Dyskusja o sytuacji na świecie 182

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.274
Całe Mag jebało husqe, a że on ma odbyt wytrzymały to trochę zeszło i obrona akcji poszła na drugi plan.
na szczescie tymi mikropenisami to co najwyżej możecie jamnika wyjebać, co pewnie często chętnie robicie
dziękujemy za poświęcenie husqa : pray :
nie ma za co, jestem dumnym graczem AoS i zrobię wszystko co jest potrzebne

@BNK KRUL @Choriel @Buczek ten od płytek @z0rd @Snuffy83 @nüPPo @Kanarinios. @William Marshal @Sayyid x deska @mlgbrutale @Grzy8ek
Patrzcie jaki wpierdol mAG dostaje, a nawet się nie mogą bronić tym że przewaga wiosek, bo nie chcieli 40:60 z nami hahahahahah
Tak to się dzieje, jak się rozjebało jutro kretem w radzie, później zero poważnych frontów i nagle trzeba bronić akcji i się okazuje że nawet 4 coopów na konto czasami nie wystarcza jak kilka tysięcy ataczków leci XDD

Piękny widok <3 AVE P! SKURWYSYNY mAGOWSKIE
 

DeletedUser209423

Guest
Zamknij mordę

Pojechali Cię? To becz dalej a nie się sapiesz.

Łeee zjechali mi Pee
 

Grzy8ek

Miecznik
Wynik reakcji
216
na szczescie tymi mikropenisami to co najwyżej możecie jamnika wyjebać, co pewnie często chętnie robicie

nie ma za co, jestem dumnym graczem AoS i zrobię wszystko co jest potrzebne

@BNK KRUL @Choriel @Buczek ten od płytek @z0rd @Snuffy83 @nüPPo @Kanarinios. @William Marshal @Sayyid x deska @mlgbrutale @Grzy8ek
Patrzcie jaki wpierdol mAG dostaje, a nawet się nie mogą bronić tym że przewaga wiosek, bo nie chcieli 40:60 z nami hahahahahah
Tak to się dzieje, jak się rozjebało jutro kretem w radzie, później zero poważnych frontów i nagle trzeba bronić akcji i się okazuje że nawet 4 coopów na konto czasami nie wystarcza jak kilka tysięcy ataczków leci XDD

Piękny widok <3 AVE P! SKURWYSYNY mAGOWSKIE
Ahh no piekny widok, tym bardziej ze sam tych lamusów bije po kasku

kinsowi po 2 wiadomościach psycha siadła i mnie zablokował, a arhelan pisał do mnie w 3 osobie, wiec tam już paranoja niezła na bani
 

Sayyid x deska

Łucznik
Wynik reakcji
924
Magi zgubiła pycha myśleli że jak mają bardzo dobrą sytuację na mapie to że oni tutaj będą rozdawać karty i stawiać żądania względem innych, karma jednak zawsze wraca a Kanar przestrzegał jak będzie, skoro pierwsza akcja wchodzi już tak dobrze to strach się bać co będzie dalej. Miałem przyjemność grać przeciwko Key na froncie i wiem że mają kilku graczy co na prawdę dobrze klikają więc wcale mnie ta sytuacja nie dziwi że ta wojna skończy się w ten sposób i to pewnie też dosyć szybko.
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.274
Ahh no piekny widok, tym bardziej ze sam tych lamusów bije po kasku

kinsowi po 2 wiadomościach psycha siadła i mnie zablokował, a arhelan pisał do mnie w 3 osobie, wiec tam już paranoja niezła na bani
arhelan to wiadomo odklejeniec, a kins ma syndrom mniejszości więc pewnie się mu coś tam nie spodobało że nie doceniasz jego geniuszu jak wychujał pedalsów swoim kosztem na tym swiecie XDDDDDDDD a koniec koncow my chociaz przegralismy wygrywajac na 55:15 a on dostanie wpierdol na 45:55 XDDDDD (mając propozycje od nas 40:60, więc całe te pierdolenie o przewadze wioskowej se może w dupe wsadzić)

Magi zgubiła pycha myśleli że jak mają bardzo dobrą sytuację na mapie to że oni tutaj będą rozdawać karty i stawiać żądania względem innych, karma jednak zawsze wraca a Kanar przestrzegał jak będzie, skoro pierwsza akcja wchodzi już tak dobrze to strach się bać co będzie dalej. Miałem przyjemność grać przeciwko Key na froncie i wiem że mają kilku graczy co na prawdę dobrze klikają więc wcale mnie ta sytuacja nie dziwi że ta wojna skończy się w ten sposób i to pewnie też dosyć szybko.
No jasne, a mogli na nas ze swoimi botami grać w przewadze 40:60 i patrząc na to, że graliśmy w 30 osób max na tym świecie wcale nie musiało być nam łatwo, wręcz powiedziałbym że mieliby najsłabsze P! w historii na widelcu. No ale cóż, gacie zostały obsrane, więc zaczyna się wpierdolem stulecia i z wielką radością będę brał udział w tym zbiorowym wpierdolu, gdzie jak widać po dzisiaj to ofiara się nawet nie broni XD Źle jak dla mnie rozstawili swoich graczy, oprócz botów naprawdę dużo sobą nie reprezentują i naprawdę zasługują na to co ich spotka. Masz rację, bądź co bądź KEY jako jedyne miało poważny front na tym świecie i to front na zasadzie P! (mniejsze i chujowe, ale P!) skupiające się na nich całym potencjałem, więc to logiczne że skład jakoś sprawdzony. I wiadomo, matiego nie da się lubić i chyba każdy ma nadzieje że wypierdoli z gry po tym świecie, to pięknie mAG wyruchał XDDD

Podumowując, jeszcze z 3/4 akcje i będziemy już ustawiać front AoS/KEY :) Ale mnie już wtedy tu raczej nie będzie, nie moja wojna XD
+158 na ten moment, ale jeszcze dobitki i odbitki wlatują
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.274
117 key a aos 51
XDDDDDD jaki wpierdol w pierwszej akcji ahhaahhahahaha o kurwa hahahahaha bocik ci nie ustawi frontu za ciebie i ta sraka co mAG zrobiło wyszła XDDDDDDDDDDD nie widziałem gorzej ustawionego frontu na swiecie gdzie byl podzial XDDDDDDD bahahahahshshsha

@Kins and Fabcio @Szapri @Podeszwa @ArhelanLUKASZ @RedBullRACING @TOCZEKs @Bl-ack Sno-w @MówMiTadzio @Blejkoo jak tam humor bociarze? XDDDDDD DAHHAHAHAHAH
Wybrane już miejsce na arkadii? Tak się cieszyliście że P! wykasowaliście, a nie dość że zostaliście wydymani, to jeszcze pierwsza akcja i wpierdol stulecia XDDDDDD

mAGI DO KNAGI
mAGUSY KLĘKUSY
AUUUU
 
Do góry