Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
2.953
Jak widać 15 wsi wroga poza zasięgiem wystarczy, abyś wiał z podkulonym ogonem. A jakby Ci zależało na ratowaniu Ojkow to byś pomógł sojusznikom. Śmiejesz się z kasacji Magów, a zachowałeś się jak jeszcze większy szczur.Tyle ode mnie, Szczęśliwego Nowego Roku
W dalszym ciągu nie przypominam sobie żebym pisał do Ciebie o zapke No i skasowałem się wspólnie z połowa plemienia wiec tymbardziej nie wiem po co szczekasz.
Prace byś znalazł a nie na utrzymaniu rodzicow siedzisz.
 

Moxi i Jony

Miecznik
Wynik reakcji
28
aos vs klasykochaos dzisiaj

View attachment 43654

wiadomo, same diody na klasykach i są jeszcze -200k z burzenia
piraci co są tutaj wliczeni to w 100% wyspy w środku obrzeży klasykochaosów :v
i jeszcze +19 wiosek zafkiela od uwu na k65 zaraz przy granicy chaosu z katami nie jest tutaj wliczonych xddd gl
Masz na prawdę czym się chwalić xd Słabsi o wiele dużo są od Was Klasyki, my, względem pkt i nie tylko, czy Piraci, którzy się poddali.

Chwalić to się mogą Mag/P czy Key, a nie Wy, bo nie macie czym xd Tyle czasu minęło, a nadal nie umiecie nas przepchać. Macie szczęście, że jest blokada świąteczna.
/Moxi
 

Deleted User - 849095943

Guest
Masz na prawdę czym się chwalić xd Słabsi o wiele dużo są od Was Klasyki, my, względem pkt i nie tylko, czy Piraci, którzy się poddali.

Chwalić to się mogą Mag/P czy Key, a nie Wy, bo nie macie czym xd Tyle czasu minęło, a nadal nie umiecie nas przepchać. Macie szczęście, że jest blokada świąteczna.
/Moxi
Z TYMI MASOWKAMI mAG kEY TO PRZESADZIŁEŚ
 
Wynik reakcji
8
Masz na prawdę czym się chwalić xd Słabsi o wiele dużo są od Was Klasyki, my, względem pkt i nie tylko, czy Piraci, którzy się poddali.

Chwalić to się mogą Mag/P czy Key, a nie Wy, bo nie macie czym xd Tyle czasu minęło, a nadal nie umiecie nas przepchać. Macie szczęście, że jest blokada świąteczna.
/Moxi
Klasyki są znacznie slabsze od nas, dlatego jak wy robicie akcje to robicie +4 wioski na plus xD?
 

Clara Kaminari

Szlachcic
Wynik reakcji
8.528
Masz na prawdę czym się chwalić xd Słabsi o wiele dużo są od Was Klasyki, my, względem pkt i nie tylko, czy Piraci, którzy się poddali.

Chwalić to się mogą Mag/P czy Key, a nie Wy, bo nie macie czym xd Tyle czasu minęło, a nadal nie umiecie nas przepchać. Macie szczęście, że jest blokada świąteczna.
/Moxi
Grubasów i offow nie wyczaruje, a musiałem wyjebać waszego byłego sojusznika z moich pleców - to i wam się upiekło przez polowe grudnia

Co do bycia mniejszym, czy to moja wina że wam odjebało i stwierdziliscie że się podzielicie na dwa gówno człony? Sami wiedzieliscie że tak będzie, bo do uwu dzień przed zamknięciem składów pisaliście o fuzje XD

Cieszę się że dociera do ciebie że już długo sobie nie pogracie, a tak wypisywaliscie tutaj że darmami jesteśmy :)
 

Moxi i Jony

Miecznik
Wynik reakcji
28
Grubasów i offow nie wyczaruje, a musiałem wyjebać waszego byłego sojusznika z moich pleców - to i wam się upiekło przez polowe grudnia

Co do bycia mniejszym, czy to moja wina że wam odjebało i stwierdziliscie że się podzielicie na dwa gówno człony? Sami wiedzieliscie że tak będzie, bo do uwu dzień przed zamknięciem składów pisaliście o fuzje XD

Cieszę się że dociera do ciebie że już długo sobie nie pogracie, a tak wypisywaliscie tutaj że darmami jesteśmy :)
Już dawno nie powinno nas być na tym świecie ale cóż, jeszcze istniejemy, bo nie umiecie sobie przez dłuższy czas z nami poradzić. Macie jednak to szczęście, że jest przerwa świąteczna :)/Moxi
 

Tajo x Limak

Pikinier
Wynik reakcji
28
Już dawno nie powinno nas być na tym świecie ale cóż, jeszcze istniejemy, bo nie umiecie sobie przez dłuższy czas z nami poradzić. Macie jednak to szczęście, że jest przerwa świąteczna :)/Moxi
Tak jak chaosy mają szczęście że jest blokada składu, bo pewnie już dawno byś gdzieś indziej uciekła xD

PS: Miałem się nie udzielać na forum, ale się nie mogłem powstrzymać xDD

/Edit
/Tajo zapomniałem się podpisać xDDD
 

DeletedUser209423

Guest
Oznaczyłeś swojego pana psie?

Jeszcze chwila do wyjścia, wpadam i co?
I znowu ta miernota @Choriel robi z siebie głupka. Cóż za zaskoczenie.

A tekst o byciu na utrzymaniu rodziców. O byczek, ma nasrane we łbie.

'Wplaciłem idioto więcej niż Twoje nędzne 250 zł. Przeproś psie'

Sprawdzam

'Wpłacono 10 zł '

Nie, on nie ma problemów z psychiką. Z psychiką może mieć problem ktoś, kto sprawdza 10 razy czy drzwi zamknął.
Ten chłop to zwyczajnie ewidentny wariat.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
2.953
przynajmniej nie debil jak Ty. Nikt Cię o zdanie nie pytał i kompletnie nie rozumiem po co się wypowiadasz ja mój temat
 
Do góry