Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Podeszwa

Łucznik
Wynik reakcji
369
Propozycje padły do waszego plemienia. Rada wie i sam wiesz, bo Ci o tym pisałem xD przy czym sam byłeś zdziwiony czemu nie chcą zaakceptować xd
Bo nie wiedziałem jak to wygląda od początku. Teraz się nie dziwie, że rada nie chciała pomocy w przejmowaniu naszego terenu, skoro odmawiacie wyrównania wiosek. Też bym się wkurzył jakby ktoś mi proponował pomoc w przyśpieszeniu wojny, a nie wywiązuje się z wcześniejszych ustaleń :D
 

Zimny Boguś

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
863
Jak tam KEY? Już piszecie do MB1 o pomoc, żeby mieć jeszcze więcej wiosek na start? Zbroja już wypełniona gównem ze strachu?
Uważaj żeby sami nie napisali
Aktualnie to rozgrzewają się burząc teren który pozostał do przejęcia, widocznie muszą potrenować czy coś :)
Sam pisałeś publicznie o pomoc, bo nic nie robimy... może bym poszukał post nawet, ale nwm nwm czy warto szukać jak co któryś jest po czasie kasowany ;)
 

Szapri

Magiczny Mag
Wynik reakcji
126
Uważaj żeby sami nie napisali

Sam pisałeś publicznie o pomoc, bo nic nie robimy... może bym poszukał post nawet, ale nwm nwm czy warto szukać jak co któryś jest po czasie kasowany ;)
Poszukaj, pisałem że nikt wam nie broni wysyłać tam offów, byle nie poleciały szlachcice i burzaki :)
No ale problem z czytaniem to widać ogólnoplemienny u was ;)
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
Skąd macie aktualne informacje w notatkach w bazie?
Jeszcze jakieś ciekawe pytania do mnie masz?
Jesteś ostatnią osobą, która ma prawo robic mi jakiekolwiek przesłuchania XD
Udzieliłem Ci informacji, a reszty już nie muszę xD

Muszę przyznać, że macie tupet, jak na plemię co wypięło sie na umowę i teraz jeszcze robienie nam pod górkę, jeszcze chcecie takie informacje uzyskiwać xD
 
Wynik reakcji
47
Jeszcze jakieś ciekawe pytania do mnie masz?
Jesteś ostatnią osobą, która ma prawo robic mi jakiekolwiek przesłuchania XD
Udzieliłem Ci informacji, a reszty już nie muszę xD

Muszę przyznać, że macie tupet, jak na plemię co wypięło sie na umowę i teraz jeszcze robienie nam pod górkę, jeszcze chcecie takie informacje uzyskiwać xD
@Szapri weźmiecie w końcu wyjaśnicie ta sytuację z granicą? Ileż kurwa można czekać aż się dogadacie
 
Do góry