Dyskusja o sytuacji na świecie 182

krul this game

Pikinier
Wynik reakcji
67
KEY to kolejne gówno plemię co dla blaszki zrobi wszystko i złamie dane słowo/zasady, jeżeli ktoś zrobił to raz to zrobi tak znowu, dlatego dziwie się, że AOS ślepo wierzy w pózniejszy podział wiosek 50% vs 50% w potencjalnej walce końcowej z KEY. Zostaną wydymani tak samo, po trupach do celu. I będzie taka sama gadka na FO, wypowiedzi szaraków, że to nie ich sprawa i wykonują tylko polecenia - czyste rączki :). Jebać rade KEY i MatiegoMK w szczególności. Jazda z kurwami
 

TOCZEKs

Zwiadowca
Wynik reakcji
691
KEY to kolejne gówno plemię co dla blaszki zrobi wszystko i złamie dane słowo/zasady, jeżeli ktoś zrobił to raz to zrobi tak znowu, dlatego dziwie się, że AOS ślepo wierzy w pózniejszy podział wiosek 50% vs 50% w potencjalnej walce końcowej z KEY. Zostaną wydymani tak samo, po trupach do celu. I będzie taka sama gadka na FO, wypowiedzi szaraków, że to nie ich sprawa i wykonują tylko polecenia - czyste rączki :). Jebać rade KEY i MatiegoMK w szczególności. Jazda z kurwami
Oczywiście tak byłoby gdyby geje coś potrafili, a te patałachy wpierdol dostaną w przewadze xD
Mehehe
 

Podeszwa

Łucznik
Wynik reakcji
367
Kłamliwe, śmierdzące Mag spamuje, że wojna rozpoczyna się 15.05 po czym wysyła na potęgę ataki już dzisiaj. Ha tfu.
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.288
za to na jakim gównie lecicie, to naprawdę czego nie zrobili i nie zrobią - należało się

a to kto wygra później to chyba nikogo nie obchodzi, ważne żeby wAS jebanych bociarzy i śmietników pojechać
jebać mAG
 

mlgbrutale

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.275
matik jeszcze przed upadkiem p i trojsojuszem pisał coś ze to jego ostatni swiat i fajnie byłoby go wygrać XD ale ze takim kosztem
 

ElCygano

Król Cyganów
Wynik reakcji
2.025
Ale MAGi płaczą, że przestrzegamy ustalonej mapy. O matko. Nawet chcieliśmy im pomóc wioski przejmować. Lol
 

ElCygano

Król Cyganów
Wynik reakcji
2.025
Dzięki za chęć pomocy mordo. W nagrodę pomogę Ci się pożegnać z tym światem szybciej.

Spoko, ale jak coś to ja gram supportem więc najpierw musisz pokonać moich koleguf.
Dobra pikinier zamknij mordę

Jakiś rycerz się odezwał. Won od mojego pikiniera kanalio.

Tylko w teori, jakby ci ktoś rozjebal taką Beemke, to byś próbował naprawiać czy nowe auto kupił?
Nie wiem. Nie jestem ze wsi żeby jeździć beemkami. >_<
 
Do góry