Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.174
Ale że mniam zrobi lepszą akcje od bimbrownikow to się nie spodziewałem, szacunek
XD ? przecież to można ocenić na koniec dnia. Aktualnie jest -2 ale wchodzą odbitki xd
No i my nie mieliśmy komend jak to mniam miało bo im P dawało bo strzelał z UCHA jeden,, ale źródło już wczoraj dało info zobaczymy co dalej ;p
 

pepovskyyy

Zwiadowca
Wynik reakcji
633
XD ? przecież to można ocenić na koniec dnia. Aktualnie jest -2 ale wchodzą odbitki xd
No i my nie mieliśmy komend jak to mniam miało bo im P dawało bo strzelał z UCHA jeden,, ale źródło już wczoraj dało info zobaczymy co dalej ;p
Aktualnie widzę +3

Nie zbyt ciężko pobić wasz rezultat xd wiadomo jak nie idzie to P komendy miało xd
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.174
Takie skutki masowej rekrutacji. To tak samo jak my wzięliśmy front od vege A gościu w drugiej linii dał zasta keyom tuż przed przerwą xd Ale to że oni nie potrafili tego wykorzystać to już inna para kaloszy

No słuchaj ja tutaj wystartowałem SAM więc musiałem zrekrutować - Całe plemię XD

Ale fajnie lubię takie wyzwania, zawsze to też urozmaica grę a nie ciągle jakby się miały bić te same ekipy :D
 

DeletedUser209423

Guest
Screenshot_20230109-105244~2.png


%C5%9Bmiech-smiech.gif
 

DeletedUser209423

Guest
- Rób z siebie mądrale forumową
- Pożeraj same darmy i barby
- Drzyj łacha z Key
- Przedstawiaj ich jak nieudaczników
- Dostań bułę na ryj w bonusie nocnym
- Zmień login na zordon


images.jpeg


Dobry kumpel ten Zordon
Rozwija barby i przekazuje Key
 

DeletedUser209423

Guest
Walka o wioski trwa
+3 dla mniam
4,9 mln agro do 11,2 mln obroncy

Beka z Mniam
Zero frontów, miesiąc siedzieli i mogli robić woja a teraz +3 wioski, co za żenada.
Ej Mniamy weźcie szczekaczki zordona i husqe, ten sam poziom.
Szczekają szczekają a obie miernoty tylko wioski tracą he he he
 
Do góry