Dyskusja o sytuacji na świecie 182

koriv

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
636
jak ktos jest hetero to nie robi dobrze osobom tej samej plci, nawet dla wlasnych korzysci.

Ogarnijcie aneks do umowy, ze rodzina MB ma 45 procent, a AoS i Key 55 procent, zeby czarno na bialym bylo
 

Mad x Kroca

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
956
MAG jest w idealnej pozycji, bo nikt nie może im wypowiedzieć sojka dopóki nie będą mieli 50% xD. Mogą się przygotowywać, jak długo chcą <tanczy>
 

Rudy900

Miecznik
Wynik reakcji
282
Jaki spięty xDDD

Aż mi Was nie żal, kolejny niedorozwoj do kolekcji xD jeszcze rudy

Do Matiego jest bardzo duża kolejka chętnych, nie tylko od Nas. Podobno rada MB się ustawiła też w kolejce po to żeby oddał te 5% xD
Zdecydowanie za dużo próbujesz myśleć i wydaje ci się że jesteś mądrzejszy od innych, a jedyne kim jesteś to gościem któremu się wydaje.. ^^
 

Rudy900

Miecznik
Wynik reakcji
282
jak ktos jest hetero to nie robi dobrze osobom tej samej plci, nawet dla wlasnych korzysci.

Ogarnijcie aneks do umowy, ze rodzina MB ma 45 procent, a AoS i Key 55 procent, zeby czarno na bialym bylo
Ty za to wróć jak ograniesz ze aos i mag mają jeden zapis umowy a wy jako jedyni macie inny xdd
 

Deleted User - 849095943

Guest
JA PIERDOLE ALE TRZEBA BYĆ CIOTAMI Z JEDNEJ I DRUGIEJ Z DRUGIEJ STRONY ŻEBY SIĘ O JAKIES ZJEBANE KILKA OROCENT WSI KŁÓCIĆ TYLE STRON

PEDAŁY JEBANE, USTAWIAJCIE FRONT JAK JEST I NAPIERDALAJCIE SIĘ JAKI PROBLEM

WIELKIE P JAKBY MIAŁO TAKA SYTUACJE TO BY SIĘ MAŁO NIE ZESRALO ŻEBY SIĘ NAPIERDALAC A PIZDOPLEMIONKA JAKIES KEY MAG CZY TE GOWNO SRAOS TYLKO PIERDOLICIE I TYLKO TYLE UMIECIE W TEJ GRZE

KAŻDY MA ODDAĆ SZACUNEK DLA POTĘŻNEGO P , NAWET TEN BAMBUS KFC IDIOTA CHYBA JUZ GRAJĄCY ZAUWAŻYŁ RÓŻNICE KLAS MIĘDZY P A RESZTA CIOT Z TEGO ŚWIATA

MAG JEDYNE CO MIZE ZROVIC ABY ZMYC HAŃBĘ Z SIEBIE TO OSRAC TYCH CWELI Z KEY I NAPIERDALAC SIĘ W ICH TEORETYCZNEJ PRZEWADZE , KAŻDE PLEMIĘ CO CHOĆ TROCHĘ MA JAJ I SKILA SOBIE PORADZI W TAKIEJ SYTUACJI

NA DOBRA SPRAWĘ MAG MA PRZEWAGĘ WSI AKTYWNYCH WG MNIE , SRAOS BYM NIE LICZYŁ WCALE BO TAM PO DWÓCH AKCJACH BĘDZIE WYJAZD NA TRUDKAWKI ,JUZ TAM CHYBA 7 OSÓB GRA TYLKO Z TEGO CO MI PISALI WIEC ICH POTANCHAL TO MOŻE 5 % WSI POSIADANYCH WIOSEK , RESZTA MOGŁABY RÓWNIE DOBRZE NIE ISTNIEĆ

AVE P WSPANIAŁE
 
Wynik reakcji
47
JA PIERDOLE ALE TRZEBA BYĆ CIOTAMI Z JEDNEJ I DRUGIEJ Z DRUGIEJ STRONY ŻEBY SIĘ O JAKIES ZJEBANE KILKA OROCENT WSI KŁÓCIĆ TYLE STRON

PEDAŁY JEBANE, USTAWIAJCIE FRONT JAK JEST I NAPIERDALAJCIE SIĘ JAKI PROBLEM

WIELKIE P JAKBY MIAŁO TAKA SYTUACJE TO BY SIĘ MAŁO NIE ZESRALO ŻEBY SIĘ NAPIERDALAC A PIZDOPLEMIONKA JAKIES KEY MAG CZY TE GOWNO SRAOS TYLKO PIERDOLICIE I TYLKO TYLE UMIECIE W TEJ GRZE

KAŻDY MA ODDAĆ SZACUNEK DLA POTĘŻNEGO P , NAWET TEN BAMBUS KFC IDIOTA CHYBA JUZ GRAJĄCY ZAUWAŻYŁ RÓŻNICE KLAS MIĘDZY P A RESZTA CIOT Z TEGO ŚWIATA

MAG JEDYNE CO MIZE ZROVIC ABY ZMYC HAŃBĘ Z SIEBIE TO OSRAC TYCH CWELI Z KEY I NAPIERDALAC SIĘ W ICH TEORETYCZNEJ PRZEWADZE , KAŻDE PLEMIĘ CO CHOĆ TROCHĘ MA JAJ I SKILA SOBIE PORADZI W TAKIEJ SYTUACJI

NA DOBRA SPRAWĘ MAG MA PRZEWAGĘ WSI AKTYWNYCH WG MNIE , SRAOS BYM NIE LICZYŁ WCALE BO TAM PO DWÓCH AKCJACH BĘDZIE WYJAZD NA TRUDKAWKI ,JUZ TAM CHYBA 7 OSÓB GRA TYLKO Z TEGO CO MI PISALI WIEC ICH POTANCHAL TO MOŻE 5 % WSI POSIADANYCH WIOSEK , RESZTA MOGŁABY RÓWNIE DOBRZE NIE ISTNIEĆ

AVE P WSPANIAŁE
Na p to można nasrać i rozsmarować im to gówno po mordach
 

Szapri

Magiczny Mag
Wynik reakcji
126
Ale od Mańkowskiego się odczepcie bo granice dał dobrą, +/- 300 wiosek plemienia N!, ale potem zaczęliście się sprzeczać gdzie front ma leżeć dokładnie i my jako AoS się na to nie patrzyliśmy bo to nie była nasza broszka żeby pilnować każdej jednej wioski na północy, nikt się nie spodziewał krzywych akcji na sam koniec <shrug>
Z całym szacunkiem do Mankovskyego, ale niestety nie są to fakty :)
Między jego propozycją granicy, którą liczył, a końcową granicą jest 300 wiosek różnicy na korzyść AoS i key. Czyli, jeśli jego granica byłaby błędna tylko o 300 wiosek, to nam brakowałoby teraz około 600 wiosek a nie 2200.

Nie ma co wałkować tematu.
Granica była luźna, key miało przejmować wioski i potem je oddawać (aby było szybciej), dyplomata key ustalił jedno a zrobił drugie...
A gracze key nie oddadzą już teraz wiosek, bo wiedzą że może to być ich gwóźdź do trumny. Przewaga wiosek może myć kluczowa.

Tak czy inaczej, pozostałe wioski pomału zmieniają właścicieli, co w końcu doprowadzi do rozpoczęcia walk.
Jak key nie będzie już burzyć tych wiosek, to termin nie będzie się oddalał.
 

Clara Kaminari

Szlachcic
Wynik reakcji
8.528
No to napisałem przecież +/- 300 bo się mu n! pojebało na co zwrociliscie uwagę, a na koniec i tak byłoby napisane że większa ilość wiosek byłaby oddawana a 300 wiosek do zwrotu jest bardziej możliwe niż 1.1k więc o co chodzi? Chłop siedzi i liczy każda jedna wioskę żeby było git z jednym błędem ludzkim, a będziecie jego nick wyciągać pisząc posty takie jak ten
Może Mankovsky specjalnie dał złą granicę i był to ich plan

Nie dając żadnego kontekstu zrzucacie winę na Mańka bo dał wam błędny koncept o 300 wiosek, ale granice końcowa między key a mag ustaliliscie wy sami, i TO są dopiero fakty
 
Ostatnia edycja:

Szapri

Magiczny Mag
Wynik reakcji
126
No to napisałem przecież +/- 300 bo się mu n! pojebało na co zwrociliscie uwagę, a na koniec i tak byłoby napisane że większa ilość wiosek byłaby oddawana a 300 wiosek do zwrotu jest bardziej możliwe niż 1.1k więc o co chodzi? Chłop siedzi i liczy każda jedna wioskę żeby było git z jednym błędem ludzkim, a będziecie jego nick wyciągać pisząc posty takie jak ten


Nie dając żadnego kontekstu zrzucacie winę na Mańka bo dał wam błędny koncept o 300 wiosek, ale granice końcowa między key a mag ustaliliscie wy sami, i TO są dopiero fakty
Czytaj ze zrozumieniem.
Różnica między końcową granicą, a ta Mankovskyego to 300 wiosek. Różnica między granicami, a nie różnica w wioskach między stronami.
Czyli z granicą Mankovskyego nadal byłoby 1900 wiosek za dużo po waszej stronie, wliczając w to wioski n!. 1900 zamiast 2200, czyli także by tego nie oddali :)

Nie zrzucam winy na Mankovskyego.
Na "naszym dc", na którym ustalaliśmy wszystko pomiędzy dyplomatami jest jasno napisane że część AoS jest dobrze ustawiona a resztę będziemy modyfikować.

Zacytowałeś fragment wyrwany z kontekstu.
Nawet jakby Mankovsky wiedział, że granica jest zła, to nie zmienia tego, że zostało ustalone że będzie to wyrównywane.
 
Do góry