Dyskusja o sytuacji na świecie 182

DeletedUser209423

Guest
no to powiedz co kiedykolwiek pokazałeś w tej grze oprócz klękania co chwile :D

Tiaaa

Screenshot_20230109-144946~2.png

Nie wiem, może się nie znam, ale lepiej nic nie pokazać w grze niż gołą dupę.

Nie tylko pojechana wioska ale ewidentnie nawet ktoś klina z cofki nie potrafi, co nawet ja pierwsze warzywo świata bez problemu robię.


Przypomnijmy na tym koncie siedzą dwa tuzy tego forum @husqa*strongmaman i @Szeryf z Nottingham
 

pepovskyyy

Zwiadowca
Wynik reakcji
632
ale tylko mój człon z nimi walczy , więc bądź chociaż obiektywny :)

To dopiero tydzień wojny, zobaczymy co bedzię - a ty zachowujesz się teraz jakby to uj wie co się działo xd
Masz rację, bo kinsik ze swoim czlonem walcza z afk kontami uwu i cieszą się że wygrywają. Mało tego jeszcze udaje top frontowca jakby nikt go nie znał xdd
 

Deleted User - 849095943

Guest
Dobra, wróciłem z kogo sie smiejemy teraz
@BNK KRUL jak wynik akcji - kto dostal roast i poka klasyfikacje
CHYBA Z CB BO MIAŁEŚ -11 NA AKCJI CZY TAM ILEŚ XD

OGÓLNIE @Blejkoo PAJACU CO TO ZA TŁUMACZENIE ZE TYLKO TWÓJ CZŁON WALCZY Z MNIAM ? MNIAM TEZ MA JEDEN CZŁON WIEC TO JEST WALKA 50:50 , NIEZŁE MASZ AMBICJE W TEN SPOSÓB SIĘ TŁUMACZĄC CIPO JEBANA TFU

KURWA JEBAC mAG kEY I WIELKIE P
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.172
CHYBA Z CB BO MIAŁEŚ -11 NA AKCJI CZY TAM ILEŚ XD

OGÓLNIE @Blejkoo PAJACU CO TO ZA TŁUMACZENIE ZE TYLKO TWÓJ CZŁON WALCZY Z MNIAM ? MNIAM TEZ MA JEDEN CZŁON WIEC TO JEST WALKA 50:50 , NIEZŁE MASZ AMBICJE W TEN SPOSÓB SIĘ TŁUMACZĄC CIPO JEBANA TFU

KURWA JEBAC mAG kEY I WIELKIE P

Człowieku weź ty się naucz interpretować co człowiek miał na myśli a potem pierdol że ktoś płacze albo się tłumaczy bo brak słów.

Koleszka napisał że magi całe - ja tylko dałem sprostowanie że mój człon.

Gdzie tu widzisz płacz? albo tłumaczenie ? - XD

Weź mnie więcej nie oznaczaj bo nie mam ochoty bawić się w nauczyciela i tłumaczyć że A to A , gdy ty twierdzisz że A to B ;)
 
Do góry