Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Wynik reakcji
2.602
UPDATE
Ochroniarski robal OBSRAŁ pancerz i wycofał swoje siły z Tronu Mrozu.
Już za parę dni to ON będzie w głębokiej defensywie, psychicznie najprawdopodobniej już w niej jest. Oczywiście podmokły karaluch w strachu zburzył mi delikatnie kuźnię i ratusze, ażeby kupić sobie trochę czasu i zassać deffa na front z dwuwioskowym graczem. Nie jest to dla mnie żaden problem, gołymi rencyma rozedrę wasze żałosne keyowskie siły na strzępy...... Ochroniarzu Wiosek aka Chinka1234 - ta wojna jest daleka od skończonej. Miałem już być zmiażdżony na wczoraj, a dzisiaj co? Widzę twoich chłopaczków w odwrocie, i widzę i czuję strach w tobie. Głupotą było przypuszczać szturm na Tron Mrozu. Tylko Król LoLisz byłby w stanie...
GENETYCZNA DOMINACJA MOJEJ SKROMNEJ OSOBY NAD SROCHNIORARZEM, PART VIII
View attachment 49946
Nie mam czasu na jakiś dwuwioskowców dzisiaj.
 

Załączniki

  • Zrzut ekranu 2023-06-22 o 20.29.05.png
    Zrzut ekranu 2023-06-22 o 20.29.05.png
    27,8 KB · Wyświetlenia: 81

Deleted User - 849095943

Guest
CHCIAŁEM SIĘ ZASKOCZYĆ ALE TO NIEMOŻLIWE BO KIEPY CO DUŻO SZCZEKAJĄ ZAWSZE NA PIZDE DOSTAJĄ W RÓWNEJ WALCE

JAZDA KEYE Z TYMI KUREWKAMI MAGOWSKIMI !
 

Grzy8ek

Miecznik
Wynik reakcji
216
Fajnie sie gra na te mAGi, tacy są nie za mocni

kins i arcwelan, pakujcie sie juz na nowy swiat, nie szkoda wam czasu? xD
 

ElCygano

Król Cyganów
Wynik reakcji
2.013
No wiesz w tym momencie ja już jestem praktycznie nietykalny, przerzucam się na wojsko mieszane off/deff i za x dni spodziewaj się uderzenia. jeńców brać nie będę.....
Ale będziesz brał mojego wielgaśnego kutonga do mordy.

Tylko przejmę wioskę w okolicy.
 

pippin

Łucznik
Wynik reakcji
1.322
Srochniorarz Kiszek wezwał posiłki xD
moje mury są wytrzymałe, moi nieumarli mają odważne serca, więc przynieście swe proce i łuki.
wiiiiii.png
 
Do góry