Dyskusja o sytuacji na świecie 182

DeletedUser209423

Guest
Ale jaja
Jeśli husqa ma wirtualną erekcję, to znak, że znowu będą cięgi
 

TOCZEKs

Zwiadowca
Wynik reakcji
691
XDDDDDD jaki wpierdol w pierwszej akcji ahhaahhahahaha o kurwa hahahahaha bocik ci nie ustawi frontu za ciebie i ta sraka co mAG zrobiło wyszła XDDDDDDDDDDD nie widziałem gorzej ustawionego frontu na swiecie gdzie byl podzial XDDDDDDD bahahahahshshsha

@Kins and Fabcio @Szapri @Podeszwa @ArhelanLUKASZ @RedBullRACING @TOCZEKs @Bl-ack Sno-w @MówMiTadzio @Blejkoo jak tam humor bociarze? XDDDDDD DAHHAHAHAHAH
Wybrane już miejsce na arkadii? Tak się cieszyliście że P! wykasowaliście, a nie dość że zostaliście wydymani, to jeszcze pierwsza akcja i wpierdol stulecia XDDDDDD

mAGI DO KNAGI
mAGUSY KLĘKUSY
AUUUU
Bardzo dobrze kumpel, humor top z rana
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.288
Ale z mAG to turbo beka - wyobraźcie sobie, że piszą sami sobie boty, korzystają z bazy, pakują radę darmami ponad stan, sadzają po 4 osoby na konto, płaczą o podział wsi na fo i wyzywają dobrych chłopaków co z tą patologią chcą walczyć

A dostają taki wpierdol, że bez tego wszystkiego pewnie nie dostali by znacznie większego XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

mAGI DO KNAGI JEBAĆ mAG
 

DeletedUser209423

Guest
Brawa dla wielkiego Mag

Świetna obrona akcji. Wow. Tyle czasu zbierali offy i tak rozbić głowy na Magach

Dla tych wszystkich cwaniaczków, którzy zaraz mi napiszą, że kibicuję bociarzom, chciałbym powiedzieć, że nie ma żadnych dowodów na to, że Arhelan wie o tej sytuacji.
Zatem
Płaczcie dalej
 

ArhelanLUKASZ

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.832
Ale z mAG to turbo beka - wyobraźcie sobie, że piszą sami sobie boty, korzystają z bazy, pakują radę darmami ponad stan, sadzają po 4 osoby na konto, płaczą o podział wsi na fo i wyzywają dobrych chłopaków co z tą patologią chcą walczyć

A dostają taki wpierdol, że bez tego wszystkiego pewnie nie dostali by znacznie większego XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

mAGI DO KNAGI JEBAĆ mAG
Morda śmieciu i wracaj pod biurko bo masz gałe do ojebania
 

swietlik211

Pikinier
Wynik reakcji
27
Witaj Świetlik :) Od 50 minęło już wiele lat. Wtedy zdaje się jeszcze początki technikum, gdzie poza domem, czyli np. na zajęciach to za bardzo nie szło nic zrobić jeszcze na starej rozkładanej nokii z klawiaturką i jakimiś małymi pakietami na internet. Więc fakt zastępstwa się zdarzały jak była taka potrzeba. A tych akcji to jednak trochę było, w tym takich gdzie nie musiałem nawet na kilka h prosić o zastępstwo.

Grasz tutaj?
grałem już nie gram teraz Bawię się na 190 kiedyś to była gra :)
 
Do góry