Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Choinka x Shiro

Miecznik
Wynik reakcji
468
ALE TO WY PRZECIEŻ GRACIE 24/7 NA KONCIE W 5 OSÓB TYLKO PO TO ABY W GIERCE PRZEGLĄDARKOWEJ JAK KOLWIEK ZAISTNIEĆ , JEDYNE CZYM TEN MANGOZJEB CO CAŁY DZIEŃ SIEDZI W POKOJU W ZASPERMIONYCH MAJTACH MOŻE ZABŁYSNĄĆ TO WŁAŚNIE TYM ZE NIE MA ŻYCIA I GRA W GRĘ CAŁY DZIEŃ A NAWET Z TYM NIE UMIE GRAĆ

TAKŻE NIE PIERDOL TU O JAKIMŚ WYCHODZENIU Z DOMU , DOSTAŁEŚ WPIERDOL I JUŻ NARRACJA ZMIENIONA ZE GRA TO NIE WSZYSTKO BLA BLA BLA WYPIERDALAJ LEBKU

CZEKAŁEM AŻ DOSTANIECIE WJEB ŻEBY TU PRZYJŚĆ I WAS ZJEBAC Z BŁOTEM BO TO WY A W SZCEGOLNOSCI TEN PAJAC UWUSHIRO NAJWIECEJ SZCZEKALIŚCIE NIE POKAZUJĄC NIC Z GIERKI

@uwuShiro DO NOGI PSIE GDZIE JESTEŚ?
A no chyba, że czekałeś na ten moment całe życie, to proszę bardzo ulżyj sobie :D

U mnie narracja zawsze ta sama, walka do końca w zgodzie z własnymi zasadmi. To wspaniale że myślicie, że konto u nas 24/7 gra, tak właśnie powinno być. haha, gdybyście tylko wiedzieli....

No i skoro obrażasz to pozwolę sobie humorystycznie odpowiedzieć, że spermę to Ty łykasz rzeszowski wieśniaku, nieprzypadkowo lubisz o niej krzykać.
 

DeletedUser209423

Guest
BNK z Rzeszowa
Ale wstyd
Tuz intelektu z podkarpacia, co pole koniem ora.
Ciekawe komu kradnie neta, pewnie pod Urzędem Gminy stoi na drabinie.
 

DeletedUser209423

Guest
Beka z Pee
Już bym wolał piasek przez sito na saharze przepuszczać, niż być obrońcą tego gówno plemienia.

Dostać łomot przy przewadze koalicyjnej 4:3
Zwycięzcy tylu światów he he
I jeszcze pachoły wstydu nie mają się tu odzywać
 

Deleted User - 849095943

Guest
A no chyba, że czekałeś na ten moment całe życie, to proszę bardzo ulżyj sobie :D

U mnie narracja zawsze ta sama, walka do końca w zgodzie z własnymi zasadmi. To wspaniale że myślicie, że konto u nas 24/7 gra, tak właśnie powinno być. haha, gdybyście tylko wiedzieli....

No i skoro obrażasz to pozwolę sobie humorystycznie odpowiedzieć, że spermę to Ty łykasz rzeszowski wieśniaku, nieprzypadkowo lubisz o niej krzykać.
ALE ZES POWIEDZIAŁ TY DŁUGO NAD TYM MYŚLAŁEŚ ? CHŁOPAK NIE MA CO POWIEDZIEĆ TO O JAKICHŚ ZAPĘDACH GEJOWSKICH SIĘ UZEWNĘTRZNIA FU GARDZĘ TOBĄ , TE TRIO Z NICKU ROZUMIEM ZE NIE Z PRZYPADKU SIĘ TAK DOBRALIŚCIE HEHE

@Bl-ack Sno-w JESTEŚ CHORĄGIEWKA ZWYKŁA ZERO ZASAD MORALNYCH SPRZEDAJNA DZIWKA SZUKA POKLASKU
 

DeletedUser209423

Guest
BNK won nieudaczniku.
Przegrałeś?
Pogratuluj Mag, klęknij i powiedz, że byli lepsi.

Chorągiewką? Bo co? Bo trzymam was Pee za mordę, żebyście nie skakali za bardzo, skoro dostaliście srogie lanie?
Oczekuję za to medalu.

Beka z BNK, pewnie to działacz PiS z Podkarpacia albo wyborca Konfederacji i sobie plakat Mentzena nad łóżkiem powiesił. Co chłop bredzi
 

DeletedUser209423

Guest
Gówno plemię Pee dostało w dzyndzel 1.5 miesiąca temu i nadal nie potrafi się z tym pogodzić.
Beka z chłopów.
Widać tam na podkarpaciu nie ma nic innego do roboty, niż rozpamiętywanie klęsk.

A najśmieszniejszy jest BNK, który 1.5 miesiąca czytał wszystko i obgryzał paznokcie kiedy Mag zacznie przegrywać.
1.5 miesiąca chłop beczał dzień dnia, bo dostał w jakiejś pikselowej gierce.
Ale zero, totalne zero.
 

Choinka x Shiro

Miecznik
Wynik reakcji
468
ALE ZES POWIEDZIAŁ TY DŁUGO NAD TYM MYŚLAŁEŚ ? CHŁOPAK NIE MA CO POWIEDZIEĆ TO O JAKICHŚ ZAPĘDACH GEJOWSKICH SIĘ UZEWNĘTRZNIA FU GARDZĘ TOBĄ , TE TRIO Z NICKU ROZUMIEM ZE NIE Z PRZYPADKU SIĘ TAK DOBRALIŚCIE HEHE
Długo, bo mi w przeciwieństwie do Ciebie myślenie nie jest obce! Nie wypieraj się, dobrze wiemy, że na siłowni jest największe stężenie homoseksualistów. panie biore wytryski na klatę.
 

Deleted User - 849095943

Guest
BNK won nieudaczniku.
Przegrałeś?
Pogratuluj Mag, klęknij i powiedz, że byli lepsi.

Chorągiewką? Bo co? Bo trzymam was Pee za mordę, żebyście nie skakali za bardzo, skoro dostaliście srogie lanie?
Oczekuję za to medalu.

Beka z BNK, pewnie to działacz PiS z Podkarpacia albo wyborca Konfederacji i sobie plakat Mentzena nad łóżkiem powiesił. Co chłop bredzi
NO JESTEM WYBORCĄ KONFEDERACJI I JESTEM Z TEGO DUMNY , KAŻDY KTO ZAGŁOSUJE W OBECNEJ SYTUACJI NA KOGOŚ INNEGO JEST ANTYPOLSKI LUB GŁUPI TAKŻE TU CHCIAŁEŚ ZABŁYSNĄĆ ALE CI NIE PYKŁO MLOTKU, BLACK SROM TO PEWNIE JEDEN Z TYCH CO NIE GŁOSUJĄ NA KONFEDERACJE TYLKO DLATEGO BO LGBTQ I CHUJ NIE WSPIERAJĄ ALBO ABORCJI XD ALE TO TRZEBA MIEĆ ŁEB OGRANICZONY FU

@Choinka x Shiro x Kage OK BOOMER NIE BĘDĘ O TAKICH RZECZACH PISAŁ BO MAM GODNOŚĆ , WYZYWAJ SIĘ OD PEDALKOW Z KIM INNYM
 

DeletedUser209423

Guest
NO JESTEM WYBORCĄ KONFEDERACJI I JESTEM Z TEGO DUMNY , KAŻDY KTO ZAGŁOSUJE W OBECNEJ SYTUACJI NA KOGOŚ INNEGO JEST ANTYPOLSKI LUB GŁUPI TAKŻE TU CHCIAŁEŚ ZABŁYSNĄĆ ALE CI NIE PYKŁO MLOTKU

@Choinka x Shiro x Kage OK BOOMER NIE BĘDĘ O TAKICH RZECZACH PISAŁ BO MAM GODNOŚĆ , WYZYWAJ SIĘ OD PE Z KIM INNYM

Odgadłem XD XD XD XD XD

Czemu mnie to nie dziwi...

Tak tak naiwniaczku, bądź dumnym wyborcą, dyndaj już tam na wybory, Konfederacja zmieni świat XD XD XD
Bo to inna partia niż wszystkie he he he
 

Choinka x Shiro

Miecznik
Wynik reakcji
468
OK BOOMER NIE BĘDĘ O TAKICH RZECZACH PISAŁ BO MAM GODNOŚĆ , WYZYWAJ SIĘ OD PEDALKOW Z KIM INNYM

Nick: BNK
Plemię: PlayerBoys - środowisko tylko facetów z przepełnionymi jądrami wyzywających innych i obciągających sobie nawzajem pały jacy to nie są dobrzy
Zawód: plemienna prostytutka

Godności to już dawno się zrzekłeś parówo wyzywając ludzi. :p
 

Deleted User - 849095943

Guest
Odgadłem XD XD XD XD XD

Czemu mnie to nie dziwi...

Tak tak naiwniaczku, bądź dumnym wyborcą, dyndaj już tam na wybory, Konfederacja zmieni świat XD XD XD
Bo to inna partia niż wszystkie he he he
A TY ZAGŁOSUJ NA TYCH SAMYCH CO ZAWSZE I NIE DAJ SZANSY INNYM ANI SOBIE NA TO ŻEBY CIĘ BYŁO STAĆ KIEDYŚ MOŻE NA WAKACJE ZA GRANICA , MĄDRY WYBÓR LORDZIE BLACK SROM TAK TRZYMAJ!
 

Deleted User - 849095943

Guest
Nick: BNK
Plemię: PlayerBoys - środowisko tylko facetów z przepełnionymi jądrami wyzywających innych i obciągających sobie nawzajem pały jacy to nie są dobrzy
Zawód: plemienna prostytutka

Godności to już dawno się zrzekłeś parówo wyzywając ludzi. :p
TO TYLKO GRA , JAK CIĘ BOLI WYZYWANIE LUDZI NA FORUM PLEMION TO WYJDŹ NA ZEWNĄTRZ I WYLOGUJ SIĘ DO ŻYCIA
 

DeletedUser209423

Guest
A TY ZAGŁOSUJ NA TYCH SAMYCH CO ZAWSZE I NIE DAJ SZANSY INNYM ANI SOBIE NA TO ŻEBY CIĘ BYŁO STAĆ KIEDYŚ MOŻE NA WAKACJE ZA GRANICA , MĄDRY WYBÓR LORDZIE BLACK SROM TAK TRZYMAJ!

Jakim innym?
Ja nie głosuję wcale.
Jełopie doją Cię wszyscy a Tobie przyjemnie.
Jakim trzeba być idiotą, by wierzyć, że którejkolwiek partii na Tobie zależy.
Mają Cię koło dupy, koło dupy.
I niczego nikt nie zmieni, dojdą jakkolwiek do władzy, to obsiądą ten kraj i będę żłopać ile wlezie.
Naiwniak
Jeszcze będzie wmawiał, że każdy kto głosuje na coś innego jest głupi XD XD XD XD
 

Deleted User - 849095943

Guest
Jakim innym?
Ja nie głosuję wcale.
Jełopie doją Cię wszyscy a Tobie przyjemnie.
Jakim trzeba być idiotą, by wierzyć, że którejkolwiek partii na Tobie zależy.
Mają Cię koło dupy, koło dupy.
I niczego nikt nie zmieni, dojdą jakkolwiek do władzy, to obsiądą ten kraj i będę żłopać ile wlezie.
Naiwniak
Jeszcze będzie wmawiał, że każdy kto głosuje na coś innego jest głupi XD XD XD XD
JAK NIE WIDZISZ RÓŻNICY POMIĘDZY LUDŹMI POKROJU MENTZEN CZY BOSAK A TAKIMI JAK MORAWIECKI TRZASKOWSKI TO CHYBA NIE MA CO TU GADAĆ

JELOPIE JAK NIE SPRÓBUJESZ TO SIĘ NIE PRZEKONASZ , TAK W ŻYCIU JEST . LEPIEJ DAĆ SZANSE KOMUŚ KTO WIDAĆ ZE PRÓBUJE NIŻ NIC NIE ROBIĆ. TAM SAMO PRWNIE CI STARZY WMÓWILI ZE NIC W ŻYCIU NIE OSIĄGNIESZ BO SIĘ NIE DA I SIEDZISZ JAK TAKA PIZDA CAŁY DZIEŃ NA FO

JAK NIE GŁOSUJESZ TO ZNACZY ZE JESTEŚ CYMBAŁEM PACHOŁKU SPOŁECZNY

TO JAK KONFEDERACJA DZIAŁAŁA PODCZAS PARODII COVIDOWEJ JUŻ ZASŁUGUJE NA SZACUNEK , JAKOŚ ŻADNA INNA PARTIA NIE MIAŁA NA TYLE ODWAGI I CHĘCI TAK PRÓBOWAĆ OTWIERAĆ LUDZIOM OCZY JAK ONI A NIC Z TEGO NIE MIELI. LUDZI WIERZĄCYCH W PANDEMIE BYŁO ZNACZNIE WIĘCEJ NIŻ TYCH CO MYŚLELI TRZEŹWO A MIMO TO POSTAWILI SIĘ RYZYKUJĄC UTRATĘ POPARCIA

TY PEWNIE ZESRANY JAK PIES W MASCE KONIA BIŁEŚ W DOMU BO CI W TVP TAK KAZALI, JEBAC CIĘ BLACK SROM I TWOJĄ GŁUPOTĘ
 

DeletedUser209423

Guest
JAK NIE WIDZISZ RÓŻNICY POMIĘDZY LUDŹMI POKROJU MENTZEN CZY BOSAK A TAKIMI JAK MORAWIECKI TRZASKOWSKI TO CHYBA NIE MA CO TU GADAĆ

JELOPIE JAK NIE SPRÓBUJESZ TO SIĘ NIE PRZEKONASZ , TAK W ŻYCIU JEST . LEPIEJ DAĆ SZANSE KOMUŚ KTO WIDAĆ ZE PRÓBUJE NIŻ NIC NIE ROBIĆ. TAM SAMO PRWNIE CI STARZY WMÓWILI ZE NIC W ŻYCIU NIE OSIĄGNIESZ BO SIĘ NIE DA I SIEDZISZ JAK TAKA PIZDA CAŁY DZIEŃ NA FO

JAK NIE GŁOSUJESZ TO ZNACZY ZE JESTEŚ CYMBAŁEM PACHOŁKU SPOŁECZNY

TO JAK KONFEDERACJA DZIAŁAŁA PODCZAS PARODII COVIDOWEJ JUŻ ZASŁUGUJE NA SZACUNEK , JAKOŚ ŻADNA INNA PARTIA NIE MIAŁA NA TYLE ODWAGI I CHĘCI TAK PRÓBOWAĆ OTWIERAĆ LUDZIOM OCZY JAK ONI A NIC Z TEGO NIE MIELI. LUDZI WIERZĄCYCH W PANDEMIE BYŁO ZNACZNIE WIĘCEJ NIŻ TYCH CO MYŚLELI TRZEŹWO A MIMO TO POSTAWILI SIĘ RYZYKUJĄC UTRATĘ POPARCIA

TY PEWNIE ZESRANY JAK PIES W MASCE KONIA BIŁEŚ W DOMU BO CI W TVP TAK KAZALI, JEBAC CIĘ BLACK SROM I TWOJĄ GŁUPOTĘ

Nie, nie widzę.
Ty jesteś głupi, więc widzisz różnicę. Dają Ci papkę a Ty się zajadasz o jakie dobre. Bo na tik toku fajnie wypadł XD
Właśnie o takich wyborcach marzy każdy - naiwny i mało myślący.

--

Aha jak nie spróbuję, się nie przekonam. Heh no tak.
Ty jełopie pewnie wkładasz rękę do piekarnika, bo musisz spróbować, żeby się przekonać czy parzy.
Idiota.
Masz już ponad 20 lat prób.
SLD, PSL, PIS, PO w międzyczasie buntownik taki jak ta Twoja konfa czyli Kukiz.
I co?
No tak, spróbujmy kolejny raz. Przecież tym razem na pewno się uda! XD

--

Jak działała podczas covidu? XD XD XD

Rany, Ty naprawdę jesteś upośledzony.
Wiesz dlaczego nie zgadzali się na żadne obostrzenia i darli buzię?
Bo wyczuli nisze na społecznym rynku w którą idealnie się wkomponowali.
Wszyscy jak jeden prześcigali się w zamordyzmie a oni zauważyli, że jest spora grupa ludzi, która tego nie kupowała.
Gdyby szli ramię w ramię z wszystkim, by skończyli z 1%
Ale właśnie wyczuli nastroje i odegrali swój spektakl nie zgadzania się.
A połowa z nich poszła w pierwszej kolejności się zaszczepić.
Tu masz obraz tego co naprawdę myśleli.
Zwykły cynizm.


--

Tak tak, Twoja konfa jest inna.
W ramach niszczenia UE, część obecnych członków tej partii siedziało sobie na stołku w parlamencie europejskim i pobierało 80k wynagrodzenia XD XD XD
I krzyczeli radośnie - 'UE musi się rozpaść'

XD XD XD XD XD XD

Zapewne za chwilę obniżą podatki a dużą ich część zlikwidują he he
 

DeletedUser209423

Guest
Za chwilę wyjeżdżam, więc nie mogłem sobie jeszcze odmówić przyjemności ostatniego wyśmiania BNK.

Głupiec, którego kupują tanimi hasłami: 'Będą niskie podatki'

Iks de XD XD XD

Czym to się różni od hasła Tuska: 'Wyrzucę każdego, kto zaproponuje podniesienie podatków', to pewnie sam BNK tylko wie.

A no tak, bo Ci jeszcze nie mieli szansy rządzić, na pewno dotrzymają słowa.
Bo mówi to akurat Mentzen. Temu to można zaufać.
A już odpowiedział na pytanie, czy podmioty państwowe obsługuje jego kancelaria? Bo miał chyba z tym duży problem.

--

Jak trzeba być naiwnym by nie widzieć, że to kolejna zbieranina gdzie nawalają się o stołki, co pokazał przykład z wywaleniem Dziambora.

Ale ważne, że są przeciwko UE od której to Unii pieniądze nie śmierdziały, gdy wpływały na konta niektórych obecnych członków.

A jak tam kilometrówki BNK?
Bo przecież niemożliwe by konfa 'łupiła' z budżetu he he he

Pozdrawiam serdecznie
 

Deleted User - 849095943

Guest
NO SPOKO IDIOTO ALE NIE DAŁEŚ ŻADNEGO ARGUMENTU CZEMU KTOŚ MIAŁBY NA NICH NIE ZAGŁOSOWAĆ . JEDYNIE NAPISAŁEŚ ZE W SUMIE TO NIE WIADOMO CZY WARTO BO JUŻ TAKICH CO PRÓBOWAŁO BYŁO SPORO , LECZ ZAUWAŻ ŻE ZANIM COŚ SIĘ ZROBI TO JEDNAK TRZEVA PRÓBOWAĆ. NIE WIESZ JAK BĘDZIE TYM RAZEM.

Z COVIDEM OCZYWIŚCIE PO CZASIE MOŻNA STWIERDZIĆ ŻE ZACZELI KRZYCZEĆ ABY ZDOBYĆ GŁOSY LUDZI KTÓRZY BYLI ANTY ALE ONI TAK ROBILI OD POCZĄTKU PANDEMII I TEGO SYFU A WTEDY WIĘKSZOŚĆ LUDZI BYŁA NOWA Z TYM TEMATEM I KAŻDY BYŁ OSRANY SIEDZĄC W CHACIE I NIE BYŁ TO ZBYT DOBRY TEMAT DO ZASKABIENIA SOBIE WYBORCÓW. TERAZ TAK MOŻNA TO ODEBRAĆ , ALE TO SIĘ DZIAŁO X LAT WSTECZ , PO PROSTU TYM ZE PARE OSÓB TAM MA ŁEB NA KARKU WYSZLI NA PLUS , PRĘDZEJ CZY PÓŹNIEJ I TAK BY ZAISTNIELI .

OSTATNI ARGUMENT TO JAKIES GÓWNO , CHUJ ZE ZARABIALI Z TEGO HAJS , INNI BIORĄ I TO WIĘCEJ , TO JEST PRACA OD ZAWSZE OPŁACALNA . JEDNO NIE WYKLUCZA DRUGIEGO. MOŻNA ZARABIAĆ A PRZY TYM SIĘ STARAĆ DLA DOBRA NARODU ALE TY TYPOWY BEZMÓZGI KALEKO TEGO NIE ZROZUMIESZ


NAPISZ COŚ SENSOWNEGO I LOGICZNEGO RAZ BO WIĘCEJ NIE CHCE MI SIĘ PISAĆ O TWOICH WYMYSŁACH PAŁO
 

DeletedUser209423

Guest
NO SPOKO IDIOTO ALE NIE DAŁEŚ ŻADNEGO ARGUMENTU CZEMU KTOŚ MIAŁBY NA NICH NIE ZAGŁOSOWAĆ . JEDYNIE NAPISAŁEŚ ZE W SUMIE TO NIE WIADOMO CZY WARTO BO JUŻ TAKICH CO PRÓBOWAŁO BYŁO SPORO , LECZ ZAUWAŻ ŻE ZANIM COŚ SIĘ ZROBI TO JEDNAK TRZEVA PRÓBOWAĆ. NIE WIESZ JAK BĘDZIE TYM RAZEM.

Z COVIDEM OCZYWIŚCIE PO CZASIE MOŻNA STWIERDZIĆ ŻE ZACZELI KRZYCZEĆ ABY ZDOBYĆ GŁOSY LUDZI KTÓRZY BYLI ANTY ALE ONI TAK ROBILI OD POCZĄTKU PANDEMII I TEGO SYFU A WTEDY WIĘKSZOŚĆ LUDZI BYŁA NOWA Z TYM TEMATEM I KAŻDY BYŁ OSRANY SIEDZĄC W CHACIE I NIE BYŁ TO ZBYT DOBRY TEMAT DO ZASKABIENIA SOBIE WYBORCÓW. TERAZ TAK MOŻNA TO ODEBRAĆ , ALE TO SIĘ DZIAŁO X LAT WSTECZ , PO PROSTU TYM ZE PARE OSÓB TAM MA ŁEB NA KARKU WYSZLI NA PLUS , PRĘDZEJ CZY PÓŹNIEJ I TAK BY ZAISTNIELI .

OSTATNI ARGUMENT TO JAKIES GÓWNO , CHUJ ZE ZARABIALI Z TEGO HAJS , INNI BIORĄ I TO WIĘCEJ , TO JEST PRACA OD ZAWSZE OPŁACALNA . JEDNO NIE WYKLUCZA DRUGIEGO. MOŻNA ZARABIAĆ A PRZY TYM SIĘ STARAĆ DLA DOBRA NARODU ALE TY TYPOWY BEZMÓZGI KALEKO TEGO NIE ZROZUMIESZ


NAPISZ COŚ SENSOWNEGO I LOGICZNEGO RAZ BO WIĘCEJ NIE CHCE MI SIĘ PISAĆ O TWOICH WYMYSŁACH PAŁO


Nie podałem? Jesteś głupi, więc nie widzisz.
Najlepszym argumentem jest to, że w NICZYM nie różnią się od reszty, poza piękniejszym pustosłowiem.

--

Aha byli przeciw od początku pandemii?
Dlatego są wiarygodni?
Kocham gasić takich wiejskich cwaniaczków jak Ty.
To masz oświadczenie czołowego wówczas polityka tej partii.
Pozwolę sobie zacytować fragment:

Nic nie wskazuje na to, żeby działania podejmowane w tym zakresie przez rząd do tej pory, takie jak zamknięcie placówek edukacyjnych lub rozrywkowych, były nieproporcjonalne do skali zagrożenia. (...)

To oświadczenie było podobno również na Facebooku samej partii, ale niestety skasowali im Facebooka :(

Zatem Twój argument, że zachowali się 'przyzwoicie' właśnie rozbił się o kant tyłka.

Jest tak jak Ci pisałem - wyczuli, że jest okazja zaistnieć i to wykorzystali. A przede wszystkim zorientowali się, że ich wyborcy są przeciwko. I te działania były robione pod nich.

--

Aha inni zabrali więcej?

XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD

A może po prostu nie mieli jeszcze okazji dorwać pełnej puli, bo nie rządzili?

Dobra, nie będę się nad Tobą pastwił, jesteś idiotą.
Jeśli pasuje Ci, że ktoś sra Ci na łeb, ale odrobinę mniej niż inni, to spoko.
Żyj w świecie bajek a za chwilę zobaczysz swoją obniżkę podatków, zniesienie zusu, prywatną służbę zdrowia i bon edukacyjny.
A pod domem będziesz miał dwa samochody i helikopter he he he he he
 
Do góry