Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Właściciele mamina

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
815
ze mnie taki krol komedii jak wy bogowie gierki XD

MOWIE BOGOWIE GIERKI BO SIE SMIETNIKI PODNIECACIE ZE NIBY NAS ZJECHALISCIE XD
Ty, Bartoszu. Nie wczuwaj się tak do końca w tą gierkę pod szyldem Peee.
Byłeś tam tylko dwa tygodnie zanim dostaliście na dziurę przecież xD
Jeszcze jest szansa żeby się wywinąć, że byłeś tam przypadkiem, z dobroci i troski o kumpli
 

Deleted User - 849095943

Guest
Pewnie kumpel

Ale ty kurwa jesteś zjebem xD większym niż ten black snow dwa lata temu, ja pierdole
MO TY TEGO NIE ZROZUMIESZ JAK MOŻNA WZIĄĆ CAŁY FRONT DO SIEBIE ŻEBY MIEĆ GO POD KONTROLĄ I POLEGAĆ NA SOBIE BO JESTEŚ Z JEDNEGO Z NAJBARDZIEJ PIZDOWATYCH PLEMION W HISTORII GŁUPCZE
 

MówMiTadzio

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
994
Jak przegrywaliśmy z magami jak magi do tej pory jedyne akcje jakie wyprowadziły to burzące? No i shiro czy tam ktoś od nich kilka diod wbił xD

PELNA DOMINACJA MAGUF


PS. Boh zamknij mordę vege zjebie
To chyba niezbyt dobrze świadczy o Was, że tylko burzące były i jesteście na minus xd Wbijane diody świadczą o słabej aktywności frontowców
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
Wiesz w końcu chętnie Ci odpowiem.
Gadasz o wychowaniu się w Oknach i P na walce, ale gdy na 113 podpisałeś się na 3/4 świata to było to rozegranie dyplomatyczne z Twojej strony. Jak kret i ankieta uratowały was na 121 od przegranej. O innych światach nie ma co się wypowiadać, ale skoro już mówisz tutaj i tym, ze byś się nie podpisał na 10 sojuszy jak np. KEY.

To wyjaśnij mi czemu podpisaliście w 58 lub 59 dzień świata sojusz z Vege, wcześniej pon przez kilka dni na zasadach, które umożliwiały wam wbijanie na obrzeża i rozbiórki graczy z Vege. Później sojusz z Mniam i rozegranie dyplomatyczne, jakie tu było nabijanie się. Nawet sam wspomniałeś, że podpisałeś się z AoS z Anonimową odnośnie sojuszu. To co chciałeś stworzyć Key front z Vege, P, AoS i jeszcze mieliśmy w tamtym czasie HCl. Ciekawe, ciekawe xD

Wtedy byś twierdził, że rozegraliście to dyplomatycznie i pchacie nas, bo jesteście wielkie pE.. No nie ośmieszaj się już, bo wiem jakie padały propozycje aby przekonać AoSy czy innych. Wtedy przewaga wsi ponad 2.5 razy więcej nie byłaby zła.. Key podpisało dopiero teraz 2 sojusze. Nie miało żadnego od początku, Ty zaś podpisaleś 2 z Vege i Mniam, a także jak sam napisałeś z Anonimową z AoS. Lecz dziwne, ze taki dyplomata jak Ty nie wie, ze podpisuje się umowy z dyplomatą AoSów, a nie radnym xD

Pozdrawiam ;)
Na 113 dyplomata był Fboy, więc nie trafiłeś.
Owszem na 121 uratował nas kret :) bo walczyliśmy 70:30.
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
2.953
Ty, Bartoszu. Nie wczuwaj się tak do końca w tą gierkę pod szyldem Peee.
Byłeś tam tylko dwa tygodnie zanim dostaliście na dziurę przecież xD
Jeszcze jest szansa żeby się wywinąć, że byłeś tam przypadkiem, z dobroci i troski o kumpli
Czemu mailbym sie wywinac? wole powiedziec ze grlaem w P! niz ze w kEY xD
 

Deleted User - 849095943

Guest
Obroniłem na 152 więcej akcji niż ty przez wszystkie swoje gówno światy
O KURWA XDSDDDDDDDDDD

CHŁOP KIRWA Z 152 ŚWIATA SIĘ PODNIECA GRA NA JAKIES GOWNA PLEMIONA HAHAHAH

KURWA CIOTO JEBANA JAK TY NA 152 PARAOLIMPIADĘ GRAŁEŚ JA SE WYGRYWAŁEM 150 PRZECIWKO TPK CO TY WIESZ WGL O GRZE

JAKI SZCZOCH AHHAHA KURWA AŻ MI SIĘ HUMOR POLEPSZYŁ JAK TO PRZECZYTAŁEM, NA 152 AKCJI BRONIŁ HAHHAHAHAHA NO CYRK
 

Deleted User - 849095943

Guest
POGRĄŻYŁEŚ SIĘ sZIRO , JAK TO MÓWIĄ MILCZENIE JEST ZŁOTEM WIEC ZAMKNIJ PYSK JUZ BO TYLKO SIĘ OŚMIESZASZ TYMI TEKSTAMI JAK TO GEROICZNIE BRONIŁEŚ AKCJI NA 152 NA JAKIES TRD CZY INNE GOWNO TYPU KARTONY XD
NIE NO NIE WIERZE CO CZYTAM
 

Mad x Kroca

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
956
A ty BNK nie popisałeś się na 152 z tego co kojarzę, a na 145 skosowałeś z OFFICE do FORZY :p. Nie wiem, jak wyglądały akcje na 150 ale na 152 co tydzień dostawało się strzała na kilka tysięcy grubych przez ostatnie pół roku. Kilkaset grubych wysyłanych było z bota przez TRD/CV. Każdy kto bronił tycg akcji i dotrwał do końca miał mocną psychę. Większość osób po tym świecie już nie gra albo trzyma się z dala od frontu ;p. Wydaje mi się też, że 150 szybciej był rozstrzygnięty przez złą dyplomację i większość czasu to było przeciąganie nieuniknionego.
 
Ostatnia edycja:

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
4.411
BNK ale Ty na 150 grałes moralówką na chyba max 5 wioskach to co Ty możesz wiedzieć o frontach prawdziwych ? XD
 

Deleted User - 849095943

Guest
BNK ale Ty na 150 grałes moralówką na chyba max 5 wioskach to co Ty możesz wiedzieć o frontach prawdziwych ? XD
NO KURWA 15X WIĘCEJ NIZ TY , GRAŁEM W NUPKACH JAK BYŁO CIĘŻKO I BIŁY NAS 3 PLEMIONA PODCZAS GDY TY SKOSOWALES SWOJE PLEMIĘ WSZEDŁEŚ DO NUPKOW I CI KOLEDZY WSIE ODDAWALI I NA CZYSTO JE PRZEJMOWALES, TO BYŁA TWOJA GRA NA 150 XD

FAKT WTEDY JUŻ ODDAŁEM WSIE W WIĘKSZOŚCI BO NIE CHCIAŁEM SIĘ UTOŻSAMIAĆ Z KOSOWNIKAMO JAK JUŻ ŚWIAT WYGRANY BYŁ I DAŁEM DARMY SHAMEOWI :)
 

Deleted User - 849095943

Guest
A ty BNK nie popisałeś się na 152 z tego co kojarzę, a na 145 skosowałeś z OFFICE do FORZY :p. Nie wiem, jak wyglądały akcje na 150 ale na 152 co tydzień dostawało się strzała na kilka tysięcy grubych przez ostatnie pół roku. Kilkaset grubych wysyłanych było z bota przez TRD/CV. Każdy kto bronił tycg akcji i dotrwał do końca miał mocną psychę. Większość osób po tym świecie już nie gra albo trzyma się z dala od frontu ;p. Wydaje mi się też, że 150 szybciej był rozstrzygnięty przez złą dyplomację i większość czasu to było przeciąganie nieuniknionego.
NA 152 DARME ROBIŁEM , NA 145 ZACZĄŁEM W FORZIE NA ROZGRZEWKĘ PRZED 150 ŚWIAT ŻEBY POGRAC AŻ SIĘ ZACZNIE ŚWIAT BO DŁUGO NIE GRAŁEM . JAK MOGŁEM ZACZĄĆ W FORZIE I SKOSOWAC PRZECHODZĄC DO FORZY ? XD
 
Wynik reakcji
360
Twój płacz za to że nie wybraliśmy was, tylko przekonuje mnie, że wybralismy najlepszą opcje xD
Najlepszą dla was, jak najbardziej bo przy wyborze P niestety byście w finale odpadli. To przecież oczywista oczywistość dla wszystkich :) I to się tyczy każdego plemienia z trojsojuszu. Wybraliście łatwiejszą opcje.

Odniosę się do św 170 i 178, bo tam grał moj team. O ile sw170 to moja duma bo grając w GO to był naprawdę niezły chrzest i sprawdzian grając pod naporem pukow I bellum. I pomimo ich przewagi i dostawania regularnie na łeb nie poddaliśmy się, to św 178 to już dla mnie totalna żenada i mówię o tym otwarcie od powstania soja z elite.
Pomimo tego że uwielbiam snuffiego i grę z nim to ten świat skończyłam bez dumy w sercu. Ale nie był i nie będzie analogią do tego świata. Możecie gadać co wam slinka na jęzory nacieknie ale trójprzymierze to oznaka słabości i żadne trollowanie tego nie zmieni.
[Lovciam was kocury z P! Bez was ta gra nie będzie miała smaczku. Zostaną ekipy bez charyzmy i polotu. Mam nadzieję że projekt P! nie odejdzie <3. I wjedziecie na next mapy żeby zrobić totalny rozpierdol! Pozdrawiam Majka i Snuffiego:*]

Ponawiam zaś moje pytanie do community plemion, dlaczego sami niszczycie coś co ewidentnie jest ważnym elementem waszego życia?
 
Do góry