Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Frezee

Szlachcic
Wynik reakcji
3.923
@husqa*strongmaman beka ze nawet bogusia pozglaszaliscie xD

konto 1h sie nie ruszalo i sie rzucili jak źli liczac ze ma bana xD tam u was to jak na 150 tickety masowe zgloszenia na losowe konta az cos sie uda
 

Zimny Boguś

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
863
Wtf jaki wpierdol ? XDD ekipa się trzyma 4 miesiące będąc na minusie. Teraz dopiero się zniechęciliśmy jak nam dwóch graczy z dupy suport zbanował. Wyglada trochę jakby celowo chcieli zakończyć serwer, bo nie przynosi oczekiwanych dochodów XDD

Bany spk ale jakby obie strony dostały, a nie ze my mamy mniej kumpli w suporcie to nam dali XD
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.193
@husqa*strongmaman beka ze nawet bogusia pozglaszaliscie xD

konto 1h sie nie ruszalo i sie rzucili jak źli liczac ze ma bana xD tam u was to jak na 150 tickety masowe zgloszenia na losowe konta az cos sie uda
a pozglaszalismy? ja zglosilem 2 graczy - desmonda 4 dni temu i jedna osobe dzisiaj w nocy, przez to, ze napisalem tutaj ze mam nadzieje ze najwiekszy bociarz obok desmonda tez dostanie bana jak juz support sie za to zabral, ale akurat bogdan to nie byl

a co inni robią to nie mam pojęcia, ale no kurde, patrząc na to ile waszych rozpisek wychodziło z bota to nie dziwne że ktoś was za to zaczął zgłaszać, nie? u nas my te tysiące ataków ślemy 100% ręcznie i nigdy nawet nie było pomysłu do bota do tego, bo to zabija radosc z gry :)
Wtf jaki wpierdol ? XDD ekipa się trzyma 4 miesiące będąc na minusie. Teraz dopiero się zniechęciliśmy jak nam dwóch graczy z dupy suport zbanował. Wyglada trochę jakby celowo chcieli zakończyć serwer, bo nie przynosi oczekiwanych dochodów XDD

Bany spk ale jakby obie strony dostały, a nie ze my mamy mniej kumpli w suporcie to nam dali XD
ale jak ktos ma dostac bana jak nie uzywa oprogramowania nielegalnego? szukacie w nas bociarzy, kiedy nasi najlepsi gracze są czyściutcy i nigdy takich programów nie używali. nie wrzuciliście tutaj żadnego dowodu na nas poza 1 screenem na mnie, gdzie uwaga TAMTEN ATAK TO BYL PRZESTRZELONY GRUBAS BO TAM ZIELONY GRUBY SZEDL JAKO 1 XDD sprawdzilem pozniej
no to niezly bocik
To jedynie pokazuje, ze szybko reagujemy :D
this^ to pokazuje że aos w tym roku to inne aos niż pod koniec tamtego co traciło 200 wsi co akcje i nie zawsze ogarniało organizacje
a poza tym w przeciwieństwie do key nie mamy wewnątrz prawie wcale spin, nie kłócimy się, każdy jest na tym samym kursie i wzajemnie sie wspieramy
i to jest pewnie różnica przez którą znacznie obecnie wygrywamy
 
Wynik reakcji
8
a pozglaszalismy? ja zglosilem 2 graczy - desmonda 4 dni temu i jedna osobe dzisiaj w nocy, przez to, ze napisalem tutaj ze mam nadzieje ze najwiekszy bociarz obok desmonda tez dostanie bana jak juz support sie za to zabral, ale akurat bogdan to nie byl

a co inni robią to nie mam pojęcia, ale no kurde, patrząc na to ile waszych rozpisek wychodziło z bota to nie dziwne że ktoś was za to zaczął zgłaszać, nie? u nas my te tysiące ataków ślemy 100% ręcznie i nigdy nawet nie było pomysłu do bota do tego, bo to zabija radosc z gry :)

ale jak ktos ma dostac bana jak nie uzywa oprogramowania nielegalnego? szukacie w nas bociarzy, kiedy nasi najlepsi gracze są czyściutcy i nigdy takich programów nie używali. nie wrzuciliście tutaj żadnego dowodu na nas poza 1 screenem na mnie, gdzie uwaga TAMTEN ATAK TO BYL PRZESTRZELONY GRUBAS BO TAM ZIELONY GRUBY SZEDL JAKO 1 XDD sprawdzilem pozniej
no to niezly bocik

this^ to pokazuje że aos w tym roku to inne aos niż pod koniec tamtego co traciło 200 wsi co akcje i nie zawsze ogarniało organizacje
a poza tym w przeciwieństwie do key nie mamy wewnątrz prawie wcale spin, nie kłócimy się, każdy jest na tym samym kursie i wzajemnie sie wspieramy
i to jest pewnie różnica przez którą znacznie obecnie wygrywamy

ja sobie wypraszam kto nie ma spin to nie ma spin

ja z Porto jestem spięty od początku wojny, od miesięcy pracuję na tytuł naczelnego hejtera Portowca, PROSZĘ MI TEGO NIE ZABIERAĆ
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
2.953
HAHAHAH A PAMIETAM JAK NA 174 DESMOND BEZ BOTA DOSTAL WPIERDOL NA PIERWSZYM LOSOWYM FRONCIE HAHAHAHAH
ZEBY TYM RAZEM TAK NIE BYLO DESMOND LECIAL NA BOCIE HAHAHAHHAH
 
Wynik reakcji
2.618
To tylko w waszych głowach się działo, bo widzicie nazwę Stefan i wstyd trochę przegrać

Grałem z @Mankovsky, więc patrzyłem na to troszkę inaczej. Zresztą znam też troszkę osób od Was.
Bardziej mi chodziło o kwik jaki był po odrzuceniu propozycji P czy później co Magi prawiły :)

Ja nie gram tutaj od akcji KEY na MB1 jakos :) Po akcji na Aegnora odechciało mi się angażować (+ grać). Chyba jednak po akcji na MB1 choć po tej na Aegnora już pojawiły się jakieś pierwsze problemy.
 
Ostatnia edycja:

Frezee

Szlachcic
Wynik reakcji
3.923
Rzucili się jak źli mając nadzieję że się wam grać nie chce, co w tym dziwnego?

Nie fajnie, łamią sojki. Zakaz ataków w dzien jak drugiej osoby nie ma

HAHAHAH A PAMIETAM JAK NA 174 DESMOND BEZ BOTA DOSTAL WPIERDOL NA PIERWSZYM LOSOWYM FRONCIE HAHAHAHAH
ZEBY TYM RAZEM TAK NIE BYLO DESMOND LECIAL NA BOCIE HAHAHAHHAH
eee zapomniales ze nie gralismy jednak na 174 kumpel?
@NajlepszyGraczTegoPlemia powiedz mu
 

Clara Kaminari

Szlachcic
Wynik reakcji
8.528
a poza tym w przeciwieństwie do key nie mamy wewnątrz prawie wcale spin, nie kłócimy się, każdy jest na tym samym kursie i wzajemnie sie wspieramy
i to jest pewnie różnica przez którą znacznie obecnie wygrywamy
widzisz, to jest wlasnie ten nowatorski sposob prowadzenia plemienia, jezeli cale plemie jest skupione na wyzywaniu ciebie, to nie maja czasu na wyzywanie sie z innymi
thinking-black.gif
 
Do góry