Dyskusja o sytuacji na świecie 182

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
5.068
Śmiesznie się was czyta, bo ktokolwiek teraz coś o nas pisze to osoby, które nawet nie są z nami na froncie, bo osoby które są z nami na froncie trochę zeszły z tonu po dzisiejszym burzonku xD
To jak gadanie pepovskiego, jacy wy to super nie jesteście, a on ma tyle pkt co u was rozbiórki xd
A przejecie wioski wroga widział tylko w czyimś raporcie xD
ja mam troche déjà vu bo zachowujecie się jak keye na początku, póki im się wydawało że nikt ich nigdy nie zaatakuje.

też będziecie ostentacyjnie rozwalać o nas zagrody defa?
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
ja mam troche déjà vu bo zachowujecie się jak keye na początku, póki im się wydawało że nikt ich nigdy nie zaatakuje.

też będziecie ostentacyjnie rozwalać o nas zagrody defa?
Tak z ciekawosci, jak mamy sie zachowywać.
Mamy wchodzić i pisać.
Ale to P jest kozak, ale nas wszystkich oracie, chcemy byc tacy super jak pepovsky, bUg gry, chcialbym grać tak dobrze jak on?
xD
 

ArhelanLUKASZ

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.835
gracze mAG przypominają trochę na tym forum pryszczatego, grubego nastolatka któremu udało się pierwszy raz w życiu zaruchać.

z jednej strony czują się bosko, z drugiej napięci jak struny.
Zawsze musi być ten pierwszy raz. Na wASZE nieszczęście wyszło nie najgorzej i będziecie już ruchani dzień w dzień aż wAM odbyt pęknie.


AVE KATAPULTY
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.316
Śmiesznie się was czyta, bo ktokolwiek teraz coś o nas pisze to osoby, które nawet nie są z nami na froncie, bo osoby które są z nami na froncie trochę zeszły z tonu po dzisiejszym burzonku xD
To jak gadanie pepovskiego, jacy wy to super nie jesteście, a on ma tyle pkt co u was rozbiórki xd
A przejecie wioski wroga widział tylko w czyimś raporcie xD
Kto zszedl z tonu? Burzenie jest elementem tej gry i w obecnej sytuacji w P! To jest norma.
Polec se na polnoc i zobacz wioski key, tam o wiele gorzej to wyglada.
Ciekawe ile key pociagnie z takim rozpierdolem, bo poki co to oni sa bici.
A wy w ogole praktycznie nie jestescie ruszani, wiec banan na ryju moze byc i to zrozumiale.
Pozyjemy, zobaczymy co czas przyniesie.

Imo nie ma czym sie podniecac wedlug mnie, ale jak kto tam woli.
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
Kto zszedl z tonu? Burzenie jest elementem tej gry i w obecnej sytuacji w P! To jest norma.
Polec se na polnoc i zobacz wioski key, tam o wiele gorzej to wyglada.
Ciekawe ile key pociagnie z takim rozpierdolem, bo poki co to oni sa bici.
A wy w ogole praktycznie nie jestescie ruszani, wiec banan na ryju moze byc i to zrozumiale.
Pozyjemy, zobaczymy co czas przyniesie.

Imo nie ma czym sie podniecac wedlug mnie, ale jak kto tam woli.
Kanar poczytaj sobie posty waszych piesków, podniecaja sie wszystkim co tylko dotyczy p xD
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.316
Kanar poczytaj sobie posty waszych piesków, podniecaja sie wszystkim co tylko dotyczy p xD
Nie czytam tych postow bo wiem, ze trolluja. Za to black snow to typ, ktory jest uposledzony (bo nikt zdrowy na umysle by tu tyle nie przesiadywal na fo, zwlaszcza ze nawet tutaj nie gra.)
A pierdoli takie durnoty, ze az szkoda to czytac i mu odpisywac.
Zreszta znowu mnie oznaczyl, bo mysli ze mu odpisze, a jedyne co moge zrobic to splunac mu na leb xD bo jest maskotka forumowa.
Smietnik psuje tu cala dyskusje w sumie i powinien byc utylizowany
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
2.989
Jeszcze można by było w to uwierzyć, gdybyśmy nie dostawali na priv prósb, by wiecej nie burzyc od waszych graczy xD
boze Ty jestes tak glupi xDDDD

pisze taka sama wiadomosc do kazdej osoby ktora mnie zaatakuje, jak mi sie nudzi to dostajecie taka wiadomosci na priv xDD

a gosc na powaznie bierze :D

Gosciu mozesz i te wioski do 26 pkt zburzyc, w dupie to mam, przejac i tak nie przejmiesz ;)
Teraz wszyscy sie cieszycie z tych smiesznych maguf bo bijecie nas majac duzo wieksza przewage, gdybyscie wy byli w naszej sytuacja to codziennie byscie plakali ze mamy przewage i ze was napierdalamy i polowa z was penwie juz by kasacje klikala xD


PS. Aegnor tez dostal bo kretyn na mnie fejk karety z deffowek wysyla, wiec sie tak nie podniecaj kolego ;)
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.265
Tak z ciekawosci, jak mamy sie zachowywać.
Mamy wchodzić i pisać.
Ale to P jest kozak, ale nas wszystkich oracie, chcemy byc tacy super jak pepovsky, bUg gry, chcialbym grać tak dobrze jak on?
xD
Hm, troche pokory?
Ale co ja tam wiem, wupuszczajcie wiŵcej małpek jak sZIRO czy tOCZEK, będzie lepiej smakowało jak dojdziemy do ich wsi
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
boze Ty jestes tak glupi xDDDD

pisze taka sama wiadomosc do kazdej osoby ktora mnie zaatakuje, jak mi sie nudzi to dostajecie taka wiadomosci na priv xDD

a gosc na powaznie bierze :D

Gosciu mozesz i te wioski do 26 pkt zburzyc, w dupie to mam, przejac i tak nie przejmiesz ;)
Teraz wszyscy sie cieszycie z tych smiesznych maguf bo bijecie nas majac duzo wieksza przewage, gdybyscie wy byli w naszej sytuacja to codziennie byscie plakali ze mamy przewage i ze was napierdalamy i polowa z was penwie juz by kasacje klikala xD


PS. Aegnor tez dostal bo kretyn na mnie fejk karety z deffowek wysyla, wiec sie tak nie podniecaj kolego ;)
myslisz miernoto, ze jestes jedyny ktory do mnie to pisze xD
 

DeletedUser209423

Guest
gracze mAG przypominają trochę na tym forum pryszczatego, grubego nastolatka któremu udało się pierwszy raz w życiu zaruchać.

z jednej strony czują się bosko, z drugiej napięci jak struny.

Ojj znowu zordon przyszedł leczyć swoje kompleksy.
Zordonku, 99.9% z nas tutaj obecnych nie jest pryszczatym grubaskiem, więc nie mamy pojęcia jak ktoś taki się czuł w tym momencie.
Żeby tak dokładnie poznać to uczucie, trzeba być w takiej sytuacji. Mogłeś po prostu napisać, że to Twoje przeżycia. By było łatwiej. Nikt przecież Cię nie wyśmieje, żeś mały i gruby.
Nadwaga to powszechny problem. Może co najwyżej ktoś Ci powie, żebyś mniej żarł.

Swoją drogą dawno Cię nie było, wróciłeś. Szkoda, nikt nie tęsknił, nikt nie wołał, możesz się wylogować.

--

Czyli jeśli dobrze rozumiem, @Choriel biega po ludziach i błaga by go zostawić w spokoju?
Teraz państwo widzą, że to prawda, że lata po ś186 i błaga ekipy o zapke.
Śmieszne.

--

Brawa dla Magów, piękne burzenie. Ale punktów Peee poleciało hu hu hu.
Klęska nadchodzi
 

Frezee

Szlachcic
Wynik reakcji
3.936
akcja słaba, wysyłka słaba, wszystko słabe ale przypomnijmy fakty. pchałeś się na front jako jeden z pierwszych ponad dwa miesiące temu jak jeszcze było pełno plemion typu Liski, EVR, 1337 i inny szrot. bilans - kiszenie defa przez cały okres trwania wojny i spłynięcie podczas pierwszej akcji gdzie coś na ciebie poleciało - i to jak sam stwierdziłeś - wysłanego na odpierdol.

wozisz się oczywiście z całą bandą coopów, wbija akcja i tłumaczysz się że nikt zasta nie przyjął.
Widać ze braki masz w wiedzy xD Na koncie graly od poczatku 2 osoby ja i Kicaj. Kicaj wziął front (zanim wszedlem na konto bo moje bylo w trakcie kasowania) bo myslal ze bedzie chcial grac ale nie ma czasu. Wiec tylko ja gram, na koncie. Koniec historii.

No akcja srednio wyslana, ale nie rozczytalismy def poszedl do 4-5 osob, jeszcze niektorzy pod stolem sobi defa ogarniali i nie starczylo jak juz wytypowalismy gdzie bedzie bite. Niestety, ale swiaty z kosciolami maja to do siebie ze trzeba tych kosciolow bronic za wszelka cene i to wybilo mi mobila. A co ciekawe i tak padly koscioly :(
A o zascie to myslalem ze kazdy to uznal za zart, pisalem ze bronilem akcji 6h, potem oddalem zasta xd
 

Frezee

Szlachcic
Wynik reakcji
3.936
A sama akcja wyszla jak przewidywalnie 6 wsi straconych bez szans obrony 2 stracone bo padly wsie Osy i Desmonda co mialy odbijac. No i strata 3 odbitych wsi co zaplanowane byly odbitki od początku akcji zeby odciazyc innych grubych :)

Szkoda 8 wsi, ale jak nie rozczytasz akcji no to nie ma co liczyc na mniejsze straty
 
Ostatnia edycja:

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.265
Widać ze braki masz w wiedzy xD Na koncie graly od poczatku 2 osoby ja i Kicaj. Kicaj wziął front (zanim wszedlem na konto bo moje bylo w trakcie kasowania) bo myslal ze bedzie chcial grac ale nie ma czasu. Wiec tylko ja gram, na koncie. Koniec historii.

No akcja srednio wyslana, ale nie rozczytalismy def poszedl do 4-5 osob, jeszcze niektorzy pod stolem sobi defa ogarniali i nie starczylo jak juz wytypowalismy gdzie bedzie bite. Niestety, ale swiaty z kosciolami maja to do siebie ze trzeba tych kosciolow bronic za wszelka cene i to wybilo mi mobila. A co ciekawe i tak padly koscioly :(
A o zascie to myslalem ze kazdy to uznal za zart, pisalem ze bronilem akcji 6h, potem oddalem zasta xd
Dobrze wiesz kto miał deffa, którego u ciebie zabrakło :p
Kocham grać na panikarzy, trzymajcie się w tym KEY
 
Do góry