Dyskusja o sytuacji na świecie 182

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.265

Podeszwa

Łucznik
Wynik reakcji
367
Ale z mAG to turbo beka - wyobraźcie sobie, że piszą sami sobie boty, korzystają z bazy, pakują radę darmami ponad stan, sadzają po 4 osoby na konto, płaczą o podział wsi na fo i wyzywają dobrych chłopaków co z tą patologią chcą walczyć

A dostają taki wpierdol, że bez tego wszystkiego pewnie nie dostali by znacznie większego XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

mAGI DO KNAGI JEBAĆ mAG
Dobrze, że jestem Pewniaczkiem z krwi i kości, a nie jakim bociarzem z Mag co dostaje baty.
Dobrze też, że nie jestem jakimś husqa z pE co szczeka jak chihuahua po przegraniu świata. Hue hue
 

Choinka x Shiro

Miecznik
Wynik reakcji
468
@Choinka x Shiro x Kage CIOTO PIERDOLONA CO KURWA 50/50 GRA I JUŻ W PIZDE DOSTAJESZ JAK CWEL WEŹ SIĘ POPLACZ TAM JESZCZE WYCHUDZONA DZIWKO SPRZED KOMPUTERA

BILIŚCIE NAS W 70% ŚWIATA TO SZCEKALES TU NAJWIECEJ A TERAZ SZYBKI ZJAZD

CAŁE TE MAG TO GOWNO JEBANE ZASŁUŻONY WPIERDOL DOSTANIECIE A W SZCZEGÓLNOŚCI TO GOWNO SZMIRO CO GRAĆ NIE UMIE, KUTASEM BYM CIĘ ROZJEBAL SPOCONY LESZCZU JESTEŚ NIKIM MOŻESZ MI PALE ZROBIĆ CO NAJWYŻEJ
Po co się do mnie srasz, jak ja do Ciebie nic nie pisałem, nawet nie umiesz oznaczyć właściwego nicku :)

spinacie się jakby ta gierka to było całe wasze życie, może tak jest. Wyjdź na zewnątrz, pooddychaj trochę.

Na każdego może przyjść w tej gierce wpierdol i tyle. Raz na wozie, raz pod kołami :)
Mało kto umie grać z klasą, ale od tej społeczności oczekiwanie kultury to już sporo, a klasa to już abstrakcyjny koncept,.
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.265
Po co się do mnie srasz, jak ja do Ciebie nic nie pisałem, nawet nie umiesz oznaczyć właściwego nicku :)

spinacie się jakby ta gierka to było całe wasze życie, może tak jest. Wyjdź na zewnątrz, pooddychaj trochę.

Na każdego może przyjść w tej gierce wpierdol i tyle. Raz na wozie, raz pod kołami :)
Mało kto umie grać z klasą, ale od tej społeczności oczekiwanie kultury to już sporo, a klasa to już abstrakcyjny koncept,.
Choinka kolego, bnk od paru miesięcy nie włączył plemion, zarabia gruby pitos w euraskach i rucha taką panne że ja takiej na oczy nie widziałem

Jebany wygryw troche mu zazdroszcze
Dobrze, że jestem Pewniaczkiem z krwi i kości, a nie jakim bociarzem z Mag co dostaje baty.
Dobrze też, że nie jestem jakimś husqa z pE co szczeka jak chihuahua po przegraniu świata. Hue hue
Hue hue lepiej pisac po przegraniu niz wypierdolic po pierwszej akcji na siebie tak jak ty to zrobisz w ciagu miesiaca

A przegralem swiat tak samo jak ty go przegrasz xD (pomijajac, ze ja chociaz jeszcze mam szanse z innym plemieniem, a mAG juz widac ze na kolanach jest przy knadze AoS/KEY)
 

Choinka x Shiro

Miecznik
Wynik reakcji
468
Choinka kolego, bnk od paru miesięcy nie włączył plemion, zarabia gruby pitos w euraskach i rucha taką panne że ja takiej na oczy nie widziałem

Jebany wygryw troche mu zazdroszcze
No i bardzo dobrze, życzę Wam wszystkim równie dużych sukcesów :) Szkoda czasu na sranie się parę miesięcy o to kto komu wirtualny piedestał zburzył. Na tym świecie jedni, na kolejnym inni. Mam dość sukcesów w tej gierce, a kolejne nadchodzą, porażki również mogą się zdarzyć, aczkolwiek tutaj z tego co mi wiadomo sprawa jest śmierdząca, bo oba plemiona mają inne umowy wrzucone na forum.... Wygląda na to, że w tej grze powinno nagrywać się rozmowy dyplomatyczne i publikować je dla ludzi, bo teraz jest słowo przeciwko słowu i każde plemię karmi swoich ludzi swoją wersją, a ktoś tutaj kogoś oszukał, fajnie by było jakby łatka została do właściwych oszustów przypięta, bo Mag oskarża Key, a gracze Key po prostu twierdzą, że wódz im powiedział co innego i w to wierzą, no to tego w teorii nie da się podważyć :) A w praktyce każdy kto ma trochę doświadczenia w tej grze wie o co chodzi, ale to bez znaczenia.
 

Podeszwa

Łucznik
Wynik reakcji
367
Choinka kolego, bnk od paru miesięcy nie włączył plemion, zarabia gruby pitos w euraskach i rucha taką panne że ja takiej na oczy nie widziałem

Jebany wygryw troche mu zazdroszcze

Hue hue lepiej pisac po przegraniu niz wypierdolic po pierwszej akcji na siebie tak jak ty to zrobisz w ciagu miesiaca

A przegralem swiat tak samo jak ty go przegrasz xD (pomijajac, ze ja chociaz jeszcze mam szanse z innym plemieniem, a mAG juz widac ze na kolanach jest przy knadze AoS/KEY)
Jaki wróżbita Maciej. Może zacznij układać tarota xD
 

Deleted User - 849095943

Guest
Po co się do mnie srasz, jak ja do Ciebie nic nie pisałem, nawet nie umiesz oznaczyć właściwego nicku :)

spinacie się jakby ta gierka to było całe wasze życie, może tak jest. Wyjdź na zewnątrz, pooddychaj trochę.

Na każdego może przyjść w tej gierce wpierdol i tyle. Raz na wozie, raz pod kołami :)
Mało kto umie grać z klasą, ale od tej społeczności oczekiwanie kultury to już sporo, a klasa to już abstrakcyjny koncept,.
ALE TO WY PRZECIEŻ GRACIE 24/7 NA KONCIE W 5 OSÓB TYLKO PO TO ABY W GIERCE PRZEGLĄDARKOWEJ JAK KOLWIEK ZAISTNIEĆ , JEDYNE CZYM TEN MANGOZJEB CO CAŁY DZIEŃ SIEDZI W POKOJU W ZASPERMIONYCH MAJTACH MOŻE ZABŁYSNĄĆ TO WŁAŚNIE TYM ZE NIE MA ŻYCIA I GRA W GRĘ CAŁY DZIEŃ A NAWET Z TYM NIE UMIE GRAĆ

TAKŻE NIE PIERDOL TU O JAKIMŚ WYCHODZENIU Z DOMU , DOSTAŁEŚ WPIERDOL I JUŻ NARRACJA ZMIENIONA ZE GRA TO NIE WSZYSTKO BLA BLA BLA WYPIERDALAJ LEBKU

CZEKAŁEM AŻ DOSTANIECIE WJEB ŻEBY TU PRZYJŚĆ I WAS ZJEBAC Z BŁOTEM BO TO WY A W SZCEGOLNOSCI TEN PAJAC UWUSHIRO NAJWIECEJ SZCZEKALIŚCIE NIE POKAZUJĄC NIC Z GIERKI

@uwuShiro DO NOGI PSIE GDZIE JESTEŚ?
 

DeletedUser209423

Guest
Dzień dobry

Bez względu na to ile kont Magów nie padnie, nie zmieni to faktu, że Pee dostało na łeb i grało zdecydowanie krócej.
I to mając przewagę plemion w koalicji!

A więc idąc drogą wyciągania wniosków, jakie śmieszne musi być Pee skoro tak śmiejecie się z Magów.

A tyle zordony, kanary i inne bałwany się naszczekały.
I co? Gdzie jesteście stulejki?

Żałosne Peee, dawno nie widziałem takiego gówno plemienia.

Ale mają ból dupska do Magów, że się z nimi Magi nie podpisali heh

Dostaliście wpierdziel? To won nieudacznicy oglądać poradniki na YouTube.
Do tego się nadajecie
 
Do góry