Dyskusja o sytuacji na świecie 182

DeletedUser209423

Guest
No raczej nikt się nie spodziewał innego obrotu xd
3 vs 1 musiało być a że pedalsy faworyt i nikt ich nie lubi No to dostali manto w dyplo

3-4 dni temu pisałem, że BulwaŻenady ma jeszcze narzędzie do próby odwrócenia sytuacji. Ryzykowne, ale miał.
Jak zawsze przespał. Podobnie jak cały ten świat.

Nie wiem o co pretensje do AOS
Jeśli wypowiedzieli PoN, to przecież mają prawo. W czym problem.
 

pippin

Łucznik
Wynik reakcji
1.322
Pedalsi definitywnie potrzebują Czaszki Gul'dana jeśli chcą jeszcze wiązać z tym światem jakiekolwiek szanse...
Tylko ten starożytny artefakt może ich uratować.
Lecz czy znajdzie się pośród ich szeregów młody, ambitny salami zdolny go pozyskać???
Dla wszelakiej maści śmiałków - czaszka Gul'dana leży pod następującymi koordynatami: 509|478, jest jednak pilnie strzeżona przez zastępy umarlaków!
 

mlgbrutale

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.275
Pedalsi definitywnie potrzebują Czaszki Gul'dana jeśli chcą jeszcze wiązać z tym światem jakiekolwiek szanse...
Tylko ten starożytny artefakt może ich uratować.
Lecz czy znajdzie się pośród ich szeregów młody, ambitny salami zdolny go pozyskać???
Dla wszelakiej maści śmiałków - czaszka Gul'dana leży pod następującymi koordynatami: 509|478, jest jednak pilnie strzeżona przez zastępy umarlaków!
kto chowa czaszkę Gul’dana w Płocku
 

Pan de Surmont

Miecznik
Wynik reakcji
238
A potem 'spasc na strzała" jak to parę minut temu ująłeś od was, co
Właśnie ten krótki komentarz udowadnia, dlaczego P! jest najlepszym plemieniem w nowoczesnej historii tej gry (od s90 w górę). Stefany wiedziały dobrze, że jeśli pomogą P! przegrają świat, bo wtedy P! już sobie z resztą poradzi. A nikt nie ma szans 1vs1.

P! mogłoby oczywiście jeszcze kontynuować projekt, ale tylko w wersji masówkarskiej, jaką od kilku światów przyjmuje Speed, czyli starym sposobem z s113 wlecieć na 3-4 człony i jechać wszystkich bez konieczności zakładania sojuszy. Wiem, że bulwa z łatwością zebrałby taką (nawet szczelną) masówkę, a P! organizacyjnie dałoby radę to utrzymać. Ale byłaby to brzydka i nudna gra. Kosy, krety, wyciąganie graczy - to brzydkie, ale nie nudne cechy P!, P! nigdy nudne nie było i chyba dlatego ściągało na siebie tyle uwagi, a gracze mieli zazwyczaj dużo przyjemności z gry i poczucie wyzwania, tak jak to było na s91, s105, s.121, s.137, i s. 170.

Decyzja Stefanów bez wątpienia ustawia P! jako moralnych zwycięzców tego świata.
 

Clara Kaminari

Szlachcic
Wynik reakcji
8.528
Właśnie ten krótki komentarz udowadnia, dlaczego P! jest najlepszym plemieniem w nowoczesnej historii tej gry (od s90 w górę). Stefany wiedziały dobrze, że jeśli pomogą P! przegrają świat, bo wtedy P! już sobie z resztą poradzi. A nikt nie ma szans 1vs1.

P! mogłoby oczywiście jeszcze kontynuować projekt, ale tylko w wersji masówkarskiej, jaką od kilku światów przyjmuje Speed, czyli starym sposobem z s113 wlecieć na 3-4 człony i jechać wszystkich bez konieczności zakładania sojuszy. Wiem, że bulwa z łatwością zebrałby taką (nawet szczelną) masówkę, a P! organizacyjnie dałoby radę to utrzymać. Ale byłaby to brzydka i nudna gra. Kosy, krety, wyciąganie graczy - to brzydkie, ale nie nudne cechy P!, P! nigdy nudne nie było i chyba dlatego ściągało na siebie tyle uwagi, a gracze mieli zazwyczaj dużo przyjemności z gry i poczucie wyzwania, tak jak to było na s91, s105, s.121, s.137, i s. 170.

Decyzja Stefanów bez wątpienia ustawia P! jako moralnych zwycięzców tego świata.
sobie dorabiaj do tego jaką chcesz ideologię, natomiast mój komentarz na temat jednego strzału był skierowany do osoby która o tym napisała, pokazując lukę w jego rozumowaniu :rolleyes:
 

Sayyid x deska

Łucznik
Wynik reakcji
924
Wygrana z p brzmi jeszcze lepiej, wiesz
Jaka wygrana co ty pierdolisz?
Jesteście szrotem tego świata myślisz że czemu key się z wami dogaduje na 2:1 z mag? Bo wiedzą że was zjedzą z palcem w dupie na koniec. Magi też by was na spokojnie zrobili, próbujecie ratować sytuację wpierdalac się na darmowe wioski że niby masa coś uratujecie ale niee, was tylko dyplo uratowało że dalej istniejecie, złożycie się tak jak zawsze to robicie tylko w momencie jak key uzna że jesteście nie potrzebni. Cała potęga śmiesznego aos...
 

Clara Kaminari

Szlachcic
Wynik reakcji
8.528
Jaka wygrana co ty pierdolisz?
Jesteście szrotem tego świata myślisz że czemu key się z wami dogaduje na 2:1 z mag? Bo wiedzą że was zjedzą z palcem w dupie na koniec. Magi też by was na spokojnie zrobili, próbujecie ratować sytuację wpierdalac się na darmowe wioski że niby masa coś uratujecie ale niee, was tylko dyplo uratowało że dalej istniejecie, złożycie się tak jak zawsze to robicie tylko w momencie jak key uzna że jesteście nie potrzebni. Cała potęga śmiesznego aos...
ok
 

DeletedUser209423

Guest
Oho @Sayyid x deska już stracił kontrolę.
Może weź tą deskę i pierdzielnij się w łeb, to przestaniesz stękać.
Przegrałeś, pogódź się z tym i zakończ z honorem. Bo do tej pory co świat obrywasz i nigdy z godnością go nie opuściłeś.
Weź ze sobą @mlgbrutale i @Choriel

Pisałem lata temu, każdy kto ma tą trójcę a nawet dwóch z nich w składzie, skończy ośmieszony. Nawet Pee potrafili ośmieszyć.
 

Sayyid x deska

Łucznik
Wynik reakcji
924
Ta deskę mogę dać tobie to się jebnij w czoło Black tylko tak porządnie by mocno się przestawiło bo odkleja jak zawsze totalna, wyjebane mam na ciebie i twoje zjebane teorie!

Myślisz że mnie interesuje czy wygramy świat czy przegram? Wyjebane mam totalnie ja się bawię ta gra a przegrywać zawsze umiem jestem jednym z ostatnich co w plemieniu opuszczają statek więc twoje pierdolenie chorych teorii mi lotto.
I przestań mnie oznaczać serio nie będę aż tak nisko upadał by toczyć z tobą jakąkolwiek rozmowę.
 

Shevi

Pikinier
Wynik reakcji
38
Niech magi zmienią dyplo jak mają jaja i uważają się za dobrych

Fajnie by to wyglądało, jakby magi odpuściły pleyerom i poszły na chaos/Stefany, a plaeyery na key i pozniej wojna ostateczna P! Vs mag

Tak myślę że mag by zyskało więcej tereny, a swiat byłby ciekawszy, no ale wiadome dziś wszyscy wola iść na łatwiznę...


Ps; przy okazji magi mogły by zjec człon blejko bo tam lipa, a aktywniejszych wrzucić na konta do siebie ;)
 

Shevi

Pikinier
Wynik reakcji
38
Tak jak ktoś już wcześniej napisał, dla mag nie bardzo taki układ key/Stefan, a tak się swiat wyrówna ;p
 
Do góry