Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Wynik reakcji
3.001
@ArhelanLUKASZ pies co szczeka tylko w przewadze hahahah myśli że pare katapult coś zmieni XDDDDD jakbyś nie miał masy zbudowanej przez debili co chcą być twoimi darmami to byś dawno na arkadii był, a tak to tam za 2/3 miesiące dopiero trafisz.

Dawajcie większą akcję w nas, my już ubrani bić mAGUSA po hełmie. Bo KEY może lepiej jakby biło dalej hcl czy coś takiego.

Podsumowanie pierwszego tygodnia wojny?
-Szczekacze mAG zesrani za bunkrami 120k w deffowych
-Wielcy bIMBROWNICY odbili się kurwa jak toczuś od 6 klasy od MNIAM, które mAG dioduje tak że ja pierdole XDD
-Składy P! wzmocnione o graczy jak @Choriel (kozak) i wielu innych takich
-KEY wali akcje w obrzeża i wysyła burzącą, ktora nie jest za wysokich lotów
-wielkie mAG wali jakieś żałosne burzenie co nic nie zmieni a arhelany se walą do tego konia mając konta budowane na darmach
- @Frezee dostaje akcje burzącą w siebie i traci wszystkie wioski prawie mimo tego że deffa miał, ale go nawet nie cofał, nawet jednego klina nie wbił xD

NASZ AKCJA BURZĄCA +20 AKCJA BURZĄCA mAG +2 CHYBA CZY ILE TAM JEST XDDDD NIEŹLI JESTEŚCIE KURWY
To tak dla balansu pro graczy @ArhelanLUKASZ nie masz tam jakiegoś konta? Za tydzień, dwa a może jutro ide na tacierzynski
 

DeletedUser209423

Guest
I GDZIE TE MAGI WIELKIE ?


3 dni później


Screenshot_20230107-182111~2.png

LOL WSTAŁEM SE A TU ZAGRODY NIE MA CO JEST mAGUSY ?????


Ta ra ra ra

161500749_parskajcmiechem.gif.c487aaa71ab6f4561816a25a1520ee9d.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
363
Wysylka imo srednia, bo ludzie pierdola niektorzy i trzeba tlumaczyc setki razy niestety
Arag wziął te warzywa na klatę? XD
Ten moment, gdy kotleciara rozumie mapę lepiej niż niejeden pseudo ekspert.
Brawo, nie spodziewałem się.
Z tymi życzeniami dla Pee jedynie odleciałas
Szczoszku naprawdę nie trzeba być Einsteinem do tej gierki XD
To moja ekipa na tym świecie, choć ja już tu nie gram.
Nawet jeśli uważam że skład wybrano lekko na kolanie i o 4 nad ranem xd (moja subiektywna opinia) to mają sporo tuzów i atutów żeby wygrać i tego im życzę <3
 

DeletedUser209423

Guest
Arag wziął te warzywa na klatę? XD

Szczoszku naprawdę nie trzeba być Einsteinem do tej gierki XD
To moja ekipa na tym świecie, choć ja już tu nie gram.
Nawet jeśli uważam że skład wybrano lekko na kolanie i o 4 nad ranem xd (moja subiektywna opinia) to mają sporo tuzów i atutów żeby wygrać i tego im życzę <3

Ty chyba sobie jaja robisz.
@Kanarinios.
@Choriel
@mlgbrutale
@Sayyid

3/4 z nich co świat dostaje bułe.
Tuzy Peee.

37a904aa7c2e0c250ca04fd8bed69015.jpg

Jedyne o co Ci przyznałem rację, że dobrze czytasz mapę, czego większość nie potrafi.
I brawo.
 

pippin

Łucznik
Wynik reakcji
1.322
dobrze czytać mapę to nawet i małpa w zoo potrafi, nie wiem nad czym się tu tak szanowni waszmościowie spuszczacie, acz chętnie się dowiem, można powiedzieć że trochę ze mnie pasjonat spermy :cool:
 

pippin

Łucznik
Wynik reakcji
1.322
no ja pytam, ty jesteś jakiś niedorozwinięty czy po prostu GŁUPI?
napisałem wyraźnie: "nie wiem, acz chętnie się dowiem"

przed skorzystaniem z tak zacnego przybytku jak nasze forum wypadałoby nabyć podstawowe umiejętności w zakresie pracy z tekstem czytanym. wsiowy głupku ty <luzik>
 

DeletedUser209423

Guest
no ja pytam, ty jesteś jakiś niedorozwinięty czy po prostu GŁUPI?
napisałem wyraźnie: "nie wiem, acz chętnie się dowiem"

przed skorzystaniem z tak zacnego przybytku jak nasze forum wypadałoby nabyć podstawowe umiejętności w zakresie pracy z tekstem czytanym. wsiowy głupku ty <luzik>

Utkaj głupi łeb
 

Frezee

Szlachcic
Wynik reakcji
3.935
- @Frezee dostaje akcje burzącą w siebie i traci wszystkie wioski prawie mimo tego że deffa miał, ale go nawet nie cofał, nawet jednego klina nie wbił xD

NASZ AKCJA BURZĄCA +20 AKCJA BURZĄCA mAG +2 CHYBA CZY ILE TAM JEST XDDDD NIEŹLI JESTEŚCIE KURWY
I cyk teoria obalona beka ze 60 wsi chceli zdobyc a slali po 12 grubych na 1 wies i nie dawali rady przejac xDDD. Nieudacznicy z haskim na czeleZrzut ekranu 2023-01-7 o 20.48.58.png
 
Do góry