Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Mad x Kroca

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
955
@Los Ami

Myślę, że kretowaniem dla speed na koncie Stefcia na 184 i pewnie dla P! na 182 pokazałeś jak fałszywą i pozbawioną jakichkolwiek zasad osobą jesteś. Mam nadzieje, że karma wróci :).

Na jakim koncie grasz na 194?. Podobno ktoś Ciebie tam przyjął. Ta osoba wie co odwalałeś?
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.116
@Los Ami

Myślę, że kretowaniem dla SPEED na koncie Stefcia na 184 i pewnie dla P! na 182 pokazałeś jak fałszywą i pozbawioną jakichkolwiek zasad osobą jesteś. Mam nadzieje, że karma wróci :).

Na jakim koncie grasz na 194?. Podobno ktoś Ciebie tam przyjął. Ta osoba wie co odwalałeś?
o, to juz jednak nie ja bylem kretem a ami? XDDDD
kogo jeszcze wymyślicie? XDDDD

@Leandere @Isarisu patrzcie to
 

Mad x Kroca

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
955
Nigdy mnie od niczego nie odsunięto xD. Klikałem do samego końca, a wy się pokasowaliście lub poszliście do speed xd
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.654
Nigdy mnie od niczego nie odsunięto xD. Klikałem do samego końca, a wy się pokasowaliście lub poszliście do speed xd
Założysz się? To że warzywiles do końca nie znaczy że to miało jakiekolwiek znaczenie xD
Przypomnieć ci jak się wyjebaliscie na 176 bo nie umieliście przepchnąć jutra? Cała jazda w pizdu xD
 

HardkorKrokodajl

Zwiadowca
Wynik reakcji
679
@Los Ami

Myślę, że kretowaniem dla speed na koncie Stefcia na 184 i pewnie dla P! na 182 pokazałeś jak fałszywą i pozbawioną jakichkolwiek zasad osobą jesteś. Mam nadzieje, że karma wróci :).

Na jakim koncie grasz na 194?. Podobno ktoś Ciebie tam przyjął. Ta osoba wie co odwalałeś?
Gram u Branda w Witam graczy a ty dalej się trzymaj że ściekami typu kiedys czy pocik i dziw się dalej ze macie 400 kretów przecież kosa w te kurwy powinna być dumnie wpisywana w profil bo na te ścieki spluniecie to jak zaczyt chodź lubią to bardziej niż mefedron
 
Do góry