Dyskusja o sytuacji na świecie 182

DeletedUser209423

Guest

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.396
XD co?
To tego nie widziałem. Była beka z Husqi to dałem znać, ale tak szczerze to nie kumam czemu wyżej wymienieni forumowicze w ogóle zwiadowców nie robią :/

I na pewno za 15 dni będziesz wiedział czy wioska była przebudowana czy nie. Powodzenia w skanowaniu co 2 dni.
--
Nie no 10 dał na psy. To chyba na mnie mniej trochę.

Ja wiem @Bl-ack Sno-w że Ty jesteś bardzo pracowity, ale nie podejrzewam że Magi cofną teraz zagrodę deffa ze stałek, rozbiją ją i przerobią wieś na offa. Nikt o zdrowych zmysłach by tak nie zrobił, co oznacza że według powszechnej opinii Ty mój przyjacielu mógłbyś być do tego zdolny. Co do tych 10zł to kto wie, przyszło kieszonkowe za styczeń, może się szarpnął znowu :*
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.396
tak myśl, porobie po 400 katas i przepuszczaj bo są guzik warte :)
Dawaj, stawiaj i wrzuć jakieś rapki potem to się wszyscy pośmiejemy

Podstawową jednostką obronną Magów, jest obecność pajaca @husqa*strongmaman, pajaca @Choriel i nieudacznika @Szeryf z Nottingham w Peee.

@Szeryf z Nottingham a to nie planujecie niczego ubijać na froncie? To przepraszam, myślałem, że dacie radę w 15 dni to ubić. Przecież jesteście najlepsi
Dokładnie tak, chociaż ja bym jeszcze dorzucił co najmniej Szeregowego Kanara i z0rdona. My się brzydzimy przemocą, więc będziemy brać pojedyncze wioski przez następne 8 miesięcy. Filozofia Kaizen inspirowana Twoją dominacją na tym FO
 
Do góry