Dyskusja o sytuacji na świecie 182

songotehn

Miecznik
Wynik reakcji
82
Szkoda ze wy nie jesteście dobrzy w atakowaniu, tak szczekaliście i się podniecaliscie poprzednia akcja a dziś na 0. Musicie znaleźć sovie drugiego buczka co wam wioski za free odda to może coś przejmiecie
Wolę być taki w atakowani niż lamusem co lata z plemienia do plemienia
 

Deleted User - 849095943

Guest
JA PIERDOLE HUJSQA TRZYMAJ MNIE BO JAK WEJDĘ NA FRONT Z kEY TAM TO ICH WSZYSTKICH ROZPIERDOLE I NIC DLA bULWY NIE ZOSTANIE
 

Deleted User - 849095943

Guest
tak jak na naszym froncie?
NIE WIEM CZY ZAUWAŻYŁEŚ ALE MAG JEST MROŻONE I NIE MA WIDZĘ SENSU NIC PRZEJMOWAĆ TU , WYSTARCZY POMYŚLEĆ. ZADNEJ WSI NIE PRZEJĘLIŚCIE DO TEJ PORY TAK JAK OBIECAŁEM

TO TY MI GROZILES ZE PO 2 H ZNIKNĘ Z KONTA , DALEJ CZEKAM AŻ ZNIKNĘ KŁAMCO
 

DeletedUser209423

Guest
NIE WIEM CZY ZAUWAŻYŁEŚ ALE MAG JEST MROŻONE I NIE MA WIDZĘ SENSU NIC PRZEJMOWAĆ TU , WYSTARCZY POMYŚLEĆ. ZADNEJ WSI NIE PRZEJĘLIŚCIE DO TEJ PORY TAK JAK OBIECAŁEM

TO TY MI GROZILES ZE PO 2 H ZNIKNĘ Z KONTA , DALEJ CZEKAM AŻ ZNIKNĘ KŁAMCO

Właśnie znikasz

Screenshot_20230123-142959~2.png
 

Deleted User - 849095943

Guest
P! ODRADZA SIĘ TUTAJ JAK FENIKS Z POPIOŁÓW
DWANAŚCIE DO DZIEWIĘCIU DZIWKO POCZUJ SIŁĘ ŻYWIOŁÓW
AKCJA ROZPOZNAWCZA TAK BĘDĄ WAM MÓWILI
ALE NIE WSPOMNĄ ILE OFFÓW NA NIEJ STRACILI
UPADEK JEST BLISKI WIESZCZYŁ bLAK sNOŁ
A DEFIK POLECIAŁ NA FRONT I DZISIAJ ZŁAPAŁEM FLOŁ
SŁUCHAJ MORDO TA ZAJAWA JEST REALNA
mAŃKOWSKI Z mATIM ROBIĄ Z SIEBIE KLAUNA
kEY TO ŚMIERDZĄCE GOWNO KAŻDY TO WIE
A JAK NIE WIERZYSZ SPRAWDŹ NA PLEMIONA PE EL
MORDO NIE WIEM KIM JESTEŚ ALE DAJ SPOKÓJ kEYOM BO JUŻ PSYCHA ZGWALCONA TAM
 

Grzy8ek

Miecznik
Wynik reakcji
216
Myślałem, że to kEY trochę lepsze, skoro gra tam kilku moich znajomków z Ojkow.
Ale jednak przez tyle lat się nic nie nauczyli i to takie same nooby jak kiedyś

Mamim dalej jest cienki jak dupa węża

15 v 85 tego jeszcze nie grali
 

DeletedUser209423

Guest
Myślałem, że to kEY trochę lepsze, skoro gra tam kilku moich znajomków z Ojkow.
Ale jednak przez tyle lat się nic nie nauczyli i to takie same nooby jak kiedyś

Mamim dalej jest cienki jak dupa węża

15 v 85 tego jeszcze nie grali

I świetnie

Niech teraz najlepsze plemię w historii tej gry, zwyczajnie to udowodni. Czekam z wypiekami
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
Wiesz, to juz nie ode mnie zalezy, zreszta mialem nie klikac juz tutaj, ale znajomi i "przyslugi" mnie mocno trzymaja. Jak dla mnie granie tak patologicznej dyplomacji będzie troche bezcelowe i kasacja w 15/85 to nie jest ujma na honorze i porażka. Magi też się kiedyś tak skasowały i uważam że zrobili to co było słuszne. Po co tracić tyle życia na taką przewagę? Jak ktoś nie był w takiej sytuacji to tego nie zrozumie, ja rozumiem teraz.

Ale zobaczymy jakie będą decyzje co do naszej przyszłości i koniec końców jestem pewny że to co zadecyduje rada to każdy pedals wykona.

Na pewno dzisiejszy dzien na plus dla morali i udowodnienie że tak jak pisałem (chyba nie na fo akurat), że ostatnia akcja to incydent i najniższy punkt P! na tym świecie.

A jak dzisiaj był nasz last dance to nie wyszedł źle, pozderki, ja lece sie uczyc :D
Miłego poniedziałku dla każdego z fo (poza @Mankovsky)
U nas było gorzej, bo był świat bez ms, więc wystarczyła kareta i albo deff albo odbitka, tu jeszcze można poklinować, coś skillem, a tam MASA MASA MASA
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
3.033
U nas było gorzej, bo był świat bez ms, więc wystarczyła kareta i albo deff albo odbitka, tu jeszcze można poklinować, coś skillem, a tam MASA MASA MASA
to tak samo jak speed mialo na classicu :d

regula zagrody byla wiec nie dalo sie grac na bunkrach :p
 
Do góry