Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
3.045
Ta deskę mogę dać tobie to się jebnij w czoło Black tylko tak porządnie by mocno się przestawiło bo odkleja jak zawsze totalna, wyjebane mam na ciebie i twoje zjebane teorie!

Myślisz że mnie interesuje czy wygramy świat czy przegram? Wyjebane mam totalnie ja się bawię ta gra a przegrywać zawsze umiem jestem jednym z ostatnich co w plemieniu opuszczają statek więc twoje pierdolenie chorych teorii mi lotto.
I przestań mnie oznaczać serio nie będę aż tak nisko upadał by toczyć z tobą jakąkolwiek rozmowę.
Zablokuj go, od razu Fo piekniejsze :D
 

AgresywynyNiedźwiedź

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.143
DOBRZE , WIELKOŚĆ NAJLEPSZEGO PLEMIENIA W HISTORII ZOSTAŁA POTWIERDZONA , PRĘDZEJ CZY PÓŹNIEJ KAŻDY MUSI ZE SCENY ZEJŚĆ, MOIM ZDANIEM P I TAK WYGRA BO JEST PO PROSTU KILKA KLAS WYŻEJ OD TYCH NOBOW TU A PRZEGRANA W TAKIM STYLU GDZIE KAŻDY ZESRANY CHCE TYLKO POKONAĆ NAJLEPSZE PLEMIĘ PLEMION TO ZASZCZYT DLA MNIE


JESTEM DUMNY Z P!

@Kanarinios. @ZbieramGrzyby @husqa*strongmaman @Choriel @BulwaZaglady @Ellinethia @Wawrzynek x Rudinek @nüPPo @Snuffy83 @WoXii and Pmac @Araagorn @mlgbrutale ITP

JESTEŚMY NA SZCZYCIE , KAŻDY TYLKO MARZY BY NAS POKONAC, JUŻ NIC TEGO NIE ZMIENI, Z CZYSTYM SUMIENIEM MOŻEMY SIĘ CZUĆ TERAZ JAKO NAJLEPSZE PLEMIĘ I JEBAĆ TYCH ELNUCHÓW

AMEN

Zostałem potajemnie wmixowany do przegranej ekipy? :D
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.190
Ey 100 offow juz wam P! Dzis padlo po co slecie kolejne.
Ja po bimbrze tak nieodpierdalam nawet.
 
Wynik reakcji
59.447
Niech magi zmienią dyplo jak mają jaja i uważają się za dobrych

Fajnie by to wyglądało, jakby magi odpuściły pleyerom i poszły na chaos/Stefany, a plaeyery na key i pozniej wojna ostateczna P! Vs mag

Tak myślę że mag by zyskało więcej tereny, a swiat byłby ciekawszy, no ale wiadome dziś wszyscy wola iść na łatwiznę...


Ps; przy okazji magi mogły by zjec człon blejko bo tam lipa, a aktywniejszych wrzucić na konta do siebie ;)
a jak P rozwiązało człon Wariatom na 150 albo nakłoniło GGWP do kosy na 170 to już nie jest chodzenie na łatwiznę?
 
Do góry