Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.190
I jak akcja poszła dzisiaj? Jakoś nic nie piszecie dzisiaj. Kolejny raz połowa offow nie wyszła?
Walczymy to nasza 2 akcja jako Plemie w całej histori jego istnienia :)

Duzo deffa macie ale juz widze kliny offami więc ciekawe co będzie na kolejnej :)

No ja +4 widze dzis teraz

Czy poszły czy nie, fakt jest ze mamy z 5 silowek Xd
Powodzenia dalej ;D
 

pepovskyyy

Zwiadowca
Wynik reakcji
673
Walczymy to nasza 2 akcja jako Plemie w całej histori jego istnienia :)

Duzo deffa macie ale juz widze kliny offami więc ciekawe co będzie na kolejnej :)

No ja +4 widze dzis teraz

Czy poszły czy nie, fakt jest ze mamy z 5 silowek Xd
Powodzenia dalej ;D
akurat te kliny offami to z nudow wrzucilem

No i troche to przeklamujesz info ;p bo byly nie tylko offy tylko offy z deffem ^^
 

Podeszwa

Łucznik
Wynik reakcji
367
A więc stało się !
Mchamer wygrywa wyścig do obrzeży i wyrzuca magow z dogodnego przyczółka a także domyka zachodnią flanke plemienia nie pozwalając na wejście pod wioski KAT.
Jakby nie patrzeć z południa do północy na froncie jedna trzecia długości k64 stanowie ja.

To ja będę Waszym przeciwnikiem, liczę że się postaracie i będziemy się świetnie bawić. Czekają nas długie noce, wspólne wieczory i poranki.

Witam Was,
Nocny Łowca Emce
Takich przeciwników to że świecą szukać :D
 

Załączniki

  • IMG_20230115_225517.jpg
    IMG_20230115_225517.jpg
    254,3 KB · Wyświetlenia: 140

ArhelanLUKASZ

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.835
A więc stało się !
Mchamer wygrywa wyścig do obrzeży i wyrzuca magow z dogodnego przyczółka a także domyka zachodnią flanke plemienia nie pozwalając na wejście pod wioski KAT.
Jakby nie patrzeć z południa do północy na froncie jedna trzecia długości k64 stanowie ja.

To ja będę Waszym przeciwnikiem, liczę że się postaracie i będziemy się świetnie bawić. Czekają nas długie noce, wspólne wieczory i poranki.

Witam Was,
Nocny Łowca Emce

Wywalone w twoją zachodnią flankę, dogodny przyczółek i co tam jeszcze wymyśliłeś. Przyjdzie pora to was odwiedzimy i skończycie jak uwu. Zresztą już jeden tam trzymał długi odcinek frontu i padł na pierwszej akcji rozpownaczej(lukasz0123.97), tu będzie podobnie?

Witam Was,
Alkoholik z Podlasia, Śpiący w Nocy
 
Wynik reakcji
59.447
A więc stało się !
Mchamer wygrywa wyścig do obrzeży i wyrzuca magow z dogodnego przyczółka a także domyka zachodnią flanke plemienia nie pozwalając na wejście pod wioski KAT.
Jakby nie patrzeć z południa do północy na froncie jedna trzecia długości k64 stanowie ja.

To ja będę Waszym przeciwnikiem, liczę że się postaracie i będziemy się świetnie bawić. Czekają nas długie noce, wspólne wieczory i poranki.

Witam Was,
Nocny Łowca Emce
Mchamer, a ty nie dostałeś na pizdę od Stefanów na starcie świata?
 
Do góry