Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.353
Ja akurat w psychiatryku nie byłem nigdy.
Ale bawi Cię taki temat, co?
Już któryś raz drwisz.
Śmieszne, że ludzie są świadomi swoich problemów i korzystają z pomocy?

Jesteś zwykłą łachudrą, która mentalnie siedzi jeszcze w latach 90, gdzie psychiatryk był powodem do wstydu i śmiechu.
Nie masz nic w sobie przyzwoitości. Zero, nawet grama.
Każdy przyzwoity człowiek za takie słowa powinien napluć Ci w ten podły ryj.

Jesteś zaprzeczeniem człowieczeństwa
Spójrz co wypisujesz za brednie, a potem zadaj sobie pytanie czy nie powinienes tam trafic bo jestes po prostu uposledzony.
Kto normalny, nie grajac w tą gre siedzi tutaj 24/7 oznacza wszystkich w postach i zaczepia i robi na nich jakies swoje "teczki"?

Na pewno z Toba wszystko w porządku? bo sporo ludzi powątpiewa.
 

DeletedUser209423

Guest
Spójrz co wypisujesz za brednie, a potem zadaj sobie pytanie czy nie powinienes tam trafic bo jestes po prostu uposledzony.
Kto normalny, nie grajac w tą gre siedzi tutaj 24/7 oznacza wszystkich w postach i zaczepia i robi na nich jakies swoje "teczki"?

Na pewno z Toba wszystko w porządku? bo sporo ludzi powątpiewa.

Nie pisz do mnie, nie pytaj i nie oznaczaj.

Najpierw wyrób w sobie jakieś podstawy człowieczeństwa, bo narazie nie mamy o czym rozmawiać.
Niebywałe, jak można tak drwić z ludzi, którzy czasem desperacko ratują sobie zdrowie psychiczne.

Obrzydliwe.
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.353
Nie pisz do mnie, nie pytaj i nie oznaczaj.

Najpierw wyrób w sobie jakieś podstawy człowieczeństwa, bo narazie nie mamy o czym rozmawiać.
Niebywałe, jak można tak drwić z ludzi, którzy czasem desperacko ratują sobie zdrowie psychiczne.

Obrzydliwe.
Nie mam pisac bo co? jak pisalem, zebys nie truł mi dupy i mnie nie oznaczal to dalej to robiles.

Jakos Ty nie probujesz sobie ratowac zdrowia psychicznego, dlaczego?
Nie uwazasz, ze powinienes tam wlasnie pojsc i sie wyleczyc?
 
Wynik reakcji
2.646
A Ty poprawnie jednego zdania nie potrafisz napisać?
Koordy wiosek do chłapania plemiennego defa szły Ci bez problemu
Nie wiem czy wiesz ale jest coś takiego jak autokorekta i niestety czasem złe przestawi.

Dwa. Jak będziesz tak dalej czerpał swoją wiedzę z propagandowych postów na fo to nie wiem czy to ci pomoże na twoje zaburzenia.
 

DeletedUser209423

Guest
Nie wiem czy wiesz ale jest coś takiego jak autokorekta i niestety czasem złe przestawi.

Dwa. Jak będziesz tak dalej czerpał swoją wiedzę z propagandowych postów na fo to nie wiem czy to ci pomoże na twoje zaburzenia.

Co jest propagandą? Screeny Twoich wioch w bezpiecznym miejscu, zadefowanych po uszy?

A może dorośniesz i zamiast jak smarkacz się wypierać, napiszesz - tak, popełniłem tam błąd.
 
Wynik reakcji
2.646
Co jest propagandą? Screeny Twoich wioch w bezpiecznym miejscu, zadefowanych po uszy?

A może dorośniesz i zamiast jak smarkacz się wypierać, napiszesz - tak, popełniłem tam błąd.
Nie mamy o czym rozmawiać bo jesteś jak żul zaczepiający człowieka pod sklepem. Nikomu niepotrzebny ale zawracający gitarę.

Nie mam zamiaru tłumaczyć się komuś kto nie grał i nawet nie wie jak się gra czy broni akcji. Zobaczyłeś screeny z dwóch wiosek gdzie wrzuciłem mobila i fredzlujesz się do nich widzę dalej. Już mniejsza o to ze piszesz totalne bzdury ale chyba większość przebywających tutaj już do tego przywykła.
 

DeletedUser209423

Guest
Nie mamy o czym rozmawiać bo jesteś jak żul zaczepiający człowieka pod sklepem. Nikomu niepotrzebny ale zawracający gitarę.

Nie mam zamiaru tłumaczyć się komuś kto nie grał i nawet nie wie jak się gra czy broni akcji. Zobaczyłeś screeny z dwóch wiosek gdzie wrzuciłem mobila i fredzlujesz się do nich widzę dalej. Już mniejsza o to ze piszesz totalne bzdury ale chyba większość przebywających tutaj już do tego przywykła.

Nie obrażam Cię, choć mógłbym, więc proszę byś chociaż zachowywał pozory kultury.

Jesteś bezczelnym kłamcą.
Najpierw twierdziłeś, że opychanie się plemiennym defem, to kłamstwo.
Pokazałem screeny.
Teraz znowu kłamiesz, że to mobil.
Sporo miałeś tego mobila, biorąc pod uwagę, że w jednej wiosce mur spadł o poziom przy pełnym offie, a w drugiej nawet nie drgnął.

Kłamca
 
Wynik reakcji
2.646
Nie obrażam Cię, choć mógłbym, więc proszę byś chociaż zachowywał pozory kultury.

Jesteś bezczelnym kłamcą.
Najpierw twierdziłeś, że opychanie się plemiennym defem, to kłamstwo.
Pokazałem screeny.
Teraz znowu kłamiesz, że to mobil.
Sporo miałeś tego mobila, biorąc pod uwagę, że w jednej wiosce mur spadł o poziom przy pełnym offie, a w drugiej nawet nie drgnął.

Kłamca
Napisanie czegoś co nie zgadza się z tym co masz w głowie = „kłamstwo”.

Idź tam wieszaj plakaty tajemnicy dalej w piwnicy nad łóżkiem. Oni na pewno grają czysto i nigdy nie kłamią. W końcu skądś musisz brać wzory moralności.
 

DeletedUser209423

Guest
Napisanie czegoś co nie zgadza się z tym co masz w głowie = „kłamstwo”.

Idź tam wieszaj plakaty tajemnicy dalej w piwnicy nad łóżkiem. Oni na pewno grają czysto i nigdy nie kłamią. W końcu skądś musisz brać wzory moralności.

Ciężko rozmawia się z argumentami, co?
Narazie powieszę sobie plakat radnego, który nachłapał się całego deffa plemiennego, gdy koledzy tracili wiochy, a potem zwiał ze świata
 
Wynik reakcji
2.646
Ciężko rozmawia się z argumentami, co?
Narazie powieszę sobie plakat radnego, który nachłapał się całego deffa plemiennego, gdy koledzy tracili wiochy, a potem zwiał ze świata

Jedyny argument jaki dajesz to żeby cie znów do ignorowanych wrzucić.

Możesz sobie jeszcze domyśleć że całego deffa z innych plemion ściągnąłem jak już tak grubo lecisz z pigulami. Ba! nawet z innych swiatow wysylali.
 

DeletedUser209423

Guest
Jedyny argument jaki dajesz to żeby cie znów do ignorowanych wrzucić.

Możesz sobie jeszcze domyśleć że całego deffa z innych plemion ściągnąłem jak już tak grubo lecisz z pigulami. Ba! nawet z innych swiatow wysylali.

To wrzuć tego ignora i przestań stękać. Ucieknij jak zwykle, tyle potrafisz, co już zaprezentowałes
 
Do góry