Dyskusja o sytuacji na świecie 182

ArhelanLUKASZ

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.835
Zatrzymało? bo ja widizalem, ze wy tam przegrywaliscie i byliscie w deffensywnie bo nawet akcji zbytnio nie wyprowadzaliscie xD i to juz nie bylo SpeedoP! bo speedy tam wszystkie skonczyly i 3/4 graczy z P!

Wy przegrywaliscie ze zlepkiem, ktory byl potem z rekrutacji najemników i prosiaków XDDD
Na początku dostawaliśmy bo ratowaliśmy kolejne znakomite plemię wariaty. Poziom ich gry to pewnie uwu więc lekko nie bylo to ogarnąć. Jak już front trzymałem ja z thenkiem, paba itp. tu chuja na akcjach zdobywaliscie.
 

DeletedUser209423

Guest
Witam w Nowym Roku :)

Tak patrzę na mapę i stwierdzam że ten fragment z P! to taka centralna dziura w dupie, nie żebym miała im źle życzyć bo życzę wręcz dobrze ale..no ale wygląda to nieco słabo
Zero w sumie obrzeży na dofinansowanie defika, dwa duże fronty giełdowe, częste i długie overy w mniam, okrojony skład banku centralnego, to niestety nie wróży wygranej w przetargu nr182.
Jeśli bulwa w domu rozkoszy nie zakręci ruletką w dyplo to będzie sterta kotletów na desce zorda, husqa będzie musiał skasować nie swoje konto a bnk wyłączyć capsloka, kanar zaś zostanie skazany na piwnicę z ogórkami.

Do roboty P!<3
Powodzenia :*

Ten moment, gdy kotleciara rozumie mapę lepiej niż niejeden pseudo ekspert.
Brawo, nie spodziewałem się.
Z tymi życzeniami dla Pee jedynie odleciałas
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.227
Na początku dostawaliśmy bo ratowaliśmy kolejne znakomite plemię wariaty. Poziom ich gry to pewnie uwu więc lekko nie bylo to ogarnąć. Jak już front trzymałem ja z thenkiem, paba itp. tu chuja na akcjach zdobywaliscie.
Ostatnia akcja na plose przed podpisaniem sie z nimi byla na 45+ xD wariaty to ewenement byl, takich ekip sie nie ratuje
 

Sayyid x deska

Łucznik
Wynik reakcji
924
Nie no nie można odmówić bo Mamina do końca walczył o każdą wioskę wczoraj, dogrywał odbijał ratował sytuację, czułem że tam później zast wszedł bo roboty tam było sporo od rana do wieczora a obrona jak i akcja na średnim poziomie dobrze rozpisane ale brakło nam na pewno paru detali które mogły zaważyć na dużo lepszym wyniku.

Tak czy owak będąc koalicją dwukrotnie mniejsza akcje wychodzące na plus to jest sukces graty dla Key za obronę i bawimy się dalej ;p
 

ArhelanLUKASZ

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.835
Nie no nie można odmówić bo Mamina do końca walczył o każdą wioskę wczoraj, dogrywał odbijał ratował sytuację, czułem że tam później zast wszedł bo roboty tam było sporo od rana do wieczora a obrona jak i akcja na średnim poziomie dobrze rozpisane ale brakło nam na pewno paru detali które mogły zaważyć na dużo lepszym wyniku.

Tak czy owak będąc koalicją dwukrotnie mniejsza akcje wychodzące na plus to jest sukces graty dla Key za obronę i bawimy się dalej ;p
Zaraz ruszy magiczna ofensywa to zobaczymy jakie będą plusy. Już burzenie na 150 off was przerasta xxd
 

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
4.411
Nie piszcie o jakims P!Lose na 150, bo jak POTĘŻNE WO akcje w nich wyprowadziło to +160 wiosek leciało bez problemu.

AVE WO
 

DeletedUser209423

Guest
Nie no nie można odmówić bo Mamina do końca walczył o każdą wioskę wczoraj, dogrywał odbijał ratował sytuację, czułem że tam później zast wszedł bo roboty tam było sporo od rana do wieczora a obrona jak i akcja na średnim poziomie dobrze rozpisane ale brakło nam na pewno paru detali które mogły zaważyć na dużo lepszym wyniku.

Tak czy owak będąc koalicją dwukrotnie mniejsza akcje wychodzące na plus to jest sukces graty dla Key za obronę i bawimy się dalej ;p

Sukces xDDD

Co chłop od rana za żarty się wziął
 

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
4.411
Hehe wo xdddd walimy w plemię dużo mniejsze to gramy. Sytuacja się odwraca to padamy na jedną akcje

P!Lose mniejsze było od WO ? XDD

WO padło w momencie walki z Nuppkami, Nieobliczalnymi i P!Lose, gdzie nadal z P!Lose wychodzilismy na plus nie majac zadnej bezpiecznej granicy poza obrzezami :D
 

ArhelanLUKASZ

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.835
P!Lose mniejsze było od WO ? XDD

WO padło w momencie walki z Nuppkami, Nieobliczalnymi i P!Lose, gdzie nadal z P!Lose wychodzilismy na plus nie majac zadnej bezpiecznej granicy poza obrzezami :D
Co ty pierdolisz gościu xd
Na jedną akcje plose padliscie gamoniu. Tam to z plus 150 wpadło, z thenkiem cały dzień darmy zjadaliśmy jak od największych nieudaczników.
 
Do góry