Dyskusja o sytuacji na świecie 182

DeletedUser209423

Guest
Ej @BulwaZaglady
@z0rd

Co tak mordy pozamykaliście? No dalej, pogadajcie jak to wielkie Pee pojedzie rywali.

Skończyliście, z ręką w sedesie.

Wielkie Peee upokorzone. Wreszcie odbieracie nagrodę za wszystkie nieuczciwości jakich się latami dopuszczaliście.
Brawo!
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.285
oby, może kasacji nie wrzucicie.
Wiesz, to juz nie ode mnie zalezy, zreszta mialem nie klikac juz tutaj, ale znajomi i "przyslugi" mnie mocno trzymaja. Jak dla mnie granie tak patologicznej dyplomacji będzie troche bezcelowe i kasacja w 15/85 to nie jest ujma na honorze i porażka. Magi też się kiedyś tak skasowały i uważam że zrobili to co było słuszne. Po co tracić tyle życia na taką przewagę? Jak ktoś nie był w takiej sytuacji to tego nie zrozumie, ja rozumiem teraz.

Ale zobaczymy jakie będą decyzje co do naszej przyszłości i koniec końców jestem pewny że to co zadecyduje rada to każdy pedals wykona.

Na pewno dzisiejszy dzien na plus dla morali i udowodnienie że tak jak pisałem (chyba nie na fo akurat), że ostatnia akcja to incydent i najniższy punkt P! na tym świecie.

A jak dzisiaj był nasz last dance to nie wyszedł źle, pozderki, ja lece sie uczyc :D
Miłego poniedziałku dla każdego z fo (poza @Mankovsky)
 

DeletedUser209423

Guest
100k pkt mniej. Dzięki magowie i tak miałem burzyć trochę wioski, ale następnym razem zapytajcie to wan powiem których budynków nie potrzebuje xD

Ten moment, gdy ostro oberwiesz i wchodzisz na FO się pucować, żeby wszyscy myśleli jaki jesteś luzak
 

songotehn

Miecznik
Wynik reakcji
82
To prawda, ale teraz tak naprawdę wszystko zależy od radnych mag czy widza jak świat się im ułoży jak my padniemy :)

Nie, poprostu ratujecie się jak możecie. Myślę że Magi nie będą chciały z Wami się podpisywać, bulwa już wszystkie asy z rękawa wyciągnął i chyba już nie da rady nic wymyślić.. mimo że jest dobry w te klocki to raczej już pozamiatane
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
3.033
Nie, poprostu ratujecie się jak możecie. Myślę że Magi nie będą chciały z Wami się podpisywać, bulwa już wszystkie asy z rękawa wyciągnął i chyba już nie da rady nic wymyślić.. mimo że jest dobry w te klocki to raczej już pozamiatane
Szkoda ze wy nie jesteście dobrzy w atakowaniu, tak szczekaliście i się podniecaliscie poprzednia akcja a dziś na 0. Musicie znaleźć sovie drugiego buczka co wam wioski za free odda to może coś przejmiecie
 

DeletedUser209423

Guest
Nie, poprostu ratujecie się jak możecie. Myślę że Magi nie będą chciały z Wami się podpisywać, bulwa już wszystkie asy z rękawa wyciągnął i chyba już nie da rady nic wymyślić.. mimo że jest dobry w te klocki to raczej już pozamiatane

*był dobry

Pycha i buta go zaślepiły
 
Do góry