Dyskusja o sytuacji na świecie 182

DeletedUser209423

Guest
@Choriel to chociaż raz wytłumacz dlaczego okłamaleś co do wpłaty i robiłeś z siebie bogacza, skoro jest zupełnie odwrotnie?
 

DeletedUser209423

Guest
Nie interesuje mnie ile zarabia i przez ten pryzmat na pewno nie będę go oceniał.
Niech zarabia i 1500
Nie moja sprawa.

Ja jedynie pytam dlaczego kreuje się na kogoś, kim nie był i nie jest
 

Clara Kaminari

Szlachcic
Wynik reakcji
8.527
Nie no, dalej nie wiem jak można zobaczyć plemię "wariat" i stwierdzić że tak, prezentują oni wyższy poziom niż nasze światy

Na 163 sobie dla beki dreams zrobiliśmy, byliśmy na plecach dwóch masówek, time i wariat - typy posiadające tylko jeden front - na nas XD nie mogli nas przepchnąć, mimo że byli 16 razy więksi no i oczywiście wszystkie bonusy z eventów (btw - koniec końców wygrali tamten świat, ale wysoki poziom mają te plemiona z giełdy kekw)

o, tutaj z filmiku wklejam dokładne fronty obu plemion XD
1675091739076.png
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
2.586
Na światach premoum jest o wiele wyższy poziom niż tutaj wiec nie wiem czemu mówisz ze to gowno plemię xd
Na którymś ze światów wbiłem dla pp ale obrałem zła taktykę i zamiast w eko to poszedłem w lk. Na zarobek już nie bardzo mogłem liczyć wiec zacząłem sobie czyścić i farmić sąsiadów od tak. Przez prawie tydzień farmilem typa obok z wariat zanim go wywalili ;d faktycznie mocni są jak rekrutują wszystko co popadnie i nie ogarniają nawet składu. Tamten świat chyba nawet wygrali później ;d ale dobrze ze takie światy są bo nie trzeba pp kupować :)
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
Nie no, dalej nie wiem jak można zobaczyć plemię "wariat" i stwierdzić że tak, prezentują oni wyższy poziom niż nasze światy

Na 163 sobie dla beki dreams zrobiliśmy, byliśmy na plecach dwóch masówek, time i wariat - typy posiadające tylko jeden front - na nas XD nie mogli nas przepchnąć, mimo że byli 16 razy więksi no i oczywiście wszystkie bonusy z eventów (btw - koniec końców wygrali tamten świat, ale wysoki poziom mają te plemiona z giełdy kekw)
na 150 wariaty też pokazywały "klase"
xDDD
 
Do góry