Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Rudy900

Miecznik
Wynik reakcji
282
My zajebiście ogarnelismy, proszę -1 do sumy, dziękuję
Ja może trochę niedouczony, ale skoro AOS twierdzi że dotrzymali swojej części i mają rowno 25% więc również uważają że KEY poleciało w kulki i mają więcej niż oni?

Jeśli za dużo wniosków jak na rudego to proszę sprostuje koledzy i nie nabijajcie się tylko dlatego że jestem rudy ^^

Dzięki wielkie :)
 

mlgbrutale

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.275
Nigdzie nie zniknąłem, jestem tutaj nadal.
Jeśli odnosisz się do Bogusia to doczytać, ze pisze na samym początku. To pewnie oznacza, początek świata i początkowe jego etapy.

Nie znikam, jedynie jestem ciekaw czemu Szapri nie potrafi ustosunkować się do wypowiedzi Moxi i Jonego, w którym pokazuje zachowanie ze strony Szapriego w stosunku do Chaosów i wbicie kosy w nich. Jesteście sporymi hipokrytami płacząc i obrażając, a skosowaliście Chaosy. Tak właśnie mag respektuje umowy ;)
kogo interesują kurwa chaosy w przypadku waszego dogadania się 50/50?
 

Sayyid x deska

Łucznik
Wynik reakcji
924
Samo dogadanie się 50 na 50 było korzystne dla MAG a nie korzystne dla Key i Aos dlatego nikt nie wierzył w to że ta umowa się dotrzyma do końca i jasne było która ze stron jej nie dotrzyma (nie MAG bo to oni musieliby dobijać wiosek w momencie kiedy reszta świata musiałaby wtedy warzywić) więc staje się to co Kanar zapowiadał Magom więc tym bardziej nie zrozumiałe jest zdziwienie tym że umowa która nie miała prawa bytu nie będzie dotrzymana do końca. Obserwuję świat dalej z doskoku i jestem ciekaw komu uda się przechylić szalę na swoją korzyść i zwyciężyć przy aktualnym podziale większe szanse daje Key i Aos.
 

Rudy900

Miecznik
Wynik reakcji
282
Czyli chcesz powiedzieć że oczywistym jest ze gość daje słowo a później 'wasza wina daliscie sie oszukac, smutek'?
Oczywistym jest również że AOS miało szybciej swoje 25% i o zgrozo nadal ma 25%

Idąc tym tokiem myślenia AOS jest nienormalne dotrzymując warunków xddd
 
Do góry