Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
Ja u was mam dwóch. Będę weryfikował który będzie dawał lepsze info. Nagroda jest zacna. Tydzień wakacji w Kołobrzegu w pensjonacie mojego ojca. Terminy chłopaki napisali na pw więc ez.
Jak ty masz 2 to ja nie mogę być gorszy
@Kejmen x eselufox chcesz dać info?
Oferuje wakacje w tym samym pensjonacie i tez na koszt redbulla przy okazji, ale mi info dajesz a nie mu ok kumpel?
 

Łysy WaRninG ?

Łucznik
Wynik reakcji
542
Nie od dzisiaj wiadomo, że MATIK jest spierdolony dlatego kilka osób pokończyło grę. Teraz udowadnia to samo z granicą.
A co do mojej siłowej rozbiórki, to w momencie zrezygnowania z rady (po wojnie z P), napisałem jasno do MATIKA, żeby się pierdolił bo jest błaznem i nie będę go słuchał. Siłową dostałem, a dzięki temu kilka osób skończyło ze mną. Reszta czeka na wojnę. Więc MAGUSY, spokojnie w momencie wojny dostaniecie kilkanaście diód.

Pozdro MATIK frajerze bez zasad.
 

Szapri

Magiczny Mag
Wynik reakcji
126
Nie neguje tego że lecą ale też nie powinniście mieć tych informacji grając uczciwie.

Btw. To olałem większość rozpiski bo ino bez sensu.
Wystarczy niektórych zapytać co wysłali xd
Nie wszyscy od was mącą jak ich dyplomata ;)

W sumie trochę takie wtf.
Wy wysyłacie katasy na te wioski, a przywalasz się o to że się o tym dowiedzieliśmy? xD
 
Wynik reakcji
2.642
Wiedziałem, że wyznaczanie granic to pic na wodę i Matik jako jedyny napisał sobie na forum pod siebie gówno warty wpis.
Edit. Dziwię się tylko czemu reszta ludzi z KEY wierzy w te kłamstwa i stara się udowodnić coś co nie istnieje.
Niestety nie fajnie to wygląda że strony naszego wodza (tym bardziej że AoS ma tak samo jak Wy). Nie lubię takich sytuacji i takiej maniany w dyplomacji. Trochę inne zapewnienia otrzymywałem na wiadomości prywatne, zgodne z tym co zostało podane u nas na forum. Ale co zrobić. Skoro już takie decyzje zostały podjęte i wiele w tym kierunku uczyniono to jeszcze gorsze byłoby to teraz to zmieniać. Myślę że rada key jest tego świadoma. Ogólnie całe te ustalenia z mojej perspektywy są jak spisane na kolanie i trochę dziwne. Mam wrażenie że spośród dyplomatów tutaj jedynie Mankovsky ogarnia.
 
Wynik reakcji
2.642
Wystarczy niektórych zapytać co wysłali xd
Nie wszyscy od was mącą jak ich dyplomata ;)

W sumie trochę takie wtf.
Wy wysyłacie katasy na te wioski, a przywalasz się o to że się o tym dowiedzieliśmy? xD
Zdziwiłbym się gdybyście się o tym nie dowiedzieli. Ale obawiam się jednak że informacje o tym co leci zostały przekazane w inny sposób. Zawsze możesz jednak zmienić moje zdanie i pokazać rozmowę gdzie pytaliście kogoś i podał.
 

Szapri

Magiczny Mag
Wynik reakcji
126
Zdziwiłbym się gdybyście się o tym nie dowiedzieli. Ale obawiam się jednak że informacje o tym co leci zostały przekazane w inny sposób. Zawsze możesz jednak zmienić moje zdanie i pokazać rozmowę gdzie pytaliście kogoś i podał.
Widzę że za dużo przebywasz z waszym dyplomatą, bo odwracanie kota ogonem to wasza specjalność ;D
 
Do góry