was pójdą.. jaka będzie linia obrony?
Tylko za co mają pójść? Znajdź w aos jednego gracza który gra "dziwnie" jak to OW określił. Wiedząc akurat z różnych względów (np z niesamowitego zaanagazowania czy uzaleznienia od wiosek) jak gra większość ludzi u nas, poznając ich, nie znam ani jednego co by był "odpałem". Nie znam takich, którzy byliby perfekcyjni w niektórych rzeczach, a popełnialiby absolutnie podstawowe błędy w innych. Nie widziałem żadnego bota co by latał po naszym discordzie czy gdziekolwiek indziej.

Bo my gramy w plemiona. Rzeczy robimy ręcznie. Myślimy. I nie bez powodu w waszym kontekście to podkreślam.
 
Do góry