Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Wynik reakcji
2.618
jak będziesz grał tak jak na 50 sw ze co akcja na Ciebie to zawsze Ci cos ważnego wypadało i trzeba było na zascie bronić to marnie to widzę :O
Witaj Świetlik :) Od 50 minęło już wiele lat. Wtedy zdaje się jeszcze początki technikum, gdzie poza domem, czyli np. na zajęciach to za bardzo nie szło nic zrobić jeszcze na starej rozkładanej nokii z klawiaturką i jakimiś małymi pakietami na internet. Więc fakt zastępstwa się zdarzały jak była taka potrzeba. A tych akcji to jednak trochę było, w tym takich gdzie nie musiałem nawet na kilka h prosić o zastępstwo.

Grasz tutaj?
 

Louis x Patchker

Pikinier
Wynik reakcji
63
ale weź wypierdalaj, nikogo nie interesuje zdanie bociarzy

Nowy zaprojektowany model będzie bazował na zastosowaniu architektury sieci neuronowych, w celu dokonywania prognoz względem potencjalnych ataków oraz dywersyjnych manewrów, popularnie nazywanych 'fejkami'. Model ten zostanie poddany procesowi uczenia maszynowego, gdzie jako zestaw danych do nauki wykorzystane zostaną informacje zebrane podczas jutrzejszej apkcji na nas

enjoy
 

DawwwwwwwidQ

Pikinier
Wynik reakcji
71
Fajną tą stronkę macie, dla autora to na pewno było ciekawe wyzwanie i możliwość nauczenia się. Jednak nie abym Cię martwił, ale do wytrenowanie takiej sieci nie potrzebujesz 1, 5, 10 akcji, ale o wiele, wiele więcej także jeszcze sporo światów musicie zagrać :p
 

Clara Kaminari

Szlachcic
Wynik reakcji
8.528
Nowy zaprojektowany model będzie bazował na zastosowaniu architektury sieci neuronowych, w celu dokonywania prognoz względem potencjalnych ataków oraz dywersyjnych manewrów, popularnie nazywanych 'fejkami'. Model ten zostanie poddany procesowi uczenia maszynowego, gdzie jako zestaw danych do nauki wykorzystane zostaną informacje zebrane podczas jutrzejszej apkcji na nas

enjoy
jak ja losowo klikam wioski na mapie i wpisuje liczbę jaka mi się wylosuje z kostki a program chce coś rozczytywać? XD
 

Maazu.

Miecznik
Wynik reakcji
73
To ma być akcją!!! Całą noc człowiek siedział wbijał bloczki na burzaki a tu chuja a nie burzaki same fejki. Pierdole to cofanie wojska :( jestem zawiedziony zero offa same fejki.
 

songotehn

Miecznik
Wynik reakcji
82
Aktualnie tak to wygląda ale walka trwa.
 

Załączniki

  • Screenshot_2023-05-12-13-45-45-867_air.com.innogames.staemme.jpg
    Screenshot_2023-05-12-13-45-45-867_air.com.innogames.staemme.jpg
    480,2 KB · Wyświetlenia: 108
Do góry