Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.196
Nie było lipy ale tez nie było większego sensu. Tak jak Wy tutaj.
Niemożliwe. Zawsze jak mogę to mobil idzie :) może po prostu nie mieliście moich komend.

Na 133 przebiłem? A kogo wyciągnąłem zanim plemię upadło poza shanti bella? Kreta miałem jedynie w elitę i due ale obydwaj bez komend. Zreszta kret w due był multikretem bo przekazywał info jak broadcast a nie tyko mi. Wiec? We wpadce nie chciałem mieć Kreta bo nie miałoby to sensu.

Nie do końca chce mi się wierzyć ze Wy mieliście uczciwa wojnę na tak późnym etapie. Tym bardziej tutaj nikt nie miałby uczciwej wojny z Wami i dobrze ze prowadzący wykazali się inteligencja
Mielismy i sobie sam deffa przesylales :D
Ale juz mniejsza o to.

O widzisz coraz wiecej nowych rzeczy wychodzi :p

To zapytaj wodzów rohanu i fuzji, podzielilismy sie rowno wioskami i swiat na pol.
Nikt nigdzie kreta nie mial ani nic i kazdy mial bodajze miesiac na ustawienie swoich graczy na frontach itd.
Fuzja i rohan popelnila jeden mocny blad, bo rozstawili zle swoich graczy na froncie.
Tam kazdy mial swoj odcinek frontu i nie byl z nikim wymieszany, przez co jak szla akcja to nikt nie mial zbytnio mozliwosci pomoc mobilem/klinem czy odbitka.

Raczej glupota, bo kazdy z was lacha cisnie ze musieliscie P! Pokonac w taki wlasnie sposob dogadujac sie we trojke.
Na classicu speed podobnie skonczylo i nikt nie pochwalal takiej gry, bo jest zalosna.

Mi to tam lotto, bo to tylko gra.
Powodzenia reszcie, ciekawe czy stefany dotrzymaja umowy :p
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
2.946
Pod jakim nickiem grasz? Bo tylko z fo Cię kojarzę?

Trójsojusz imo ustalił warunki dalszych sprawiedliwych wojen i zabezpieczył w jakimś stopniu każda ze stron. Nie jest niezbędny aby was pokonać ale jest jakimś gwarantem ze żadna stron się nie wyłamie i tez nie będzie bardzo wyściubi szczurów bo i tak proporcje są znane i do wyrównania.
Nawet z komendami na 2/3 mielibyście ciężko. Ale wiedząc ze macie swoich ludzi, komendy, cele akcji to jakiekolwiek plemię by się z Wami dogadało to byłoby później na straconej pozycji. A tak plemiona wydają się w miarę równe i nawet jak będą jakieś Krety to nie powinno mieć to aż takiego znaczenia.
OcYwiscie ze kurwa jest zbędny żeby nas pokonać bo 1v1 dostawaliście wpierdol, 2v1 tez was jechaliśmy wiec co Ty chłopie twraz piszesz xd
 

Deleted User - 849095943

Guest
Dokładnie była tam taka sama sytuacja jak tutaj, więc szkoda czasu żeby grać o nic ;) Też powstało tam trójprzymierze.
TRÓJPRZYMIERZE XDDD

WEŹ WYPIERDALAJ ŁAKU

KAŻDE Z OBECNYCH PLEMION SIĘ PRZYZNAŁO ZE 1 VS 1 Z P NOE WYGRA , WIEC P TO NAJLEPSZE PLEMIĘ ROWNIEŻ I NA TYM ŚWIECIE

UWAŻAM ZE 1 VS 2 NA MAG I KAY RÓWNIEŻ P BY WYGRAŁO , STEFANY PEDAŁY BEZ SENSU SIĘ WMIESZALY I DOŁOŻYŁY MASĘ
 

Deleted User - 849095943

Guest
No pokazałeś na nas jak dobry jesteś XDDDD
NO POKAZAŁEM ZE MOŻESZ MI LODA ZROBIĆ TY I sHIRO GDY GRAMY NA DWA FRONTY I ŻADNEJ WSI NIE PRZEJĘLIŚCIE , JESTEM WIDOCZNIE KILKA KLAS WYŻEJ SKORO W TAKIEJ SYTUACJI NIE JESTEŚCIE W STANIE NIC ZROBIĆ XD
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
NO POKAZAŁEM ZE MOŻESZ MI LODA ZROBIĆ TY I sHIRO GDY GRAMY NA DWA FRONTY I ŻADNEJ WSI NIE PRZEJĘLIŚCIE , JESTEM WIDOCZNIE KILKA KLAS WYŻEJ SKORO W TAKIEJ SYTUACJI NIE JESTEŚCIE W STANIE NIC ZROBIĆ XD
Stałeś jak leszcz i przyjmowałes burzenie od nas jak byle noobek XDDD
Inni od was próbowali nam diody wbijać a ty kompletnie nic xd
 

Deleted User - 849095943

Guest
Stałeś jak leszcz i przyjmowałes burzenie od nas jak byle noobek XDDD
XDD TAKI BYŁ ZAMYSŁ FRONTU Z MAG DEBILU JEBANY

NIE STRACIŁEM ŻADNEJ WSI , MOBILA CHYBA RAZ MI UBILI TYLKO OFEM , KURWA GDZIE U CIEBIE OFY PADAŁY JAK U DZIWKI JAKIEJS


DOSTAŁ BYŚ PARE BURZEN TO BYŚ KURWA Z FRONTU ZNIKNĄŁ W SEKUNDZIE PSIE



JAKI TY JESTEŚ TĘPY TO CHUJ, WIDAĆ ZE NIE MASZ POJĘCIA O GIERCE MLODY

CIAGNIJ DRUTA
 

Deleted User - 849095943

Guest
Stałeś jak leszcz i przyjmowałes burzenie od nas jak byle noobek XDDD
Inni od was próbowali nam diody wbijać a ty kompletnie nic xd
KAŻDY KTO PRÓBOWAŁ DIODY WBIJAĆ W TEJ SYTUACJI TO CYMBAŁ , NIE STAĆ NAS NBYLO NA ŻADNA DIODĘ ANI NAWET ŻEBY ORZEJAC I WAM OFY UBIĆ BO WOJSKO SIĘ NIE ROBIŁO PRZEZ ROZJEBANE ZAGRODY, WIEC KAŻDA STRATA TO GWÓŹDŹ DO TRUMNY

STARY Z CZYM DO LUDZI ? CHYBA WIDZISZ ZE CIĘ KURWA GASZĘ JAK ŚMIECIA

ZAMKNIJ RYJ GRZECZNIE BO WIDZISZ ZE NIE ZNASZ SIĘ
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
KAŻDY KTO PRÓBOWAŁ DIODY WBIJAĆ W TEJ SYTUACJI TO CYMBAŁ , NIE STAĆ NAS NBYLO NA ŻADNA DIODĘ ANI NAWET ŻEBY ORZEJAC I WAM OFY UBIĆ BO WOJSKO SIĘ NIE ROBIŁO PRZEZ ROZJEBANE ZAGRODY, WIEC KAŻDA STRATA TO GWÓŹDŹ DO TRUMNY

STARY Z CZYM DO LUDZI ? CHYBA WIDZISZ ZE CIĘ KURWA GASZĘ JAK ŚMIECIA

ZAMKNIJ RYJ GRZECZNIE BO WIDZISZ ZE NIE ZNASZ SIĘ
No faktycznie, stać was było na tracenie offow i deffow w obronie, codziennie wam je ubijalismy, ale nie było was stać na próby wbicia diod, geniusz taktyczny XDDD

To, że piszesz capslockiem i twoje pedały z plemienia robią ci laske jak tylko napiszesz post to już wasza sprawa, bo gasić nie gasisz tu nikogo xd
 

Deleted User - 849095943

Guest
No faktycznie, stać was było na tracenie offow i deffow w obronie, codziennie wam je ubijalismy, ale nie było was stać na próby wbicia diod, geniusz taktyczny XDDD

To, że piszesz capslockiem i twoje pedały z plemienia robią ci laske jak tylko napiszesz post to już wasza sprawa, bo gasić nie gasisz tu nikogo xd
JAKI CYMBAŁ , TO ZE KTOŚ TRACIŁ OFY NA PEWNO NIE NAUMYSLNOE A SPECJALNE WBIJANIE DIODY PO TO ŻEBY I TAK Z NIEJ NIE BYŁO POŻYTKU TO DWIE INNE SPRAWY , WYJDŹ CHŁOPAKU BO SIĘ BLAZNISZ

SHIRO PEWNIE NAWET BEKĘ MA Z CIEBIE TERA
 
Do góry